عکس/ ماشین آلات حشدالشعبی در حال کار روی جاده شادگان - اهواز موفقیت محققان در احیای مغز خوک ۴ ساعت پس از مرگ! تصادف مداحان معروف کشور در بازگشت از مناطق سیل‌زده+ آخرین وضعیت جمع‌آوری مخفیانه اطلاعات مخاطبین ایمیل 1.5 میلیون کاربر خشونت و دیگر هیچ! «هر مسجد یک خانه» انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می آورد نیروهای مسلح در راه کمک به مردم هر کاری که بتوانند انجام می دهند پشت پرده جذاب از زندگی ثروتمندترین سلبریتی دنیای هنر/از سقوط هواپیمای شخصی تا درخواست دستمزد‌های نجومی برای بازی در فیلم‎ها گزارش جدید دولت آمریکا چه ادعاهایی درباره ایران مطرح می‌کند؟ کنترل بیماری پارکینسون با حسگر حرکتی
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۸
آرشیو
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
عکس/ ماشین آلات حشدالشعبی در حال کار روی جاده شادگان - اهواز
یگان مهندسی حشدالشعبی با ورود به منطقه شادگان،‌ ساخت سیل بند و ترمیم و تقویت جاده شادگان به اهواز را آغاز کردند.
گامی جدید برای کمک به مغز در آسیب‌های ناشی از ضربه؛
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
موفقیت محققان در احیای مغز خوک ۴ ساعت پس از مرگ!
پژوهشگران \"دانشگاه ییل\" و \"مؤسسه ملی سلامت\" ایالات متحده آمریکا در مطالعه اخیرشان موفق به احیای مغز خوک‌ها تنها ۴ ساعت پس از مرگ آن‌ها شدند.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
تصادف مداحان معروف کشور در بازگشت از مناطق سیل‌زده+ آخرین وضعیت
ذاکرین اهل‌بیت حاج حسین سازور، حاج حامد خمسه و کربلایی محسن فرخی که برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده لرستان و خوزستان رفته بودند در مسیر بازگشت دچار سانحه تصادف شدند.
توسط شرکت فیس بوک صورت گرفت:
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
جمع‌آوری مخفیانه اطلاعات مخاطبین ایمیل 1.5 میلیون کاربر
شرکت فیسبوک تایید کرد که اطلاعات مربوط به مخاطبین ایمیل 1.5 میلیون کاربر خود را بدون اطلاعات آن‌ها جمع‌اوری کرده است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
«هر مسجد یک خانه» انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می آورد
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بار سنگینی که به دلیل خسارت به سیل‌زدگان بر دوش دولت است با طرح ابتکاری هر مسجد یک خانه از روی دوش دولت برداشته می شود و این عمل یک انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می‌آورد.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲
پشت پرده جذاب از زندگی ثروتمندترین سلبریتی دنیای هنر/از سقوط هواپیمای شخصی تا درخواست دستمزد‌های نجومی برای بازی در فیلم‎ها
تجربه نشان داده است چهره‌های موفق و سلبریتی‌های خودساخته، میانه خوبی با درس و مدرسه نداشته‌اند؛ در ادامه این مطلب به زوایای پنهان از زندگی مشهورترین بازیگر هالیود می‌پردازیم.
با تلاش دانشمند ایرانی صورت گرفت
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱
کنترل بیماری پارکینسون با حسگر حرکتی
در میان چالش‌هایی که بسیاری از بیماران مبتلا به پارکینسون با آن مواجه هستند، لرزش دست و پا بیش از هر علائمی دیگری آن‌ها را اذیت می‌کند.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱
فناوری‌های دانش بنیان راهی برای کاهش آلام سیل های اخیر
این روزها سیل های جاری شده در مناطق مختلف کشورعلاوه برسیراب کردن سرزمین خشکمان، با خود دردها و رنج های بسیاری نیز به همراه آورد که می توان این آلام را با استفاده از فناوری به روز بسیاری ازشرکت های دانش بنیان تا حدی کاهش داد.
چگونه تحریف‌های شناختی مهم اجازه نمی‌دهد ما حال خوب را تجربه کنیم
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
۴ دروغ بزرگ بر سر راه حال خوب
اگر زبان حال بسیاری از آدم‌هایی که حال بدی را تجربه می‌کنند بپرسید و از آن‌ها بخواهید توضیح دهند که چرا حالشان بد است آن‌ها به شما خواهند گفت که حالشان بد است، چون به‌شدت تلاش می‌کنند که در آینده حالشان خوب باشد، اما آیا این خنده‌دار نیست؟
راز مواضع رادیکال سلبریتی‌ها؛
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
چرا سلبریتی‌های ایرانی #شارلی_ابدو هستند ولی #سپاهی‌ نه؟/ رد پای ویزای EB1a امریکا بر مواضع و اظهار نظرهای سلبریتی‌ها
این مورد جدید که درباره افراد مشهور آنها را ناچار می‌کند در فضاهای عمومی و شبکه‌های اجتماعی، اظهارنظرهایی همسو با سیاست‌های دولت آمریکا داشته باشند، فعالیت آنها را با بخش‌های دیگری از فعالیت‌شان که لازمه تکمیل فرم‌های روادید است و صرفا توسط همکاری با جمهوری اسلامی فراهم می‌شود، ترکیب خواهد کرد و معجون عجیبی به وجود می‌آورد. به عبارتی چنین فردی لازم است که حتما در مراسم‌های دولتی حضور پیدا کند و در همانجا طوری موضع بگیرد که به نظر برسد به نظام جمهوری اسلامی اعتقادی ندارد. دانستن این مساله راز بسیاری از موضع های عجیب و متناقض برخی از سلبریتی ها را روشن می کند
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
نکاتی عجیب و تکان‌دهنده‌ از جراحی پلاستیک در کره جنوبی
یک فعال رسانه‌ای نکاتی عجیب و تکان دهنده از جراحی پلاستیک در کره جنوبی را در توئیتر منتشر کرد.
گفتگو با سرهنگ ارتشی که رهبر انقلاب از وی تقدیر کرد؛
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
تا آخرین نفس سرباز مردم، رهبر و کشوریم
عضو لشکر 58 ذوالفقار شاهرود با حرکت زیبای خود در امدادرسانی به حادثه دیدگان موجب شد که رهبری در دیدار با فرماندهان ارتش از وی تقدیر کند.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
ایزدی: دغدغه‌های انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 از دلایل اقدام وی علیه سپاه است
استادیار دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران با تشریح علت اقدام امریکا در زمینه قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، ضمن رد احتمال جنگ میان دو کشور، بایدها و نبایدهای اقدام متقابل ایران را تشریح کرد.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
کشف ۶ تن عسل تقلبی + تصاویر
مأموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد موفق به کشف کارگاهی شدند که در آن عسل تقلبی فرآوری شده و سپس به جای عسل اصلی در سوپرمارکتها به فروش می‌رسید.
اقدام عجیب و خلاف اخلاق در جشنواره جهانی فیلم فجر
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
تقسیم خبرنگاران به باغذا و بی‌غذا!
شاید برای اولین بار باشد که تقسیم خبرنگاران به دریافت یک پرس غذا یا عدم دریافت غذا در یک رویداد بزرگ جهانی برای کشورمان رقم می‌خورد و بابت این نوآوری باید به مسئولین جشنواره تبریک گفت!
مدیر عامل کانون هموفیلی ایران:
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
بیماران هموفیلی چشم انتظار تغییر درمان خود هستند
مدیر عامل کانون هموفیلی ایران با اشاره به اینکه چندین سال است در سراسر جهان بیماران هموفیلی قبل از ابتلا و بروز درد، درمان می‌شوند و دوران درمان بعد از خونریزی به سر آمده است، گفت: بیماران هموفیلی در ایران هم چشم انتظار تغییر درمان برای کاهش درد هستند.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
هجوم ملخ های صحرایی مهاجر
مدیر اداره جهاد کشاورزی دلگان گفت: اولین گروه از ملخ های مهاجر وارد شهرستان شدند که تاکنون 300هزار از اراضی نیز سمپاشی شده است.
سلسله مباحث مهدویت
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
غیبت امام زمان از ناحیه ماست/ امکان ملاقات با امام عصر(عج)
مرحوم خواجه نصیرالدین طوسی می فرماید «و غیبته منا» غیبت امام زمان از ناحیه ماست. این ما هستیم که در رفتار خود با امام مشکل داریم.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
رحمانی فضلی: رسانه‌ها در کنار قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده به سرعت و سلامت کار کمک کنند
وزیر کشور تأکید کرد: رسانه ها باید در کنار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده، با نظارت مسئولانه خود، به سرعت و سلامت کار کمک کرده و البته از افزایش توقعات و مطالبات خودداری کنند.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
فرمول‌های معجزه آسا برای دور کردن استرس/ راهکار‌هایی که آرامش را به شما هدیه می‌دهند
به کمک برخی ترفند‌ها می‌توانید استرس را از خود دور کنید و آرامش را به وجودتان هدیه دهید.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان