تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۸
آرشیو اجتماعی
فرمانده سپاه روح الله:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان
سردار کریمی با اشاره به اقدامات بسیج در حوزه مسکن محرومین بیان کرد: ساخت مسکن محرومین از مهمترین اقدامات گروه های جهادی است که تاکنون بیش از ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ساخته و یا مرمت شده و تنها در سال گذشته ۲۰۰ مسکن تحویل ولی نعمتان انقلاب شده است.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲
ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد
سخنگوی دولت گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۱ افزایش ۱۰ درصدی برای حقوق بازنشستگان درنظر گرفته بود اما با تدبیر سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بیش از این در نظر گرفته شده است.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی!
با وجود رای دیوان عدالت در ابطال تعرفه خدمات دارویی انجمن داروسازان ایران بر خلاف قانون لیستی از تعرفه‌های خدمات دارویی را برای تایید به سازمان غذا و دارو ارسال و در فضای مجازی منتشر کرد.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره): 
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸
یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد
آسوده گفت: در زمینه اکرام ایتام بیش از یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر حامی، کمک های خود را به صورت مستقیم به دست ایتام می رسانند.
عضو مجلس خبرگان رهبری:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند
آیت الله تلخابی گفت: دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند که باید نسبت به این توطیه هوشیار بود و به برکت روحانیت انقلابی، جهادی و پرتلاش در کشور قطعا آرزوی خود را به گور می برد.
استاندار مرکزی:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود
مخلص الائمه گفت: راه اندازی بنیاد کربلایی کاظم ساروقی به عنوان مرکز حفظ قرآن کریم در حال پیگیری است.
آیت الله دری نجف آبادی:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
امام جمعه اراک با تاکید بر اینکه زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است گفت: در نظام اسلامی که شجره دفاع از حق و ولایت فقیه در آن حاکم است زکات باید اولویت مردم باشد و اسلام طلایه دار زکات و حمایت از مظلومین است.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که در ستاد کرونا به این جمع بندی رسیدیم که الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شود، اما در مکان‌هایی که سربسته است و تهویه ندارد به ویژه در وسایل نقلیه عمومی باید هم چنان استفاده شود.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی: 
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند
مؤمنی گفت: ۱۸۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم صادقانه در میدان حضور دارند و توانمندسازی خانواده ها با هم افرایی با گروه های جهادی به ویژه در زمینه اشتغال و ساخت مسکن خانواده ها و‌ توزیع معیشت این خانواده ها از جمله فعالیت های مورد نظر در سطح روستاها است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب خبر داد؛
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۰
تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود
صفری گفت: کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان تشکیل شده و قیمت پیشنهادی استان پس تعیین در کمیته استانی می بایست در شرکت پشتیبانی امور دام کشور تایید، تا خرید عملیاتی شود.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱
۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
قانون دریافت مالیات از خانه‌های خالی، قانونی که با اجرای ناقص در گام نخست با اختلاف‌نظرها در آیین‌نامه اجرایی، کار خود را آغاز کرد و امروز باگذشت حدود یک سال از آغاز اجرا، آورده‌ای تقریباً نزدیک به صفر (دودرصدی) داشته و برعکس اهداف تعیین شده بر بازار اجاره اثر گذاشت.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
احتمال شروع تزریق دز چهارم واکسن کرونا برای عموم در آینده ای نزدیک
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: بزرگ‌ترین عامل محافظت از افراد در برابر بیماری کرونا، زدن ماسک است.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶
این ۱۰درصدِ دردسرساز/ قبوض برق چندمیلیونی برای لاکچری‌نشین‌ها در راه است
۱۰درصد از مشترکان برق خانگی که حدود ۳میلیون مشترک هستند، برای ۲۸میلیون مشترک دیگر که ۹۰درصد جامعه را شامل می‌شوند، با مصارف اسراف‌گونه خود مشکل ایجاد کرده‌اند.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
استفتاء از امام خامنه‌ای/ آیا جایز است هزینه حج را به فقرا اختصاص دهیم؟
پاسخ آیت‌الله خامنه‌ای به استفتاء درباره «صرف هزینه حج برای فقرا» منتشر شد.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶
راهکار‌های طب سنتی برای فرار از گرمازدگی
متخصص طب ایرانی درباره راهکار‌های پیشگیری از گرمازدگی توضیحاتی ارائه داد.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
رقابت پایاپایِ صدرنشینِ نظرسنجی تلویزیون با «ستایش»!
نظرسنجی نیمه دوم خرداد تلویزیون و اختلاف دو درصدی سریالِ پربیننده با سریالِ تکراری تلویزیون، نشان‌ از رقابتی پایاپای دارد.
رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب اراک خبر داد
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
کاهش چشمگیر زمان رسیدگی به پرونده‌ها
درودگر با اشاره به کاهش چشمگیر زمان رسیدگی در سنوات گذشته گفت: متوسط زمان رسیدگی در شعب اراک در سال 97 معادل 141 روز، سال 98 معادل 148 روز، سال 99 معادل 58 روز و در سال گذشته به 51 روز رسیده است، یکی از سیاست های دستگاه قضا رسیدگی به پرونده های با سابقه بیش از یکسال است که در پایان سال 1400 فقط 188 فقره پرونده بیش از یکسال در شعب موجود بوده است.
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان مرکزی:
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
34 درصد از پرونده‌های قضایی استان مرکزی منجر به صلح و سازش شده
خدابخشی گفت: درحوزه صلح و سازش 23 هزار و 105 فقره پرونده معادل 34 درصد پرونده های وارده منجر به صلح شده، سال گذشته 7 فقره از پرونده های قتل به سازش انجامیده است.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
کنکور سراسری ۱۴۰۱ آغاز شد/ ۱,۴۸۹,۲۲۰ دواطلب
کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ با یک میلیون و ۴۸۹ هزار و ۲۲۰ داوطلب از امروز چهارشنبه هشتم تیر ماه و با رقابت گروه آزمایشی هنر در سراسر کشور آغاز شد.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
فروشندگان سئوالات کنکور در فضای مجازی دستگیر شدند
رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا از دستگیری دو فروشنده سئوالات کنکور و امتحانات نهایی خبر داد.
آخرین اخبار