تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۸
آرشیو فراهان
فرمانده انتظامی فراهان :
۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۳
دستگیری ۴۴۱ توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر در فراهان
فرمانده انتظامی فراهان از شناسایی و دستگیری ۴۴۱ متهم در عملیاتهای سه ماهه گذشته این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی فراهان:
۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
باند سارقان سیم برق در دام پلیس فراهان
فرمانده انتظامی فراهان گفت: در عملیات ماموران انتظامی شهرستان فراهان باند 3 نفره سارقان سیم برق با ۷ فقره سرقت دستگیر شدند.
گزارش تصویری؛
۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
جشن باستانی تیرگان در فراهان
شهرستان فراهان امروز میزبان رسمی باستانی و کهن به نام تیرگان بود که از جمله آیین‌های مهم ایرانیان باستان بوده و به‌عنوان نماد شکرگزاری، برکت کشاورزی و پاسداشت ارزش آب هرسال در این منطقه برگزار می‌شود.
رئیس جهاد کشاورزی فراهان:
۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰
طرح جهش تولید در ۲۰ درصد اراضی دیم فراهان اجرا می شود/ خنجین قطب تولید گوشت بوقلمون در غرب کشور
یارمحمدی گفت: با اجرای طرح جهش تولید در دیم‌زارها از مهرماه سال ۱۴۰۰ حدود ۲۰ درصد از اراضی دیم‌زار شهرستان زیرپوشش این طرح قرار گرفتند.
فرماندار فراهان:
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳
جشن باستانی تیرگان در فراهان برگزار می شود
آقا زیارتی گفت: شهرستان فراهان روز چهارشنبه یکم تیرماه میزبان رسمی باستانی و کهن به نام تیرگان است که از جمله آیین‌های مهم ایرانیان باستان بوده و به‌عنوان نماد شکرگزاری، برکت کشاورزی و پاسداشت ارزش آب هرسال در این منطقه برگزار می‌شود.
معاون سازمان هواپیمایی خبر داد؛
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴
۱۵۰ هواپیمای فعال داریم/ گرانفروشی بلیت کار دلالهاست نه ایرلاینها
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری می گوید: گرانفروشی بلیت هواپیما به شرکت های هواپیمایی برنمی گردد بلکه تقصیر واسطه ها و دلالان است.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
یکسری ایرادات به طرح شفافیت قوای سه گانه وارد است/ خیلی از مسائل قابل طرح برای عموم مردم را ندارد
بیاتی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه بنده جزو موافقین طرح شفافیت قوای سه گانه بودم ولی بررسی‌های که در کمیسیون و صحن مجلس انجام شد مشخص شد یکسری ایرادات به این طرح وارد است.
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی:
۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
تفرش زیرساخت‌های لازم برای جذب گردشگر را ندارد
بیاتی با تأکید بر اینکه توقع است مدیران استان مرکزی و شهرستانی برنامه جدی برای جذب سرمایه‌گذاری داشته باشند گفت: تفرش شهر قدیمی با مفاخر بزرگ است و می‌تواند مقصد گردشگری خوبی برای کشور و استان مرکزی باشد اما زیرساخت‌های لازم را ندارد و سرمایه‌گذار در فرایندها گرفتار می‌شود.
فرمانده انتظامی فراهان:
۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
توقیف 2 دستگاه خودروی حامل چوب در فراهان
فرمانده انتظامی فراهان گفت: دو دستگاه خودرو حمل چوپ قاچاق توقیف و به پارکینگ انتقال یافت.
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۰
کشف بیش از یک تن چوب قاچاق در فراهان
فرمانده انتظامي شهرستان فراهان از توقيف یک دستگاه خودروی نیسان حامل یک تن و 300 کیلو گرم چوب قاچاق به ارزش 80 میلیون ريال در یک عملیات پلیسی، در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
فرماندار فراهان :
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
۳۲۴ مورد بازرسی از صنوف شهرستان فراهان انجام‌ شد
آقازیارتی گفت: ۳۲۴ مورد بازرسی از آغاز رزمایش تشدید نظارت و بازرسی در راستای اجرای طرح اصلاح ارز ترجیحی از صنوف این شهرستان انجام شد.
کارشناس مسائل سیاسی:
۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۶
شناخت شاکله اصلی فکر و اندیشه امام(ره) راه تحریف را سد می‌کند/اندیشه‌های رهبر انقلاب استمرار اندیشه‌های امام خمینی (ره) است
یاری گفت: با اشاره به اینکه شناخت شاکله اصلی فکر و اندیشه امام(ره) راه تحریف را سد می‌کند افزود: امام(ره) همواره طرفدار برقراری عدالت بود و نابرابری اقتصادی و اشرافی گری را رد می‌کرد.
فرماندار فراهان:
۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
بافت و هویت روستا با نماهای روستایی حفظ شود
آقازیارتی گفت: مسئولان در کنار بهبود زیرساخت‌ها، باید نگاه ویژه‌ تری به بافت و جایگاه روستا داشته باشند تا ظرفیت‌های توسعه روستا ماهیت خود را از دست ندهد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
مرمت امامزاده زینب خاتون روستای آهنگران فراهان آغاز شد
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان فراهان گفت: عملیات مرمت و بندکشی و تثبیت تزئینات امامزاده زینب‌خاتون در روستای آهنگران شهرستان فراهان آغاز شد.\r\n
۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
حمله گرگ گرسنه درفراهان ، یک نفر را مجروح و راهی بیمارستان کرد
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: حادثه حمله گرگ گرسنه به یکی از شهروندان دریکی از روستاهای بخش خنجین این شهرستان، او را مجروح و راهی بیمارستان کرد.
رزمنده دفاع مقدس:
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۵
یادآوری عملیات بیت المقدس می توانیم موجی از امید و امیدواری را بین مردم بوجود آورد
کرامت گفت: حاصل عملیات بیت المقدس، خودباوری و مبارزه با دست خالی در برابر لشکر تا دندان مسلح بعثی بود، با یادآوری رخدادهای این عملیات، می توانیم موجی از امید و امیدواری را بین مردم بوجود آوریم.
رئیس دادگستری فراهان:
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۹
بر خورد قاطع با متخلفین از مقررات قیمتی کالاهای اساسی در دستور کار قرار دارد
عزیز پور گفت: بر خورد قاطع با متخلفین از مقررات قیمتی اقلام کالاهای اساسی از قبیل گران‌فروشی و احتکار، فروش غیرمجاز آرد از سوی نانوایی در دستور کار قرار دارد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹
برگزاری اردوهای جهادی در عرصه های فرهنگی و آموزشی در خنجین
اردوی جهادی به همت ۳ گروه جهادی «گروه جهادی ظهور، شهید ابراهیم هادی و شهید آقازیارتی» خواهران بسیجی در روستای کسرآصف و گوچان از توابع بخش خنجین برگزار شد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
حرکت ناگهانی تراکتور، پیرمرد 68 ساله فراهاني را به کام مرگ کشاند
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از مرگ پیرمردی 68 ساله بر اثر حرکت ناگهانی تراکتور در یکی از روستاهای شهرستان فراهان خبر داد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان فراهان:
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۹
55 درصد از جمعیت فراهان سه دُز واکسن کرونا را دریافت کرده اند/برگزاری برنامه های متنوع هفته سلامت در فراهان
رئیس شبکه بهداشت و درمان فراهان گفت: در سطح شهرستان فراهان با هماهنگی با سازمان های مرتبط در امر سلامت از جمله آموزش و پرورش، محیط زیست، شهرداری، ائمه جمعه و غیره برنامه های متنوعی در حال اجرا می باشد.
آخرین اخبار