احیای هپکو و پرداخت معوقات، مهمترین خواسته کارگران این شرکت+عکس سلطه کشورهای غربی بر روی تصمیمات ضد ایرانی اتحادیه عرب/ مواضع ایران در رابطه با کمک به مظلوم شفاف است استیضاح وزیر راه خواسته بیش از 70 نماینده مجلس/ آخوندی درباره واردات واگن پاسخگو باشد حرکت لاک‌پشتی بازسازی بافت‌های فرسوده فرمهین/احیای بافت‌های فرسوده از برنامه تا عمل بسکتبالیست‌های مرکزی عازم مسابقات آسیا-اقیانوسیه در تایلند شدند «فرسمانه» هنوز با نفت گرم می شود+عکس مواد غذایی سرطان‌زایی که هر روز می‌خوریم! بهسازی جاده «اراک_خنداب» 9 ساله شد! بهنام میرزاخانی اولین شهید آتش نشان پلاسکو+پوستر جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در تفرش برگزار می‌شود/هویت بخشی به کودکان با ترویج فرهنگ قرآنی
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۷
آرشیو
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹
حرکت لاک‌پشتی بازسازی بافت‌های فرسوده فرمهین/احیای بافت‌های فرسوده از برنامه تا عمل
احیای بافت‌های فرسوده فرمهین با سرعت کمی پیش می‌رود و علاوه بر مسئولین مردم هم رغبتی در تسریع در روند بازسازی این بافت‌ها نداشته و نسبت به خطرات جانبی این بافت‌ها غافل هستند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
وجود حاشیه امن برای مدیران نجومی غیردولتی/ هیچ عزمی برای مبارزه با حقوق‌های نجومی نیست
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بررسی این حقوق های نامتعارف فقط در حوزه دولت اتفاق افتاد در حالی که این حقوق های دریافتی نامتعارف در بخشهایی با مالکیت عمومی اما غیردولتی نیز رخ داده است.
امام جمعه موقت فرمهین
۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰
حادثه پلاسکو زنگ خطر در مدیریت شهری/رؤسای جمهور آمریکا تنها عروسک لابی‌های قدرتمند صهیونیستی
امام جمعه موقت فرمهین گفت: روسای جمهور آمریکا عروسک لابی‌های قدرتمند صهیونیستی و آمریکایی هستند و این تصور که مشکلات داخلی با گفتگو و تعامل با دشمن حل می‌شود باطل است.
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی
۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۶
مفهوم جهاد کبیر در قرآن، عدم تبعیت از نظام کفار است
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: مفهوم جهاد کبیر که در قرآن مترادف با عدم تبعیت از نظام کفار است که در عصر حاضر در رأس این دنیای استکبار، آمریکا قرار دارد.
وقتی تحققق اقتصاد مقاومتی برای برخی اولویت نیست
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۸
آوار سنگ‌اندازی‌های مسئولان بر سر کارآفرین نمونه فراهانی+عکس
کارآفرین فراهانی که سالها با تلاش فراوان تجارب زیادی را در عرصه شترمرغ به دست آورد این روزها عدم حمایت مسئولان و سنگ اندازی دولت از طرح هایش، او را در ادامه مسیر ناتوان کرده است.
۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۳
یک روز خوب برفی+ عکس
بارش برف حال و هوای این شهرستان را کاملا زمستانی کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۴
تولد بره عجیب الخلقه در فراهان+ عکس
در پدیده‌ای نادر در روستای ضیاء آباد از توابع بخش خنجین فراهان، بره‌ای متولد شد که تنها یک چشم دارد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸
26 دی‌ماه 57 سالروز سرنگونی مجسمه شاه معدوم در فراهان
در 26 دی‌ماه 57 همزمان با فرار شاه، مردم فراهان به مانند دیگر مردم سرزمین ایران، علیه حکومت ستم شاهی انقلاب کردند و مجسمه‌های شاه را همچون سلسله خاندانشان به زیر کشیدند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
بی توجهی مسئولان به مزار شهدا/ساماندهی مزار شهدای فرمهین در انتظار تامین اعتبار
امروز سنگ مزار این شهدای فرمهین در جوار امامزاده ذلف آباد فراهان بعد از سال‌ها همچنان در غربت و غفلت به سر می برد و اِلمانی در خور مقام شهدا بر مزار آنها ساخته نشده است.
۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
مسافر جاده نور؛ اعزامی از قم به کربلا
هنگامي که 70 درصد بينايي را به درگاه دوست تقديم مي کرد، مطمئن بود که در مقابل آن هزاران درصد نور و روشنايي به چشم دلش افزوده و هزاران دريچه نور راهگشايش می‌شود.
امام جمعه فرمهین:
۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
سفره های مردم در پسابرجام کوچکتر شده است/ مسئولان با ارائه آمار نادرست اعتماد مردم را خدشه‌دار نکنند
امام جمعه فرمهین با اشاره به اینکه برخی، خرید هواپیما از کشورهای غربی را دستاوردی بزرگ از برجام اعلام می کنند، گفت: چگونه است که با افتخار کنار ایرباس عکس می گیرند و آن را میوه برجام میدانند ولی از سویی دیگر گشایش در معیشت مردم در پسا برجام ایجاد نشده است! \r\n\r\n
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
راز ماندگاری امیرکبیر/ بازخوانی زمانه و روزگار امیر
امیرکبیر قهرمان مبارزه با استبداد داخلی (ناصرالدین شاه) و درباریان بود. او در خط مقدم مقابله با نفوذ و سلطه قدرتهای بیگانه به خصوص انگلیس و روسیه که ابرقدرت های آن زمان بودند بود.
به بهانه سالروز شهادت امیرکبیر فراهانی بررسی شد
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
حال و روز شهر امیرکبیر/ پیشرفت سریع در گروی حضور مدیران جهادی
فراهان؛ شهرستانی با قدمتی دیرینه است اما پرچم نیمه برافراشته پیشرفت این شهرستان دلایلی دارد که بخشی از آن قابل بررسی است.
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
انتقاد از عملکرد ضعیف مخابرات در فراهان/شهرک فرمهین هنوز خطوط تلفن ندارد
رئیس شورای شهر فرمهین با گله‌مندی از عملکرد شرکت مخابرات در این شهر گفت: متاسفانه بارها ضعف مدیریتی مرکز مخابرات این شهرستان به شرکت مخابرات اعلام شده است.
۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۶
قطار تغییر فرمانداران استان مرکزی در ایستگاه‌های آخر/ترمیم بدنه دولت یا آرایش انتخاباتی؟
از اواخر آبان در محافل غیررسمی خبر از تغییرات گسترده در حوزه فرمانداران استان مرکزی به گوش می‌رسید و با سفر دو روزه رئیس جمهور و خروج هیئت دولت از استان مرکزی قطار تغییرات در این استان روی ریل افتاد.
به بهانه تغییر فرماندار
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸
بررسی مشکلات شهرستان فراهان/ محرومیت هایی که شهرستان یدک می کشد
شهرستان فراهان چند سالیست به شهرستان تبدلی شده است، اما ز حداقل امکانات از جمله جاده مناسب، مراکز خدماتی و ادارات برخوردار نیست.
امام جمعه فرمهین:
۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
محرمانه‌های نابجا کشور را به فساد و خسران کشانده است/ پنهان‌کردن عملکرد بد پشت حرف‌های خوب
امام جمعه فرمهین گفت: شفافیت نداشتن موجب پنهان ماندن عملکرد های بد، پشت حرف های خوب می شود. تنها ملاک ارزیابی، شفافیت مستند است.
۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
کارگاههایی که به دست جوانان بلند همت می چرخد/اجناس چینی بلای جان تولیدکنندگان کفش 
تعدادی از جوانان روستاهای شهرستان فراهان به جای مهاجرت، برای تامین معیشت خود به شغل اجدادی خود روی آورده‌اند و با همت بلند خویش چرخ تولید را در کارگاه‌های کوچک به راه انداخته‌اند.
پس از سفر هیئت دولت به استان مرکزی؛
۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۹
سریال دنباله‌دار تغییر فرمانداران کلید خورد/سجادی فرماندار فراهان شد
روز گذشته شایعات پیرامون جابجایی ها فرماندار فراهان رنگ واقیعت به خود گرفت و در حکمی از سوی وزیر کشور سید احمد سجادی به عنوان فرماندار سرزمین علم و اندیشه، شهرستان فراهان منصوب شد.
کارگران به 5 ماه حقوق معوقه خود اعتراض کردند
۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸
اولین کارخانه تولید ریزدانه‌های شب‌تاب خاورمیانه در حال احتضار/ درخواست از کارگران برای امضای برگه خودتشویقی!
پیمانکاری که اولین کارخانه تولید رنگدانه‌های شب‌تاب کشور، را در اختیار گرفته بود، بعد از انجام قرار داد با هیات مدیره سابق، به تعهداتش عمل نکرده و در گام بعدی از طریق رانت کارخانه را واگذار کرد.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم