شهدا ستون‌های مستحکم عزت و سربلندی نظام اسلامی هستند حضور دو ورزشکار استان مرکزی در اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جزئیاتی از پنهان‌کاری‌های دولت در بودجه ۱۴۰۰/ نادران: ۱۷۵هزار میلیارد تومان مخفی شده بود/ دلار ۱۷۵۰۰ تومانی را دولت در بودجه آورده نه مجلس پیروزی‌های 2 سال اخیر بیشتر از 40 سال قبل است پشتوانه موضع وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشایی مدارس چیست؟ اهداف تل‌آویو از تجاوز نظامی به سوریه ساعی یک سال محروم شد/ جریمه 10 میلیونی برای مدیر تیم‌های ملی ۷ نکته مهم از جدیدترین رزمایش موشکی پیامبر اعظم(ص) / تمرین MRSI سپاه با نمایش ذوالفقار و دزفول هایپرسونیک +عکس سرلشکر سلامی: با اقتدار در برابر دشمن ایستاده‌ایم/ پیام رزمایش سپاه دفاع از ارزش‌های حیاتی است ماجرای حقوق‌های نجومی ۴۰ نفر در یک شرکت دولتی چه بود؟ / پیش‌بینی ما این است که FATF در مجمع رد می‌شود
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
آرشیو
امام جمعه خنداب:
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با ممنوعیت خرید واکسن خارجی کاملا شفاف و واضح بود
موسوی گفت:مقام معظم رهبری در 19 دی به ویژه در ارتباط با ممنوعیت خرید واکسن از کشورهای مثل آمریکا، انگلیس و فرانسه بیاناتی فرمودند که کاملا شفاف و واضح بود.
فعال اقتصاد مقاومتی استان مرکزی عنوان کرد
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
زعفران فرصت طلایی برای رونق اقتصادی/اشتغالزایی برای 46 نفر با سرمایه اولیه دو میلیون تومانی
کریمی از فعال اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه از سال 88 با سرمایه اولیه دو میلیون تومان کشت زعفران را در روستای آقداش خنداب آغاز کردم گفت: در حالی حاضر با توسعه فعالیت‌هایم برای 40 نفر به صورت غیرمستقیم و 6 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده ام.
فعال عرصه اقتصاد مقاومتی مطرح کرد؛
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
تولید سالانه ۳۰ هزار قطعه ماهی زینتی در خنداب/10میلیون تومان سرمایه اولیه آغاز فعالیتم بود
مجیدی فعال عرصه اقتصاد مقاومتی گفت: با سرمایه ۱۰ میلیون تومانی فعالیت تولیدی خودم را آغاز کردم در حال حاضر سالانه ۳۰ هزار قطعه ماهی زینتی پرورش و به فروش می‌رسانم اگر مسئولین حمایت کنند این مقدار تولید را به سالیانه ۶۰ هزار قطعه خواهم رساند.
پزشک متخصص داخلی:
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
ایران جزء ده کشور تولیدکننده واکسن دنیا است/بنده اگر قرار باشد واکسنی را تزریق کنم واکسن ایرانی تزریق خواهم کرد
صدوق با اشاره به صحبت‌های که پیرامون واردات واکسن کرونای خارجی مطرح است گفت: بنده اگر قرار باشد واکسنی را تزریق کنم واکسنی را تزریق خواهم کرد که در کشور خودمان ساخته شده باشد.
خطیب جمعه خنداب:
۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
آمریکا روبه افول است/شروع مجدد غنی سازی 20 درصد خبر مسرت بخشی بود
موسوی گفت:آمریکایی که از آن به نام ایالات متحده یاد می کنند امروز به ایالات غیر متحده تبدیل شده است با توجه به اتفاقات اخیر آمریکا نشانه دهنده این است که آمریکا روبه افول است.
کارشناس مسائل سیاسی:
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
دموکراسی آمریکایی به پایان عمر خود نزدیک شده است
کارشناس مسائل سیاسی گفت: اتفاقاتی که در طی روزهای اخیر در ایالات متحده رخ داده، نشان می دهد دموکراسی آمریکایی به پایان عمر خود نزدیک شده است.
کارشناس سیاسی:
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
هیمنه پوشالی آمریکا در حمله به پایگاه عین الاسد شکست شد/مکتب شهید سلیمانی مکتب جهانی است
جهان بخشی، با اشاره به اینکه اقتدار امروز ایران اسلامی بر کسی دیگر پوشیده نیست، گفت حمله موشکی ایران به عین‌الاسد نشان داد ایران توان پاسخگویی به دشمنان خود را دارد در واقع هیمنه پوشالی آمریکا در حمله به پایگاه عین الاسد شکست شد.
امام‌جمعه جاورسیان:
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
آیت الله مصباح یزدی یک عمر در خط امامت و ولایت روشنگری کرد
حجت‌الاسلام صفاهانی، گفت: از شاخصه‌های مهم آیت‌الله مصباح یزدی مجاهد انقلابی فقاهت، بصرت، ولایت مداری بود یک‌عمر در خط امامت و ولایت روشنگری کرد از یاران دیرین و راستین امام و رهبری بود و تا آخرین لحظه از خط ولایت خارج نشد.
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک:
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
آیت‌الله مصباح یزدی از پاسداران فقهی و اخلاقی بودند
میرمهدی گفت:آیت‌الله مصباح یکی از پاسداران عقیدتی و فقهی و اخلاقی بودند. ما پشتوانه بسیار مهم و قوی را از دست دادیم که امیدواریم خداوند متعال امثال ایشان را زیاد کند که بتوانند خدمات این‌چنینی به‌نظام جمهوری اسلامی داشته باشند.
کارشناس مسائل سیاسی:
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
حاج قاسم خانواده شهدا را مایه عزت، روشنگری و نورانیت جامعه می‌دانست
کارشناس سیاسی گفت: حاج قاسم خانواده شهدا را مایه عزت و روشنگری و نورانیت جامعه می‌دانست و به مردم توصیه می‌کرد لحظه‌ای از شهدا و وصیت شهدا غافل نشوند.
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
مراسم بزرگداشت 9 دی در خنداب برگزار شد
مراسم بزرگداشت 9 دی با حضور مردم و مسئولان در خنداب برگزار شد.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی:
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
اصرار بر خام فروشی در بودجه قابل‌پذیرش نیست/ استان مرکزی در درآمدزایی رتبه نهم و در بودجه رتبه 24 را دارد
آصفری با اشاره به اینکه بودجه ۱۴۰۰ نیاز به اصلاحات اساسی دارد گفت: با توجه به اینکه نگاه خام فروشی در بودجه برداشته نشده و به‌جای اینکه بودجه غیرنفتی باشد هنوز مانند سنوات گذشته یک بودجه نفتی است.
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
عکس نوشته فعالان مجازی خنداب به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی
فعالان مجازی شهرستان خنداب به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی عکس نوشت هایی را تهیه کردند.
کارشناس بین‌الملل و سیاسی:
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰
حماسه 9دی‌ماه پاسخ کوبنده ملت ایران به توطئه گران داخلی و خارجی بود
هانی زاده گفت: حادثه ۹ دی‌ماه پاسخ کوبنده ملت ایران به توطئه گران داخلی و خارجی بود و نشان داد که ملت ایران در بزنگاه‌های تاریخی و حوادث دردناکی که رخ می‌دهد همیشه آماده دفاع از ارزش‌های انقلاب و ولایت‌فقیه هستند.
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک:
۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
ملت ایران در ۹ دی ثابت کردند اجازه نمی‌دهند انقلاب به دست نااهلان بیفتد
میرمهدی با اشاره به اینکه ملت ایران همواره ثابت کرده‌اند که به نظام وفادار هستند گفت: مردم در حماسه ۹ دی ثابت کردند اجازه نمی دهند نظام به دست نامحرمان و نااهلان بیفتد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنداب عنوان کرد:
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
طرح شهید سلیمانی از عوامل مؤثر در کاهش آمار کرونا در خنداب
صدوق، طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را از عوامل مؤثر در کاهش آمار کرونا در شهرستان مطرح کرد و گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب سه تیم حمایتی، مراقبتی و نظارتی توسط سپاه و بسیج و مردم با همکاری جامعه پزشکی در سطح شهرستان فعالیت دارد.
کارشناس مسائل سیاسی:
۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
انتقام خون «حاج قاسم» خروج کامل آمریکا از منطقه است
رجبی، با اشاره به اینکه هیچ ایرانی از خون شهید سلیمانی نخواهد گذشت و گفت: مهم‌ترین انتقام این است که آمریکا از منطقه خارج شود.جمهوری اسلامی از این موضع خود کوتاه نمی‌آید و یک سیلی از آن انتقام را در حمله عین الاسد به دشمن زد.
امام جمعه موقت خنداب:
۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
اف ای تی اف دردی از مردم درمان نمی کند
خسروی بیان کرد:بحث اف ای تی اف در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شد دلسوزان نظام در جلسات مختلف با مسئولین دولتی با دلیل و برهان ثابت کردند که اف ای تی اف نمی تواند دردی از مردم را درمان کند.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی:
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
ایثار و ازخودگذشتگی مهمترین درس مکتب شهید سلیمانی است/شهادت‌طلبی عامل ایستادگی ملت ایران در مقابل جاه طلبی‌های دشمنان قسم‌خورده
آصفری ایثار و ازخودگذشتگی را مهمترین درس مکتب شهید سلیمانی عنوان کرد و گفت:شهید سلیمانی راهی را انتخاب کرد که نتیجه‌اش به جهاد و شهادت ختم شد.
مسئول نهضت سوادآموزی شهرستان خنداب:
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
حدود 96 درصد جامعه هدف خنداب باسواد هستند
میرزایی با اشاره به اینکه گروه سنی ۱۰تا ۴۹ سال جامعه هدف نهضت سوادآموزی است گفت: با توجه به فعالیت نهضت سوادآموزی در شهرستان حدود ۹۶ درصد از جامعه هدف شهرستان باسواد شده‌اند.
آخرین اخبار