تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند 10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد ملتی که خود، دشمن و زمانش را بشناسد مقتدر است/ رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین‌اند بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است رسانه‌ها محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد می‌شوند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
آرشیو خنداب
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد
رئیس اداره‌میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان خنداب گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 10 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به هنرمندان فعال در رشته‌های مختلف صنایع‌دستی و هنرهای سنتی شهرستان پرداخت شد.
فرماندار خنداب:
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
رسانه‌های معاند با تمام توان، در حال سیاه نمایی هستند
فرماندار خنداب گفت: رسانه‌های معاند با تمام توان، در حال سیاه نمایی هستند و تلاش می‌کنند امید را از ملت ایران بگیرند اما باید از ترفند دشمنان آگاه بوده و در فضای رسانه دنبال‌رو آنها نباشیم.
کارشناس مسائل مذهبی:
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
رجب، ماه رحمت و بخشش خداوند است
کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه ماه رجب را می‌توانیم ماه رحمت و بخشش خداوند متعال بدانیم گفت: ماه رجب یکی از ماه‌های پرفضیلت برای خودسازی، رشد و تعالی انسان به‌سوی خداوند متعال است.
وصیت‌نامه شهید سید «رمضان حسینی»؛
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۵
ادامه‌دهنده راه شهدا باشید
در بخشی از وصیت‌نامه شهید سید «رمضان حسینی» آمده است: «اى برادران عزيزم اميدوارم كه راه مرا ادامه بدهيد، بدانید كه ادامه‌دهنده خون شهدا هستيد و از اين خون‌هاى پرمعنا محافظت كنيد. اى خواهران اما حجابتان را حفظ كنيد كه اى خواهر من باحجابت مى‌توانى مشت محكمى بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب بزنى و اميدوارم كه راه شهيدان را ادامه بدهيد».
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
عکس/ اعزام کاروان راهیان نوردانش آموزی خنداب به مناطق عملیاتی
امروز کاروان راهیان نور دانش‌آموزی خنداب در قالب ۲ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی اعزام شدند.\r\n
رئیس اداره ثبت‌احوال خنداب خبر داد:
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
فاطمه و امیرعلی در صدر اسامی نوزادان در خنداب
رئیس اداره ثبت‌احوال خنداب با اشاره به اینکه گرایش به نام‌های مذهبی و علی‌الخصوص اسامی ائمه در بین خانواده‌های خندابی چشم‌گیر است گفت: فاطمه برای دختران و امیرعلی برای پسران بیشترین فراوانی را از آغاز سال ۱۴۰۱ تا به امروز داشته است.
استاد دانشگاه:
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸
فرار شاه، زندگی مردم زیر سلطه قدرت‌های استکباری را برای همیشه فروبست
کارشناس مسائل سیاسی گفت: 26 دی‌ماه سال ۱۳۵۷ سالروز فرار شاه از ایران است؛ فراری که دفتر سلطنت پهلوی و زندگی مردم ایران زیر سلطه قدرت‌های استکباری جهان را برای همیشه فروبست.
۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۹
راهپیمایی محکومیت اهانت به مقدسات و مرجعیت دینی در خنداب برگزار شد
راهپیمایی محکومیت اهانت به مقدسات و مرجعیت دینی بعد از اقامه نماز جمعه در خنداب برگزار شد.
امام جمعه خنداب:
۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
دشمنان توانایی خاموش کردن چراغ هدایت الهی و ولایت ندارند
صفاهانی امام جمعه خندان گفت: حرکات مضبوحانه دشمنان انقلاب و رسانه‌های جیره خوار بیگانه همچون روزنامه فرانسوی در اهانت به مقدسات اسلام و مرجعیت نشان دهنده این است که آن‌ها توانایی خاموش کردن چراغ هدایت الهی و ولایت ندارند و در برابر پیشرفت انقلاب اسلامی و قوی شدن ایران عاجر هستند.
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
مراسم ولادت حضرت زهرا(س) در خنداب برگزار شد
مراسم ولادت حضرت زهرا(س) با حضور مردم و مسئولین در خنداب برگزار شد.
کارشناس مسائل مذهبی:
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
بهترین الگو برای بانوان دختر پیامبراکرم(ص) است
کارشناس مذهبی گفت: چهار تکنیک اصلی در زندگی  برای رسیدن به آرامش وجود دارد که یکی از آن‌ها محبت است. بهترین الگو برای بانوان دختر پیامبراکرم(ص) است که کل جملاتش نسبت به حضرت علی (ع)  محبت آمیز است.
کارشناس مسائل فرهنگی:
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
حضرت زهرا(س) بهترین الگو برای بشریت است
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: حضرت زهرا(س) تمام زندگی خود را تا آخرین لحظه وقف دین اسلام کرد و این بهترین الگو برای بشریت است.
کارشناس مسائل سیاسی:
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
عین الاسد نشان داد آمریکایی‌ها ناتوان و شکست‌خورده هستند
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکایی‌ها تصور می‌کردند ابرقدرت دنیا هستند و کسی نمی‌تواند تیری به سمت آن‌ها شلیک کند و با سیاست‌های آن‌ها مخالفت کند اما واقعه عین الاسد نشان داد آمریکا هم ناتوان و هم شکست‌خورده هستند.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در گفتگو با دیارآفتاب:
۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
افزایش ۴۰ کرسی نمایندگی مجلس مصوبه‌ی کمیسیون امور داخلی است/شهرستان‌های کمیجان و خنداب دارای نماینده مستقل خواهند شد
عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی 40 کرسی نمایندگی مجلس اضافه خواهد شد که یک نماینده سهم استان مرکزی است.
امام جمعه خنداب:
۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
قیام 19 دی نقطه عطفی برای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بود
صفاهانی گفت: قیام 19 دی در حمایت از امام سرآغاز حرکت اعتراض آمیز علیه رژیم سلطنتی پهلوی در سراسر کشور و نقطه عطفی برای پیروزی شکوهمند انقلاب در 22 بهمن شد.
کارشناس مسائل سیاسی:
۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
شهید سلیمانی اقتدار و تحرک مضاعفی را به محور مقاومت داد
یاری کارشناس سیاسی گفت: سردار سلیمانی در جغرافیای منطقه یک اقتدار و تحرک مضاعفی را به محور مقاومت داد و شکست‌های زیادی را برای غرب به وجود آورد. سردار سلیمانی با استناد به آن چیزی که تحت عنوان مکتب او می‌نامیم توانست این کار بزرگ را انجام دهد.
یکی از فرماندهان جنگ تحمیلی؛
۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
آمریکایی‌ها بعد شهادت حاج قاسم به شدت متضرر شدند
سردار سوهانی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها بعد شهادت حاج قاسم به شدت متضرر شدند گفت: از خاورمیانه فرار کردند و مجبور شدند افغانستان را ترک کنند و تلاش کردند بتوانند نخست‌وزیر آمریکایی بر عراق حاکم شود اما دولتی روی کار آمد که با جبهه مقاومت همراه شد .
۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳
مراسم بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی در خنداب برگزار شد
مراسم بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار صالح، فرمانده سابق سپاه ولی امر در سالن کوثر شهر خنداب برگزار شد.
کارشناس ارشد مسائل منطقه و بین‌الملل:
۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰
شهید سلیمانی نقش تعیین‌کننده در تغییر موازنه‌های قدرت به نفع مقاومت داشت/ مکتب حاج قاسم یک مکتب پایدار است
هانی زاده با اشاره به اینکه سردار سلیمانی یکی از تأثیرگذارترین شخصیت‌های جهانی در طول دو دهه گذشته است گفت: حاج قاسم نقش تعیین‌کننده در تغییر موازنه‌های قدرت به نفع مقاومت داشت
۰۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
مراسم راهپیمایی نهم دی در خنداب برگزار شد
مراسم نهم دی در خنداب برگزار شد.
آخرین اخبار