حراست از آراء ملت و جمهوریت نظام سر فصل اصلی خطبه 29 خرداد 88 بود/رهبری به درستی دوای فتنه را روشنگری تشخیص دادند گزارش تصویری| دورهمی خانوادگی شبانه در پارک ملت اراک انفصال ۶۰ قاضی/ چرا خودرو گران است/ سرانجام اسلام آمریکایی/ خداحافظی با دلار ۴۲۰۰ تومانی؟ یک عضو هیئت مدیره برانکو را از ایران فراری داد/ دهن کجی بهاروند و طالقانی به کمیته اخلاق/ دستیاران استراماچونی در تهران/ یحیی در حوالی پرسپولیس؟ نماینده دادستان: اظهارات خاتمی مخدوش و بدون سند است/تخلف هم ثابت نشد چه رسد به تقلب ۸ میلیونی آیت‌الله مکارم‌شیرازی: مذاکره مجدد با آمریکا‌ ‌منطقی و عقلانی نیست/در برابر تحریم‌ها باید مقاومت کرد‌ حذف مهمترین منتقد دولت از ریاست کمیسیون اقتصادی/ چه کسانی از رفتن پورابراهیمی خوشحال می‌شوند؟ خانه را به تابوت حیات وحش تبدیل نکنیم درمان آسم با کمک نخستین نقشه ریه انسان آمریکا دنبال نقدکردن فشارهاست و آن را مذاکره می‌نامد/ نقض برجام از زمان اوباما شروع شد/ دیپلمات اروپایی به تهران آمد و گفت اگر برجام میوه ندارد از سایه آن استفاده کنید!
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
آرشیو
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس خبر داد
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
اختصاص ۱۰ درصد حقوق دولتی معادن کشور به محلات و دلیجان
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۰ درصد کل حقوق دولتی معادن کشور به شهرستان‌های محلات و دلیجان استان مرکزی خبر داد.
گزارش/
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
«هلند ایران» گرفتار هزینه‌های بالای تولید/ محلات؛ شهری از جنس گل‌ها
رئیس اتحادیه گل و گیاه محلات گفت: تولیدکنندگان گل و گیاه بیشتر دوست دارند روی صادرات مانور دهند که متأسفانه با توجه به اینکه محصول تولیدی در محلات رقابتی نیست فقط مجبورند بازارهای داخلی را تأمین کنند.
سلیمی
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
دولت روحانی کار فرهنگی را ۵ قفله کرد
عضو فراکسیون ولایی مجلس در بیان راه‌حلی برای مبارزه با بدحجابی ابراز کرد: راه حل را باید در بحث فرهنگی دید. باید مردم اقناع کنیم ولی راه‌حل شماره دادن نیست.
عضو کمیسیون آموزش مجلس مطرح کرد
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
اختلافات درونی دولت دلیل استعفای بطحایی/ استخدام نیروی جدید ابَرچالش آموزش‌وپرورش
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه گفته می شود اختلافات درونی دولت باعث استعفای بطحایی شده است، گفت: شنیده ها حاکی از این است که وی به خاطر عدم توانایی در انجام تعهدات خود از جمله دسته بندی معلمان و مطالبات فرهنگیان استعفا داده است.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
حمایت از مظلوم پیام اصلی حضور مردم در راهپیمایی روز قدس
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیام حضور مردم در این راهپیمایی این است که ملت ایران حامی حقوق مظلوم بوده و با ظالم در هر لباسی مقابله می کند، امروزه ملت فلسطین مورد ظلم واقع شده است و قدرت های بزرگ و رژیم صهیونیستی نیز ظالم های جهان هستند.
سلیمی:
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
هدایت تحصیلی تنها در حد حرف و شعار باقی مانده است
نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه هدایت تحصیلی تنها در حد حرف و شعار باقی مانده است،گفت: ۶۰ درصد داوطلبان کنکور و دانش آموزان رشته تجربی را از میان رشته های مختلف برای ورود به فرصت شغلی انتخاب می‌کنند.
نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی:
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
دولت مدعی شفافیت، موضوع و متن دیدار ظریف با سناتور آمریکایی را منتشر کند
نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه باید متن دیدار خود با سناتور آمریکایی را منتشر کند تا مردم در خصوص آن قضاوت کنند.
سلیمی:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به گزارش مسئولان صندوق رفاه دانشجویی در کمیسیون متبوعش، گفت: دولت مطالبات صندوق رفاهی دانشجویی را پرداخت نکرده است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
فرار روحانی از پاسخگویی با بیان کم بودن اختیارات/ زمان انتخابات گفته بود به اختیاراتم واقف هستم
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اظهارات اخیر آقای روحانی در خصوص کم بودن اختیاراتش در کشور به منظور فرار از پاسخگویی از عملکردش بیان شده و وی باید توضیح دهد اگر اختیار لازم را نداشته، چرا وعده حل مشکلات کشور را در ۱۰۰ روز داده است.
سلیمی در نطق میان دستور:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
کسانی که دم از مذاکره می‌زنند یا خائن هستند یا ترسو
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خواستار ورود قوه قضاییه به موضوع تصمیم‌گیری‌های غلط برخی مسئولان شد که هزینه‌های زیادی را به نظام تحمیل کرد.
سلیمی:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
آزمون ورودی مدارس غیردولتی تخلف است
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متاسفانه آموزش و پرورش با مدارس غیردولتی که اقدام به برگزاری آزمون ورودی می‌کند مماشات می‌کند درحالی که باید مجوز این مدارس ملقی شود.
سنت های دیرینه در ماه رمضان| 1
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
آداب و رسوم مردم دلیجان و محلات در ماه مبارک رمضان+ تصاویر
مردم مومن دو شهرستان محلات و دلیجان با فرا رسیدن ماه میهمانی خدا با انجام مراسم خاص این ماه شریف، خود را برای یک ماه بندگی خداوند متعال آماده می کنند.
سلیمی در تذکر شفاهی:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
انتقاد از شرکت تعدادی از مسئولان دولتی در ضیافت سفارت انگلیس
نماینده مردم محلات و دلیجان از شرکت تعدادی از مسئولان دولتی در ضیافت افطار سفارت انگلیس انتقاد کرد و گفت: اگر این آقایان توان مالی نداشته و نیاز به یک وعده غذای انگلیسی داشتند، می گفتند در مجلس برایشان صدقه جمع آوری کنیم.
سلیمی تاکیدکرد:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
ادغام یا تعدیل دانشگاه‌ها همسو با ملاحظات منطقه‌ای وقومی
نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه ادغام یا تعدیل دانشگاه‌ها همسو با ملاحظات منطقه ای وقومی بررسی شود گفت: ادغام دانشگاه‌ها نبایدصرفا بر مبنای شاخص جمعیتی لحاظ شود بلکه باید معیار استعداد یابی نیز مدنظر قرار بگیرد.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶
طرح ۲ فوریتی مجلس برای مقابله با تکرار اقدام خودسرانه دولت/تثبیت قیمت بنزین و گازوئیل تا پایان ۹۸ + سند
نمایندگان مجلس به منظور جلوگیری از اقدام خودسرانه دولت برای افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن، به دنبال تصویب طرح ۲ فوریتی در خصوص ممنوعیت افزایش قیمت بنزین وگازوییل در سال ۹۸ هستند.
سلیمی در تذکر شفاهی:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
اعلام و تکذیب سهمیه‌بندی بنزین باعث بر باد رفتن اعتماد عمومی مردم می‌شود
نماینده مردم محلات، دلیجان در مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن باید سیر قانونی خود را طی کند، گفت: اعلام و تکذیب سهمیه‌بندی بنزین باعث بر باد رفتن اعتماد عمومی مردم می‌شود.
سلیمی:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
اوج خفت و خواری در تاریخ برای عربستان ثبت شده است
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید:حکومتی که ریشه مردمی داشته باشد،این طور در مقابل توهین ها و جسارت ها سکوت نمی‌کند.
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
برگزاری آئین ۲۰۰۰ساله بیل گردانی نیمور محلات+تصاویر
آئین کهن بیل گردانی محلات طبق سنت دوهزارساله به شکرانه آب، در شهر نیمور برگزار شد.
فرمانده انتظامی شهرستان محلات خبر داد:
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
غرق شدن دو نوجوان در آبگیر های محلات
فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: ۲ پسر نوجوان ۱۴ ساله در یکی از آبگیر های حومه شهرستان محلات غرق شدند.
فرمانده سپاه محلات خبر داد:
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
اعزام دو گروه جهادی محلات به پل دختر/ارسال مواد غذایی و وسایل کاربردی به خوزستان
فرمانده سپاه محلات از اعزام ۲گروه جهادی به استعداد 45 نفر از بسیجیان و پایوران ناحیه مقاومت بسیج محلات و گردان پیاده یا زهرا(س)جهت امدادرسانی و کمک به مردم سیل‌زده استان لرستان خبر داد.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان