80درصد فوتی های تصادفات استان مرکزی غیربومی هستند/ رتبه دوم استان مرکزی از لحاظ تردد وسایل نقلیه سنگین گزارش تصویری| سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به استان مرکزی اضافه شدن 650 هزار خانوار جدید به کمیته امداد/ معوقات تسهیلات امداد زیر یک درصد است پلیس به دنبال عدم پلاک گذاری پراید در سال 99 است/ پیش بینی کاهش 12درصدی تلفات جاده ای در سال 98 دشمنان هر روز به دنبال نقشه جدید برای ضربه زدن به انقلاب هستند/ خروجی جشنواره مالک اشتر سازماندهی و شناسایی بهتر نیرو ها است فوت هر فرد در تصادفات خسارت ۵میلیارد تومانی به کشور وارد می کند/ تعداد دوربین های ثبت تخلف کشور از سال ۹۶ افزایش نداشته است عید غدیر، بهترین زمان برای تبیین جایگاه ولایت‌فقیه در جامعه است/واقعه غدیر در فراهان بازخوانی می شود حوزه گردشگری کشور آسیب جدی از تحریم‌ها ندیده است/اجرای ۱۹۰۰پروژه حوزه گردشگری با سرمایه گذاری ۱۸۰هزار میلیارد تومان پوستر/ غدیر خم ، عید ولایت و بندگی بزرگترین پروژه غرب کشور در اراک به بهره برداری می رسد
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
آرشیو
با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور؛
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
مجتمع اقامتی کسری در آبگرم محلات افتتاح شد
مجتمع اقامتی کسری در آبگرم محلات با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به بهره‌برداری رسید.
نماینده مردم محلات در مجلس:
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
دولت 70 درصد مصوبات قانونی مجلس را اجرا نکرد/ هیات رئیسه مجلس باید از شان قوه مقننه دفاع کند
نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه باید با کسانی که دستور توزیع ارز 4200 تومانی را دادند برخورد شود، گفت: این افراد خود را پنهان کرده و سکوت کرده‌اند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
توزیع نامناسب نیروهای پزشکی در کشور/ سالیانه 7 هزار نفر در رشته پزشکی فارغ‌التحصیل می شوند/ در کشور با کمبود نیروی پزشکی مواجه نیستیم
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه در کشور با کمبود نیروی پزشکی مواجه نیستیم گفت: آنچه امروز با آن مواجه شده ایم نبود عدالت در توزیع نیروهای پزشکی است که باید برای آن راه کارهای جدی و عملیاتی دیده شود.
با حضور 400 شرکت داخلی و خارجی؛
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
بزرگترین نمایشگاه سنگ ایران در محلات برگزار می شود
مدیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران با تاکید بر اینکه نمایشگاه سنگ ایران در محلات یکی از ده نمایشگاه سنگ در دنیاست گفت: این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه سنگ ایران است که طی یازده سال اخیر با تلاش های انجام شده در همه حوزه ها، تبدیل به یک نمایشگاه معتبر شده است.
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
بازدید نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس از فعالیت جهادگران دلیجانی
حجت الاسلام والمسلمین سلیمی ، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از روند ساخت واحدهای مسکن محرومان آسیب دیده از سیل در طرح جهاد همبستگی ملی بازدید کرد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
دولت جلوی واردات نوشت‌افزار خارجی را بگیرید/ مردم تولیدکنندگان داخلی را با خرید نوشت‌افزار ایرانی اسلامی حمایت کنند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه به مصلحت نیست که ارز کشور به خاطر مسائل دست چندم(نوشت‌افزار خارجی) از کشور خارج شود گفت: دولت باید با برنامه‌ریزی که در این خصوص انجام می‌دهد و در راستای حمایت از تولید داخل جلوی ورود نوشت‌افزار خارجی را بگیرید.
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
پژوهشگاه ICT؛ قطب روزآمد پژوهش‌های علمی فناوری اطلاعات است
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به روز بودن پژوهش‌ها پایه و اساس تمام موفقیتهاست، گفت: پژوهشگاه ICT قطب روزآمد پژوهش‌های علمی- فناوری و اطلاعات است.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
کالای قاچاق ذائقه مخاطب را به سمت کالای غیراستاندارد سوق می‌دهد/ در خصوص مبارزه با قاچاق کالا در فضای مجازی مماشات صورت می‌گیرد
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه به قاچاق در فضای مجازی توجهی نمی‌شود علیرغم اینکه از همین طریق قاچاق‌های گسترده‌ای شکل می‌گیرد.
سلیمی در نطق میان دستور با انتقاد از افزایش سرسآم آور نرخ اجاره بها:
۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
کاهش نرخ دلار در قیمت کالاها تاثیری نداشت
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت:گویا قیمت اجاره بها تنها در محل رییس‌جمهور ۳۰ درصد رشد داشته است، اما در سایر محله‌ها این افزایش حدود ۲۰۰ درصد بوده است.
فرمانده انتظامي شهرستان محلات:
۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
افزايش 90 درصدي كشف انواع سرقت در محلات / 23 سارق دستگیر شد
فرمانده انتظامي شهرستان محلات از افزايش كشفيات 90 درصدي انواع سرقت‌ها در طرح تیرماه سال جاري نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد.
سلیمی:
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
طرح مذاکره موشکی توهم مقامات کاخ سفید است
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد طرح مذاکره بدون پیش شرط در خصوص مسائل دفاعی و صنعت موشکی کشورمان توهم مقامات کاخ سفید است.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
دستگاه قضایی خارج از نوبت با متخلفان واردات دارو و تجهیزات پزشکی برخورد کند
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلف‌های صورت گرفته در واردات دارو و تجهیزات پزشکی گفت: قوه قضاییه خارج از نوبت با شیادان قاتل که در لباس میش، گرگ‌صفتی کرده‌اند برخورد کند.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس :
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۸
تحقیق و تفحص از خانه‌های خالی کلید خورد/دولت اراده‌ای برای اجرای مصوبه مالیات بر خانه‌های خالی را ندارد/1000 معامله مسکن در سال توسط یک نفر!
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به اینکه اراده‌ای از سوی دولت برای اجرای مصوبه مالیات بر خانه‌های خالی نیست گفت: البته مجلس تحقیق و تفحص در این خصوص را کلید زده است ولی باید دید آیا با تذکر و سؤال این مهم اجرایی می‌شود یا خیر که بعید به نظر می‌رسد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
تقلیل برجام به اینستکس توسط اروپا نوعی کلاه برداری است/بزک برجام کافی است، اینستکس را بزک نکنید
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس گفت: اروپایی‌ها به دنبال کوچک کردن برجام در حد توافق اینستکس هستند و در واقع اینستکس را می‌توان تقلیل تعهدات برجامی اروپایی‌ها دانست که این کار خودش نوعی کلاه‌برداری محسوب می‌شود.
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
سلیمی: وزیر آموزش‌وپرورش باید برای اجرای سند تحول برنامه داشته باشد
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر آ‌موزش و پرورشی که معرفی می‌شود باید در عمل به اجرا و پیاده‌سازی سند تحول براساس یک زمان‌بندی واقعی و سریع اعتقاد داشته باشد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس خبر داد
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
اختصاص ۱۰ درصد حقوق دولتی معادن کشور به محلات و دلیجان
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۰ درصد کل حقوق دولتی معادن کشور به شهرستان‌های محلات و دلیجان استان مرکزی خبر داد.
گزارش/
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
«هلند ایران» گرفتار هزینه‌های بالای تولید/ محلات؛ شهری از جنس گل‌ها
رئیس اتحادیه گل و گیاه محلات گفت: تولیدکنندگان گل و گیاه بیشتر دوست دارند روی صادرات مانور دهند که متأسفانه با توجه به اینکه محصول تولیدی در محلات رقابتی نیست فقط مجبورند بازارهای داخلی را تأمین کنند.
سلیمی
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
دولت روحانی کار فرهنگی را ۵ قفله کرد
عضو فراکسیون ولایی مجلس در بیان راه‌حلی برای مبارزه با بدحجابی ابراز کرد: راه حل را باید در بحث فرهنگی دید. باید مردم اقناع کنیم ولی راه‌حل شماره دادن نیست.
عضو کمیسیون آموزش مجلس مطرح کرد
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
اختلافات درونی دولت دلیل استعفای بطحایی/ استخدام نیروی جدید ابَرچالش آموزش‌وپرورش
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه گفته می شود اختلافات درونی دولت باعث استعفای بطحایی شده است، گفت: شنیده ها حاکی از این است که وی به خاطر عدم توانایی در انجام تعهدات خود از جمله دسته بندی معلمان و مطالبات فرهنگیان استعفا داده است.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
حمایت از مظلوم پیام اصلی حضور مردم در راهپیمایی روز قدس
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیام حضور مردم در این راهپیمایی این است که ملت ایران حامی حقوق مظلوم بوده و با ظالم در هر لباسی مقابله می کند، امروزه ملت فلسطین مورد ظلم واقع شده است و قدرت های بزرگ و رژیم صهیونیستی نیز ظالم های جهان هستند.
آخرین اخبار