ترور دو بسیجی جهادگر در کُردستان پیکر مطهر شهید مدافع حرم در دلیجان تشییع شد نیازمند مطالبه گری مردم از مسئولین و دستگاه های اجرایی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستیم ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد وزارت امور خارجه پیگیر اموال بلوکه‌شده ایران توسط کره جنوبی باشد تمدید فرصت ثبت‌نام تسهیلات تأسیسات گردشگری بیمه نشده آسیب‌دیده ویروس کرونا دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور، مردم را دلسرد کرده است صدور مجوز برای امر به معروف ونهی از منکر نافی حق شرعی همگانی نیست نگاهی به وظایف و اختیارات شورای نگهبان | جزییاتی از 2 نوع و سه شیوه نظارت گزارش| وقتی موازنه در غرب آسیا بهم می‌خورد / علت مخالفت آمریکا با توافق ایران و چین چیست؟
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
آرشیو
عضو هیئت رئیسه مجلس:
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
تعلل دولت در تشکیل کارگروه نقدینگی آسیب های جدی به اقتصاد وارد کرده است
سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بالا بودن حجم نقدینگی کشور گفت: تشکیل کارگروه نقدینگی در زمان مناسب خود باعث جلوگیری از سیل ویرانگر نقدینگی می شد که متأسفانه انجام نشد.
از محل اعتبارات ملی؛
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
1200 میلیون ریال برای تکمیل زیرساخت های سرچشمه محلات اختصاص یافت
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از اختصاص 1200 میلیون ریال برای تکمیل زیرساختهای منطقه نمونه گردشگری و پارک سرچشمه محلات خبر داد.
عضو هیئت رئیسه مجلس؛
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۸
دولت معیشت مردم را به گروگان گرفته است/مجلس با جدیت موضوع افزایش نرخ ارز را پیگیری می کند
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از شیب تند افزایش قیمت در بازار های طلا و ارز طی هفته های اخیر گفت: مجلس باید با جدیت شخص آقای رئیس‌جمهور را به مجلس فرابخواند و ایشان توضیح بدهد و پاسخگو باشد.
یادداشت/سلیمی
۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
رییس جمهور ساده اندیش!!!
سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند :اروپایی‌ها شرمنده ما هستند. تلفنی ‌ و حضوری عذر خواهی می کنند اما درعمل اقدامی انجام نمی دهند .
رئیس اتحادیه گل و گیاه محلات عنوان کرد
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۶
خسارت 275 میلیارد تومانی کرونا به قطب‌ پرورش گل و گیاه ایران/ مرکزی رتبه دوم تولید گل در کشور
رئیس اتحادیه گل و گیاه محلات گفت: متأسفانه شیوع بیماری کرونا بیش از ۲۷۵ میلیارد تومان خسارت به بخش گل و گیاه استان مرکزی وارد کرده که این خسارت طی ماه‌های اسفند پارسال و فروردین امسال برآورد شده است.
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم:
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
نظرات شخصی ارتباطی به دستور کار مجلس ندارد/شأن مجلس فراتر از نامگذاری اماکن و معابر است
سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم با اشاره به اینکه ارائه طرح دو فوریتی تغییر نام فردوگاه مهرآباد به شهید سلیمانی به هیات رئیس مجلس صحت ندارد گفت: مجلس شورای اسلامی در خصوص مسائل اصلی کشور و قانون گذاری ریل گذاری می کند.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
مذاکره با آمریکا نشانه حماقت است/غربی ها تنها به دنبال امتیاز گرفتن هستند
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: با توجه به اتفاقات اخیر آمریکا و داغ شدن بحث افول آمریکا، پرداختن به مسئله مذاکره حماقت است.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
تحریم ناجا تحریم امنیت ملت ایران است/ نیروی انتظامی همواره از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس تحریم ناجا را تحريم امنيت مردم خواند و گفت: این اقدام آمریکائی ها تلاش براي نا امن كردن زندگي شهروندان و مقابله با اقدامات پليس عليه تروريستهاي تحت حمايت آمريكا است.
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
سلیمی به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی انتخاب شد
علیرضا سلیمی منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با رأی نمایندگان مجلس یازدهم به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه این دوره از مجلس انتخاب شد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۷
صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است
سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وقتی یک کشور محکم و مقتدر مقابل این زورگویان ایستادگی کند قطعاً آنها عقب‌نشینی خواهند کرد، گفت: صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی در راستای شکست حلقه تحریم ها توسط ایران محسوب می شود.
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
محلات؛ شهر گل ها با جاذبه های طبیعی و تاریخی کم نظیر
محلات یکی از شهرهای دوست‌داشتنی و توریستی استان مرکزی است که از طبیعتی سرسبز، آب و هوایی دلنشین، جاذبه‌های طبیعی و آثار باستانی ارزشمندی برخوردار است.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی :
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع قدس موضوعی فراموش ناشدنی است گفت: روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
سلیمی: اصلاحیه‌های قانون انتخابات خلاف قانون اساسی است / انتقام؛ مسئله اصلی اصلاح قانون انتخابات
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از اصلاحیه‌های قانون انتخابات مخالف قانون اساسی است و مطرح کنندگان این طرح هم می‌دانستند که این اصلاحیه‌ها مخالف قانون اساسی کشور است و قطعا این مصوبه رد خواهد شد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
سفیر آلمان باید به عنوان عنصر نامطلوب اخراج شود/تندروی آلمان در سیاست خارجی به دلیل تحت تأثیر بودن از صهیونیست‌ها کاملاً مشهود است
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل مطرح‌شده درباره جاسوس بودن سفیر آلمان در ایران؛ گفت: وزارت امور خارجه و اطلاعات باید موضوع مربوط به سفیر آلمان را به‌صورت دقیق بررسی کنند چنانچه موضوعات مطرح‌شده صحیح باشد سفیر را به‌عنوان عنصر نامطلوب اخراج کنند.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
منشأ اقدامات جهادی و رزمایش کمک مومنانه ایمان و تدین ملت ایران است
سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به رزمایش کمک مؤمنانه گفت: این روحیه برگرفته از ماهیت دینی و اسلامی ملت ایران و انقلاب اسلامی است.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
ضرورت جذب 300 هزار معلم تا سال 1400 برای جبران کمبود ها/طرح رتبه بندی معلمان ناقص اجرا شده است
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه کمبود معلم در کشور یک واقعیت انکار ناپذیر است، گفت: جذب 300 هزار معلم تا سال 1400 باید انجام شود و در غیر اینصورت نمی توان با این کمبود انتظار لازم را داشت.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
پرتاب ماهواره نور یک موفقیت بزرگ برای سپاه و ملت ایران است/سپاه با پرتاب موفقیت‌آمیز نخستین ماهواره نظامی ایران دشمن را وادار به تحسین کرد
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به اینکه پنتاگون موفقیت پرتاب نخستین ماهواره نظامی ایران به فضا توسط سپاه را تأیید کرده، گفت: این فناوری که بسیار پیچیده است و سپاه به آن دست پیدا کرد یک موفقیت بسیار بزرگ برای سپاه و ملت ایران است.
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
تولد نخستین نوزاد محلاتی از مادر مبتلا به کرونا
نخستین نوزاد محلاتی از مادر مبتلا به کرونا صبح 31 فروردین 99 به روش زایمان طبیعی در بیمارستان امام خمینی شهرستان محلات به دنیا آمد.
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس:
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
آموزش مجازی نباید برای مردم هزینه آفرین باشد
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه طرح آموزش و پرورش برای تحصیل در فضای مجازی باید عمومیت داشته باشد، گفت: آموزش و پرورش نباید خانواده ها را در این شرایط اقتصادی مجبور به پرداخت هزینه های زیاد کند چراکه برخی از خانواده ها توانایی خرید گوشی های هوشمند را ندارند.
سلیمی :
۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
راهکار مقابله با کرونا، تکیه بر توان داخلی است
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: ما با تکیه بر توان داخلی خودمان می‌توانیم با کرونا مقابله کنیم و نباید به کشورهای غربی که خودشان غرق در مشکلات و تامین مایحتاج‌شان هستند، توجه کنیم.
آخرین اخبار