رشد 44 درصد عرضه دام به کشتارگاه‌­‌ها به بهای فلج شدن دامداران تعیین تکلیف طرح سه‌فوریتی مقابله با آمریکا در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی صنایع دفاعی با پیچیده‌ترین دانش و علوم آماده کمک به صنعت خودرو هستند دیپلمات‌ها درباره نتیجه اقدام واشنگتن چه می‌گویند؟ اقتدار و عظمت کشور در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است/برگزاری ۵۰ عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فراهان مجوزی برای زائران اربعین از سوی عراق صادر نشده/ ممنوعیت حرکت زوّار به‌سمت مرزهای عراق بیماران بستری در بیمارستان برای بستری رزمندگان مجروح با رضایت خودشان از بیمارستان مرخص می شدند/تنها 10 درصد از مفاهیم دفاع مقدس به جامعه منتقل شده است فوتونیوز| دولت برای پوشش دادن ناتوانی ها به دنبال بهانه تراشی است آمریکا رو به افول است ۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
آرشیو
فرمانده سپاه ناحیه محلات:
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
جلوگیری از فراموشی و تحریف دفاع مقدس از مهمترین وظایف است/ اجرای 72 برنامه توسط سپاه محلات در هفته دفاع مقدس
فرمانده سپاه ناحیه محلات گفت: جلوگیری از فراموشی فرهنگ دفاع مقدس و تحریف دفاع مقدس از مهمترین وظایف و رسالت ما است که همه برنامه ها و فعالیت هایی که در این حوزه انجام می شودند باید با محوریت تحقق این دو رسالت باشند.
معادن کانون محوری کسب و کار و توسعه پایدار؛
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۱
کامل کردن چرخه تولید سنگ به تحقق جهش تولید در معادن کشور کمک می کند/تولید 60 درصد سنگ تراورتن کشور در محلات
ایران با ذخایر معدنی سرشاردر زمره برترین تولید کنندگان سنگ جهان قرار دارد اما با جایگاه خود در بازار مصرف جهانی فاصله دارد، کامل کردن چرخه تولید سنگ باهدایت سرمایه‌ها به این بخش، اصلاح واحدهای فرآوری و تزریق فناوری روز دنیا به‌منظور بالا بردن سطح کیفی محصولات و کاهش هزینه‌ها لازمه‌ی تحقق رونق و جهش تولید در معادن کشور و به‌خصوص صنعت سنگ است.
یک کارشناس بخش معدن مطرح کرد؛
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
اختلاف فاحش در تعیین محدوده برخی معادن شهرستان محلات در کاداستر/ وزارت صمت براساس اطلاعات سال 67 و تجهیزات به‌روز نسبت به اصلاح حدود معادن اقدام کند
غلامی گفت: علیرغم مزایایی که سیستم کاداستر دارد، اما مشاهده شده که در برخی محدوده‌های معدنی معادن شهرستان محلات که در سامانه کاداستر ثبت شده و در سال‌های اخیر مبنای واگذاری تمامی محدوده‌های معدنی نیز بوده است، با آنچه در پروانه‌های بهره‌برداری سابق آن‌ها وجود داشته اختلافات فاحشی وجود دارد.
امام جمعه موقت شهرمحلات:
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱
سند تحول آموزش و پرورش اجرایی شود/دولت از سرمایه های مردم در بورس صیانت کند
امام جمعه موقت شهرمحلات گفت: دولت باید با سیاست گذاری درست از سرمایه های مردم صیانت کند و مانع نابود شدن سرمایه های مردم شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس؛
۰۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
فضای مجازی غیربومی بسترساز بسیاری از مشکلات است/ برای راه اندازی «شبکه ملی اطلاعات» باید گام های بلندتری برداشت
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: شبکه‌ی ملی اطلاعات از اموری است که مورد مطالبه‌ی مقام معظم رهبری است و واقعیت این است که علیرغم مطالبه معظم له اقدام جدی صورت نگرفته است و ما باید در این بخش گام‌ها را بلندتر و جدی‌تر برداریم.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۰۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۹
آمریکا نمی‌توانند از سازوکار برجام برای پیشبرد اهداف خود استفاده کند
عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به‌ کار بردن مکانیسم ماشه توسط آمریکائی ها گفت: آمریکا که از برجام خارج شدند نمی توانند از ساز و کاری که در برجام وجود دارد برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند و این یک موضوع مهمی است که آمریکائی ها باید به آن توجه داشته باشند.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
رزمایش کمک مومنانه برادری و همدلی ملت ایران را به رخ دنیا کشاند
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به آثار و برکات رزمایش کمک مومنانه گفت: : نقش آفرینی مردم در رزمایش کمک مومنانه مواسات و همدلی را به معنای واقعی عملیاتی کرد و بار دیگر در صحنه بودن ملت را به رخ دنیا کشاند.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
خواسته‌های غرب در مذاکره با هدف نابودی کشور دنبال می شود
عضو هیئت‌رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه غرب در مذاکرات به دنبال فریب کاری بود، گفت: غربی ها در مذاکرات خواسته هایی را مطرح می کنند که هدف نابودی کشور است.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹
رئیس جمهور برای معرفی وزیر صمت حاشیه سازی نکند/ تشکیل وزارت بازرگانی در دستور کار مجلس نیست
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به تعلل رئیس جمهور برای معرفی وزارت صمت گفت: در شرایطی که با نوسانات جدی قیمت ها مواجه هستیم تعلل رئیس جمهور برای معرفی وزیر صمت تعجب آور است و در واقع ایشان متوجه این شرایط حساس نیستند و باید دقت بیشتری داشته باشند و برای کشور بیش از این حاشیه سازی نکنند.
‍ نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
۷ میلیون خانوار کشور مشکل مسکن دارند/ افزایش بی‌رویه قیمت مصالح ساختمانی قابل توجیه نیست
سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات در حوزه مسکن، ملی است چرا که تولید مسکن در سال‌های گذشته کم بوده است گفت: در حال حاضر ۷ میلیون خانوار در کشور مشکل مسکن دارند که این میزان عدد بزرگی است.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
اقدام تروریستی آمریکائی‌ها قطعاً بی‌پاسخ نخواهد ماند/ ضرورت اخراج آمریکائی‌ها از منطقه
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به اینکه رفتار متجاوزانه دو جنگنده آمریکائی به هواپیمای مسافربری ایرانی قطعاً بی‌پاسخ نمی‌ماند،گفت: جمهوری اسلامی در برابر هیچ‌گونه تجاوزی کوتاه نخواهد آمد و قطعاً پاسخ درخوری به این اقدام تروریستی خواهد داد.
۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
محلات در وضعیت زرد قرار گرفت
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات گفت: در حال حاضر شهرستان محلات در وضعیت هشدار و زرد ابتلا به بیماری کرونا قرار دارد.
عضو هیئت رئیسه مجلس:
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
تعلل دولت در تشکیل کارگروه نقدینگی آسیب های جدی به اقتصاد وارد کرده است
سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بالا بودن حجم نقدینگی کشور گفت: تشکیل کارگروه نقدینگی در زمان مناسب خود باعث جلوگیری از سیل ویرانگر نقدینگی می شد که متأسفانه انجام نشد.
از محل اعتبارات ملی؛
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
1200 میلیون ریال برای تکمیل زیرساخت های سرچشمه محلات اختصاص یافت
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از اختصاص 1200 میلیون ریال برای تکمیل زیرساختهای منطقه نمونه گردشگری و پارک سرچشمه محلات خبر داد.
عضو هیئت رئیسه مجلس؛
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۸
دولت معیشت مردم را به گروگان گرفته است/مجلس با جدیت موضوع افزایش نرخ ارز را پیگیری می کند
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از شیب تند افزایش قیمت در بازار های طلا و ارز طی هفته های اخیر گفت: مجلس باید با جدیت شخص آقای رئیس‌جمهور را به مجلس فرابخواند و ایشان توضیح بدهد و پاسخگو باشد.
یادداشت/سلیمی
۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
رییس جمهور ساده اندیش!!!
سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند :اروپایی‌ها شرمنده ما هستند. تلفنی ‌ و حضوری عذر خواهی می کنند اما درعمل اقدامی انجام نمی دهند .
رئیس اتحادیه گل و گیاه محلات عنوان کرد
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۶
خسارت 275 میلیارد تومانی کرونا به قطب‌ پرورش گل و گیاه ایران/ مرکزی رتبه دوم تولید گل در کشور
رئیس اتحادیه گل و گیاه محلات گفت: متأسفانه شیوع بیماری کرونا بیش از ۲۷۵ میلیارد تومان خسارت به بخش گل و گیاه استان مرکزی وارد کرده که این خسارت طی ماه‌های اسفند پارسال و فروردین امسال برآورد شده است.
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم:
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
نظرات شخصی ارتباطی به دستور کار مجلس ندارد/شأن مجلس فراتر از نامگذاری اماکن و معابر است
سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم با اشاره به اینکه ارائه طرح دو فوریتی تغییر نام فردوگاه مهرآباد به شهید سلیمانی به هیات رئیس مجلس صحت ندارد گفت: مجلس شورای اسلامی در خصوص مسائل اصلی کشور و قانون گذاری ریل گذاری می کند.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
مذاکره با آمریکا نشانه حماقت است/غربی ها تنها به دنبال امتیاز گرفتن هستند
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: با توجه به اتفاقات اخیر آمریکا و داغ شدن بحث افول آمریکا، پرداختن به مسئله مذاکره حماقت است.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
تحریم ناجا تحریم امنیت ملت ایران است/ نیروی انتظامی همواره از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس تحریم ناجا را تحريم امنيت مردم خواند و گفت: این اقدام آمریکائی ها تلاش براي نا امن كردن زندگي شهروندان و مقابله با اقدامات پليس عليه تروريستهاي تحت حمايت آمريكا است.
آخرین اخبار