10 نکته مهم از رویکرد رهبر انقلاب درخصوص انتخابات+ عکس دلیل مبعوث شدن پیامبر در سن چهل سالگی چه بود؟ مبعث؛ تجلی اعظم الهی است/تأثیر بعثت نبوی بر تمدن بشری حادثه طبس به روایت شاهدان عینی/وقتی‌ طوفان‌ شن‌ کماندوهای‌ آمریکایی‌ را مات‌ کرد بایدها و نبایدهای رسانه‌ها در انتخابات از منظر رهبرانقلاب مبعث؛ نقطه عطف اتحاد مسلمانان/وحدت و انسجام عامل اقتدار در برابر قدرت های استعمارگر افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه گل محلات از قاب دوربین تولید 3 میلیون گل در کشور/فرماندار محلات:صادرات 24 میلیون دلاری گل از محلات عکس/ خودروی دوران جوانی علی پروین کاریکاتور/ گرانی+تورم+رکود و دیگر هیچ!!!
چهارشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۱
آرشیو
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۸
افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه گل محلات از قاب دوربین
پانزدهمین نمایشگاه گل محلات با هدف حمایت از تولید بومی و حفاظت از محیط‌زیست با حضور جمعی از مسئولین گشایش یافت.
در آیین افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه گل محلات عنوان شد
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۰
تولید 3 میلیون گل در کشور/فرماندار محلات:صادرات 24 میلیون دلاری گل از محلات
معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر تولیدکنندگان گل و گیاه کل کشور بیش از 3 میلیون گل شاخه بریده، گلدانی و درخچه تولید می‌کنند و بخشی از آن را نیز به خارج از کشور صادر می‌کنند.
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان مرکزی
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
هیئت‌ نظارت به هیچ وجه تحت تاثیر فشار قرار نمی‌گیرد/فضا سازی کاذب،تولید رای نمی کند/نادیده گرفته شدن استعلام منفی برخی افراد در هیئت‌های اجرایی
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان مرکزی گفت:در استان بیش از 93 درصد از نامزدهای شوراها تایید شده‌اند و فرایند رسیدگی به پرونده‌ها در هیئت‌های نظارت ادامه دارد؛ هیئت‌ نظارت به هیچ وجه تحت تاثیر فشار قرار نمی‌گیرد چرا که صرفا به مرّ قانون عمل می‌کند.
عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی محلات
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
سیاسی جلوه دادن رد صلاحیت ها، بی انصافی است/مردم با فتنه انگیزان کنار نخواهند آمد
عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای محلات گفت:برخی در مصاحبه‌های خود گفته‌اند رد صلاحیت‌ها با شائبه سیاسی بوده، این سخنان بدور از انصاف است چرا که هیئت نظارت بر اساس استعلام از مراجع قانونی تصمیم گیری می کند.
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی بیان کرد
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
تایید صلاحیت 93.4 درصد از کاندیداهای شورا در استان/رصد اقدامات سلیقه‌ای برخی از هیئت‌های اجرایی
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی گفت: برخی از هیئت‌های اجرایی بدون توجه به وجود استعلام منفی، اقدام به تایید صلاحیت کاندیداها کرده‌اند و احساس می‌شود این اقدامات در راستای افزایش هزینه‌ رد صلاحیت‌ها برای هیئت نظارت بوده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی بیان کرد:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
3 هزار خانوار محروم استان نیازمند تامین مسکن
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: تامین مسکن محرومین گامی بزرگ در راستای استقلال و توانمند سازی اقتصادی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد خواهد بود.
برگی از زندگی امام جمعه فقید محلات
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
«طه مقدسی»از تاسیس حوزه علمیه محلات تا ایستادن در صف اول دفاع از نظام
مرحوم آیت الله حاج سیدعبدالعلی مقدسی؛مبارز انقلابی، پس از انقلاب اسلامی در خطوط مقدم جبهه و دوشادوش رزمندگان، نقش بسزایی در جذب نسل جوان و انقلابی و ترغیب آنها برای حضور در جبهه داشت به نحوی که بدون هیچ اغراقی پدر معنوی تمامی رزمندگان و شهدای شهرستان محلات بود.
امام جمعه محلات:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
هیچ کس حق ندارد ترس خود از دشمن را به پای ملت بگذارد/ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی در تبلیغات
امام جمعه محلات گفت: دشمن از روش تهدید و ارعاب برای ترساندن مسئولین کشورها استفاده می‌کند و اگر قرار است کسی از تهدید دشمنان بترسد، حق ندارد ترس خود را به پای مردم بگذارد.
برای اولین بار در نمایشگاه گل محلات؛
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
اجرای دشت گل 3 هزار متری با نمایش 70 هزار گلدان گل/افزایش 3 هزار و 500 متر مربعی فضای نمایشگاه گل محلات
دبیر اجرایی پانزدهمین نمایشگاه گل محلات گفت: پانزدهمین نمایشگاه گل محلات اردیبهشت ماه سال جاری با هدف حمایت از تولید بومی و حفاظت از محیط زیست برگزار می شود.
گزارش تصویری؛
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴
آیین سنتی پهلوانی بیل گردانی نیم‌ور از نگاه دوربین
آئین سنتی پهلوانی بیل گردانی عصر روز گذشته همزمان با آخرین جمعه فروردین ماه در شهر نیم ور از توابع شهرستان محلات در استان مرکزی برگزار شد.
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
وقتی آمارها با واقعیت فاصله دارد
براساس اظهارات مسئولان آموزش‌وپرورش استان مرکزی جایگاه نخست پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری در استان در تصاحب شهرستان محلات است در حالیکه این ادعا با واقعیت فاصله‌ای س طولانی دارد.
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
مساجد محلات میزبان معتکفین+عکس
همزمان با ایام البیض، مساجد محلات میزبان معتکفینی است که می خواهند سه روز را در خانه خدا میهمان باشند و مورد عنایت میزبان قرار گیرند.
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
درختکاری به نام و یاد«پدر»در محلات+عکس
جمعی از مردم محلات به یاد پدران آسمانی در محلات اقدام به کاشت نهال کردند.
همزمان با سالروز ولادت حضرت علی(ع) برگزار شد؛
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۰
زورخانه محلات میزبان باستانی کاران کشور+عکس
همزمان با سالروز ولادت حضرت علی(ع) باستانی کاران بیش از پنج شهر کشور با حضور در گود زورخانه علی ابن ابیطالب(ع) شهر محلات با اقتدا به حضرت علی(ع) به ورزش باستانی پرداختند.
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
افول هنر انقلابی در تئاتر محلات+فیلم
تصاویر دریافتی از یک گروه تئاتر در شهرستان محلات به خوبی از عدم نظارت مسئولین فرهنگی ارشاد اسلامی این شهرستان بر فعالیت‌های گروه‌های تئاتر حکایت دارد.
رئیس تبلیغات اسلامی محلات خبر داد
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۸
افزایش 30 درصدی معتکفین در محلات/12 مسجد شهرستان محلات میزبان معتکفین
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات از افزایش 30 درصدی معتکفین امسال نسبت به سال‌ گذشته خبر داد و گفت: 12 مسجد شهرستان محلات میزبان معتکفین است.
رییس سابق مرکز توسعه سازمان انرژی اتمی ایران
۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
برای چرخش چرخ اقتصاد باید چرخ سانتریفیوژها تندتر از قبل بچرخد
آبنیکی گفت: اگر قرار است چرخ اقتصاد کشور بچرخد لاجرم باید چرخ سانتریفوژها بسیار تندتر از گذشته بچرخد و اگر دولتی به دنبال توسعه و پیشرفت کشور است باید به امر توسعه فناوری هسته‌ای در کشور توجه ویژه داشته باشد.
۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
قطع رابطه سیاسی با آمریکا نقطه آغازین پیشرفت‌های ایران
20 فروردین سالروز قطع رابطه سیاسی آمریکا با ایران در سال 59 به دستور جیمی کارتر رئیس جمهور وقت آمریکا بود، اقدامی که نه تنها رهبران ایران را نگران نکرد بلکه نوری از امید در دل مردم ایران روشن کرد.
امام جمعه محلات:
۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
حضور پر شور جوانان در اعتکاف از رویش‌های انقلاب است/تقویت داعش هدف آمریکا از حمله به مراکز نظامی سوریه
امام جمعه محلات با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در بمباران مراکز نظامی سوریه گفت: در همین زمانی که داعش و جبهة النصره در ضعف کامل و در حال نابودی هستند اقدام آمریکا تلاشی برای تقویت داعش است.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مطرح کرد
۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
کسب بهترین نتایج کنکور توسط دانش‌آموزان محلاتی در کنکور سراسری
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: براساس گزارش سازمان سنجش، استان مرکزی جایگاه دهم را از نظر تعداد پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری دارد و شهرستان محلات در میان مناطق 15 گانه آموزش و پرورش استان جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم