موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵
آرشیو ساوه
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۱
صیانت از حقوق ملی و بیت‌المال رسالت خطیر مدیران است
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: صیانت از حقوق ملی و بیت‌المال رسالت خطیر مدیران است و خیانت به اموال مسلمین گناهی نابخشودنی است و همه باید تلاش کنند ریالی از بیت‌المال هدر نرود.
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی خبر داد:
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
کشت بهاره در بیش از ۶۶ هزار هکتار زمین‌ کشاورزی
علیرضا مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: ۶۶ هزار و ۷۰۰ هکتار زمین‌های کشاورزی استان مرکزی امسال زیر کشت محصولات بهاره قرار می‌گیرد.
استاد حوزه و دانشگاه:
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۵
شکل‌گیری مطالبه عمومی در فرهنگ‌سازی حجاب نیاز امروز جامعه است
استاد حوزه و دانشگاه مطالبه عمومی در فرهنگ‌سازی حجاب را نیاز جامعه خواند و گفت: برای حجاب نیاز است رسانه‌ها، دستگاه‌های مسئول، بسیج همگانی و .... همگی برای القای فرهنگ‌سازی حجاب فعالیت کنند.
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۵
شروع ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی استان از ساعت ۶ صبح
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی گفت: از شانزدهم خرداد تا نیمه شهریور ماه سال جاری، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی استان مرکزی، همچون دیگر استانهای کشور ، از ۶ صبح آغاز می‌شود.
رییس حوزه علمیه ساوه:
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶
قیام 15 خرداد، سرآغاز سرنگونی رژیم سفاک شاهنشاهی بود
 رییس حوزه علمیه ساوه گفت: قیام ۱۵ خرداد که در پی دستگیری امام خمینی(ره) در ۱۳ خرداد ۱۳۴۲  رخ داد و به دنبال آن، کشتار رژیم شاهنشاهی در خیابان‌های تهران و سراسر کشور به وقوع پیوست  و در حقیقت این قیام مردمی، منشایی برای سرنگونی رژیم سفاک شاهنشاهی بود.
استاد دانشگاه:
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
حمایت از ستم دیدگان و محرومان همواره مورد تأکید امام(ره) بود
استاد دانشگاه گفت: در مکتب امام(ره) حمایت از ستم دیدگان و محرومان دیگر کشورها و تبلیغ و نشر استقلال‌طلبی، آزادی‌خواهی و ظلم‌ستیزی در میان ملت‌های تحت ستم تکلیفی اجتناب‌ناپذیر برای ما به شمار می‌رود.
گزارش تصویری؛
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۵
اعزام کاروان ساوجی‌ها به مرقد امام خمینی(ره)
کاروانهای زیارت مرقد امام خمینی(ره) از ساوه برای حضور در مراسم سالگرد ارتحال به تهران اعزام شدند.
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
احتمال بارش تگرگ و وزش باد شدید در برخی از مناطق استان مرکزی
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: احتمال بارش تگرگ و وزش باد شدید موقتی در برخی از مناطق نیمه شرقی استان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب روزهای یکشنبه و دوشنبه در استان مرکزی پیش بینی می‌شود.
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲
سیلاب در کمین مناطق مختلف استان مرکزی
مدیریت بحران استانداری مرکزی با اشاره به اینکه سیلاب در کمین مناطق مختلف استان مرکزی گفت: از یکشنبه شاهد بارش‌های شدید همرفتی خواهیم بود که به صورت متناوب تا پایان هفته تداوم پیدا خواهد کرد.
امام جمعه ساوه مطرح کرد:
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
نقش بنیادین تفسیر امام راحل از اسلام در تکامل انقلاب اسلامی
امام جمعه ساوه گفت: قرائت و تفسیر امام راحل از اسلام ناب و عرفان ناب اسلامی در تکوین و تکامل انقلاب اسلامی نقش بنیادین داشت.
رییس مرکز تخصصی حوزوی ریحانه الرسول ساوه:
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶
انقلاب اسلامی با پایبندی به اصول از هجمه دشمنان در امان مانده است
رییس مرکز تخصصی حوزوی ریحانه الرسول ساوه گفت: انقلاب اسلامی که امام خمینی(ره) اساسی‌ترین بنیادش را در سال ۱۳۴۲ شروع نمود از اصول و مرحله خاصی برخوردار بود زیرا با وجود هجمه فراوان دشمنان در امان مانده است.
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۷
عیادت فرمانده انتظامی استان از پلیس شجاع و وظیفه‌شناس ساوه
فرمانده انتظامی استان مرکزی، با حضور در بیمارستان شهید مدرس شهرستان ساوه، از پلیس مجروح شده در عملیات دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر، عیادت کرد.
سرپرست مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی(ره) ساوه:
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۱
امام خمینی(ره) بهترین تبیین‌گر و تجسم بخش اسلام ناب محمدی بود
سرپرست مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی(ره) ساوه گفت: مکتب امام الحق و الانصاف الگوی کاملی بود و همچنین تجسم عینی اسلام در مکتب امام کاملاً مشهود است.
امام جمعه ساوه:
۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰
امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست
امام جمعه ساوه گفت: امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست و ولایت فقیه را بزرگترین پشتوانه برای کشور و مردم می‌دید و بزرگترین هنر ایشان این بود که این ولایت مهجور و مستور در کتاب‌ها را بیرون کشید و بر عرصه جامعه آورد.
همزمان با دهه کرامت صورت گرفت؛
۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱
خادمیاران و یاوران رضوی ساوه میزبان نمازگزاران جمعه بودند
به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت خادمیاران و یاوران رضوی شهرستان ساوه ضمن حضور در نماز جمعه با برپایی ایستگاه صلواتی در مصلی امام علی علیه السلام از نمازگزاران با توزیع شربت و کیک پذیرایی کردند.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:
۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۲
مکتب امام خمینی(ره) کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با اشاره به اینکه مکتب امام خمینی(ره) الگو گرفته از قیام خونین عاشورای حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و یارانش بود، اظهار کرد: مکتب امام خمینی(ره) در واقع الگو گرفته از مکتب اهل‌بیت و کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود.
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴
مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه
مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» روز پنج‌شنبه با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم از محل مسجد انقلاب، برگزار و پیکر مطهر این شهید والامقام در گلزار شهدای سید علی‌اصغر (ع) به خاک سپرده شد.
فیلم؛
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
تشییع پیکر مطهر جانباز شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه
مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه برگزار شد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس در گفتگو با دیار آفتاب:
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۲
امام خمینی(ره) شجاعانه در مسیر انجام تکلیف قدم برداشت
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحل از هیچ‌چیز هراس نداشت زیرا تنها خداوند را در نظر داشت و شجاعانه در مسیر انجام تکلیف گام برداشت.
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
عکس/ پخت کیک هفت تنی در حرم امام رضا(ع) به دست قنادان ساوجی
قنادان ساوه‌ای که برای چندین سال متوالی به مشهد مقدس اعزام شدند بزرگترین کیک جهان را همزمان با سالروز ولادت حضرت رضا علیه‌السلام در حرم رضوی طبخ و توزیع کردند.
آخرین اخبار