امامزاده فاطمه صغری(س) قطب گردشگری مذهبی آشتیان+ عکس 1642 خودرو به ایستگاه های ایمنی و سلامت تفرش مراجعه کرده اند آغاز اردوی تیم ملی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای در اراک+تصاویر گرانقیمت ترین گوشی های دنیا + تصاویر دولت یازدهم؛ دولت ما نمی‌توانیم‌ها+ جدول آمریکایی‌ها مقصر هرگونه نا آرامی در خلیج فارس خواهند بود/ نظامیان آمریکایی باید رفتار خود را تغییر دهند شکفتن درختان بادام در زرندیه+ تصاویر سد کمال صالح شازند سرریز کرد + عکس راهکار قرآن در حفظ خانواده از آتش دوزخ دولت در کلاس اقتصاد مقاومتی «رفوزه» شده است/ سال گذشته یکی از بدترین سال‌ها در تولید ملی و اشتغال بود/ دولت باید کمک و حمایت کند/ ماجرای آقازاده‌ای که میلیاردها تومان به جیب زد
یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
آرشیو
امام جمعه ساوه:
۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
دولت، فرهنگ را جدی نگرفته است/اعضای هیئت اجرایی انتخابات با دقت بیشتری به کارگیری شوند
امام جمعه ساوه گفت:در انتخاب اعضای هیئت های اجرایی اشتباهاتی شده است و افرادی مسئول شدند که سوابق خوبی ندارند، اعضای هیئت های اجرایی و نظارت باید صالح باشند و قانون را اجرا کنند.
شهردار ساوه:
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۵
اعتبار کشوری برای نوسازی ناوگان شهری محقق نشد/30 دستگاه اتوبوس به سیستم حمل و نقل ساوه افزوده می‎شود
شهردار ساوه گفت: سالانه 10 درصد بر حجم ترافیک شهر ساوه افزوده می‌شود از این‌رو در بودجه سال آینده شهرداری شش و نیم میلیارد تومان برای پیش پرداخت خرید 30 دستگاه اتوبوس اختصاص داده شد.
محجوب عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰
افزایش حقوق ها رضایت بخش نیست/بدهی دولت به تامین اجتماعی با نفت تامین می شد
تعیین حقوق کارگران یکی از مسایل مورد بحث اوخر هر سال در مجلس و محافل کارگری است، امسال نیز با توجه به بحث هایی که شده به نظر می رسد حداقل مزد سال 96 کارگران پایین تر از یک میلیون تومان در ماه باقی می ماند، موضوعی که اصلاً برای جامعه کارگری کشور رضایت بخش نیست.
استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
ام‌البنین(س) الگوی مادران برای تربیت فرزندان صالح
استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه ام‌البنین(س) الگوی مادران برای تربیت فرزندان صالح است، گفت: رسول اکرم(ص) در حدیثی فرمودند؛ «بر شما باد که همسر دیندار انتخاب کنید.»
داروسازی نوکام تعطیل شد
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
ناکامی کارگران« نوکام» درآخر سال
یکی از کارگران بیکار شده گفت: شرکت نوین کاوش مامطیر (داروسازی نوکام) واقع در شهرصنعتی کاوه شهرستان ساوه با چندین ماه معوقه پرداخت حقوق، بدون اطلاع رسانی قبلی، اعلام تعطیلی کرد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۶
برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در آزادراه ساوه 16 کشته و مصدوم برجای گذاشت
رییس فوریت‌های پزشکی ساوه گفت: ساعت 5:10 امروز یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه کامیون در کیلومتر 58 آزاد راه ساوه همدان در مسیر حرکت به سمت همدان با یدیگر برخورد کردند که به دنبال این برخورد یک نفر کشته و 15 نفر مصدوم شدند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲
110 راهدار در خدمت مسافران نوروزی ساوه
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان ساوه گفت: 12اکیپ راهداری به صورت شبانه روز با بیش از 110 پرسنل در این شهرستان برای ارتقاء امنیت سفرهای نوروزی تلاش می کنند.
امام جمعه ساوه:
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳
لزوم حمایت از توان داخلی و خودکفایی در کشور/نمایندگان از لابی‌گری پرهیز کنند
امام جمعه ساوه با تاکید بر لزوم تکیه بر توان داخلی و حمایت از تولید ملی گفت: سرمایه‌گذاری خارجی در کشور خوب است ولی قابل تکیه نیست، تکیه بر دشمن هم خطای حتمی است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۹
افتتاح مدرسه ویژه پناهجویان افغان در ساوه+عکس
اولین واحد آموزشی مجهز به فناوری‌های نوین در اردوگاه شهید ناصری (بزرگترین اردوگاه کشور) با مشارکت کمیسیاریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در مدت 85 روز تکمیل و به بهره‌برداری رسید.
فرمانده سپاه ناحیه ساوه خبر داد
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
اعزام 550 ساوجی به مناطق دفاع مقدس در ایام نوروز
تعطیلات نوروزی از ایام پر سفر سال برای ایرانی ها است که بسیاری از آنها در قالب کاروان راهیان نور به صورت خانوادگی عزم سفر به کربلای ایران و دیگر مناطق عملیاتی جنوب می کنند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
ارائه خدمات امداد بالگردی نوروزی به سه استان مجاور ساوه/فعالیت 22 بازرس بهداشت محیط در طرح سلامت نوروزی شهرستان های ساوه و زرندیه
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: 22 بازرس بهداشت محیط در طرح بسیج سلامت نوروزی شهرستانهای ساوه و زرندیه به صورت تمام وقت بر اماکن عرضه مواد غذایی با هدف حفظ و ارتقاء سطح سلامت شهروندان و کاهش و کنترل بیماری‌های واگیر و غیرواگیر غذایی نظارت می کنند.
شهردار ساوه تاکید کرد
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
روز درختکاری فرصتی مناسب برای آشتی با طبیعت
شهردار ساوه 15 اسفند را روز آشتی با طبیعت دانست و گفت: هرساله شهرداری با کاشت درخت و توسعه فضای سبز سعی در تبدیل محیط شهری به یک محیط سالم و بهداشتی دارد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱
برخورد صاعقه به منزل مسکونی در ساوه خرابی به بارآورد+عکس
در پی برخورد صاعقه در روستای سامان واقع در بخش نوبران ساوه موجب خسارت بر منزل یکی از اهالی شد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
اعضای باند سارقان حرفه‌ای در ساوه دستگیر شدند
فرمانده نیروی انتظامی ساوه از دستگیری اعضای باند سرقت و جیب بری با سابقه جرم در استان‌های اصفهان، تهران، کرمان، یزد در ساوه دستگیر خبر داد.
شهردار ساوه خبر داد
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۵
تصویب بودجه 16 میلیارد ریالی برای ایستگاه آتش نشانی ساوه
شهردار ساوه از تصویب ودجه شانزده میلیارد ریالی برای ساخت ایستگاه شماره 4 آتش نشانی این شهرستان خبر داد.
امام جمعه ساوه:
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴
رییس جمهور محترم حرف درمانی را متوقف کنید/دستگاه قضایی نباید رودربایستی داشته باشد
امام جمعه ساوه گفت: رییس جمهور محترم حرف درمانی را متوقف کنید، چیزی به پایان دولت دهم نمانده است ، شما توصیه به شادی می کنید که خوب است ولی بامشکلات اقتصادی چطور شاد باشیم.
استاندار مرکزی:
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰
امکانات استان مرکزی برای حضور 13 میلیون مسافر نوروزی محیا می شود/ نماینده مجلس: ساوه و زرندیه سرزمین فرصت های طلایی هستند
استاندار مرکزی گفت:پیش بینی می‌شود بیش از 13 میلیون مسافر نوروزی از تسهیلات سفر استان مرکزی بهره‌مند شوند به این منظور تمامی امکانات محیا می‌شود.
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور مطرح کرد
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵
بوم گردی فرصتی برای ایجاد اشتغال و تثبیت جمعیت روستایی
معاون رییس جمهور گفت: بوم گردی به عنوان یک فرصت گردشگری در ایجاد اشتغال و تثبیت جمعیت روستایی می تواند مفید واقع شود و به عنوان پیشران اقتصاد مقاومتی عمل کند.
معاون امور مجلس سازمان میراث فرهنگی کشور:
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵
شناساندن تمدن کهن ایران مهمترین هدف سیاست‌های سازمان میراث فرهنگی
معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: سیاست‌گذاری‌های جدیدی در حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی در راستای شناساندن فرهنگ و تمدن کشور به عنوان مهمترین هدف سیاست‌های سازمان میراث فرهنگی اتخاذ شده است.
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور:
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
بازارچه صنایع دستی در سراسر شهرستان‌ها افتتاح می‌شود/ افتتاح دفتر صنایع دستی غرب آسیا فرصتی برای معرفی هنر ایرانی
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: تا پایان سال 96 در تمام شهرستان های کشور بازارچه صنایع دستی افتتاح می شود تا هنرمندان بتوانند راحتتر تولیدات خود را عرضه کنند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم