عکس نوشت/آنان که با دید سطحی به 2030 می نگرند عداوت و دشمنی یهودی ها ریشه تاریخی دارد/ پروژه ایران هراسی حباب روی آب است عکس نوشت/روز قدس، روز امت اسلامی حضور در راهپیمایی روز قدس وظیفه شرعی و ملی است برداشت گیلاس از باغات شهرستان خمین+ عکس در راهپیمایی روز قدس جواب یاوه‌گویی آمریکایی‌ها را می‌دهیم اصناف با حرکت در راستای شعار سال به رشد اقتصادی کشور کمک کنند روز قدس، بیانگر اتحاد مسلمانان علیه استکبار جهانی است روز قدس، دمیدن روح تازه در کالبد ملت فلسطین هدفم از عدم رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی حفظ آرمان هاي انقلاب بود
پنجشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
آرشیو
مجموعه عکس نوشت؛
۰۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
عکس نوشت/روز قدس، روز امت اسلامی
روز قدس تنها اختصاص به قدس و فلسطین ندارد بلکه روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز امت اسلامی است.
کارشناس مسائل بین المللی:
۰۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
سرزمین فلسطین؛ لقمه‌ای چرب برای تشکیل خانه جهانی ام‌الیهود/مسئله فلسطین در رأس مسائل جهان اسلام است
یک کارشناس مسائل بین المللی گفت: هرچند در ابتدا قرار نبود که فلسطین خانه جهانی ام‌الیهود شود ولی به لحاظ دیدگاههای اقتصادی، ژئو استراتژیک و...، با شعار «سکونت یهودیان آواره و بی سرزمین در یک سرزمین بی مردم» یهودیان را به سمت این کشور هدایت کردند تا در این سرزمین بتوانند حکومت تشکیل دهند.
عضو مجلس خبرگان رهبری:
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
انتخاب خلافت امیرالمومنین(ع) توسط خدا از واضحات اعتقادات شیعه است/مردم خود را از خلافت مشروع علی(ع) محروم کردند
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت :اگر کسی اسنادی مانند قرآن و روایات کنار بگذارد و با عقل خود جمله ای را بخواند آیا نباید قبل جمله را بخواند و بفهمد تا دچار اشتباه مفهومی نشود. افرادی که جمله ای از نهج البلاغه را بیان کردند بدون توجه به قبل جمله، یک جمله را بیان کرده اند. این ظلم بزرگی است که گفته شود ولایت امیرالمومنین(ع) در اختیار مردم بوده است.\r\n
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
نمایشگاه شبهای آسمانی در پارک حکیم نظامی تفرش+تصاویر
نمایشگاه شبهای آسمانی در پارک حکیم نظامی تفرش برپا شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی:
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
11 روستای تفرش امسال از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند
مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: عملیات گاز رسانی به 11 روستای تفرش در حال انجام است که عملیات اجرایی در برخی از این روستاها بین 50 تا 90 درصد پیشرفت داشته است.
گفتگو با یک فعال اقتصاد مقاومتی:
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
اشتغالزایی با پرورش آبزیان برای 15 نفر
یک کارآفرین تفرشی گفت: در حال حاضر با ایجاد استخر 700 مترمربعی در مزرعه شخصی ام که ظرفیت پرورش 30 هزار قطعه ماهی را دارد، توانسته ام برای 15 نفر اشتغال ایجاد کنم.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
پاسخ کوبنده ایران به «بزن در رو» منشان/پیام حمله موشکی ایران برای حامیان تکفیری‌ها روشن است
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بااشاره به عملیات موشکی شب  گذشته سپاه به مواضع داعش در دیرالزور سوریه گفت: مهم‌ترین پیامی که این عملیات داشت این است که دوران «بزن در رو» تمام شده است.
استاد دانشگاه
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
چریک فرهنگی «آتش به اختیار»؛ مانع نفوذ دشمن می شود
یک استاد دانشگاه گفت: زمانی که مسئولین اقدام نمی کنند و کوتاهی می کنند خود مردم باید وارد عمل شوند و به صورت آتش به اختیار مسئولانه و سنجیده عمل کنند. اهداف مشخص، راهکارهای رسیدن به آن مشخص و تمام تصمیمات به صورت عقلایی باشد تا ضمن بستن راه دشمن، در عرصه جنگ فرهنگی و جنگ نرم، از ارزشها و مقدسات نیز دفاع شود.
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
مراسم احیای شب 23 ماه رمضان در تفرش+تصویری
مراسم احیای سومین شب از لیالی قدر همزمان با سراسر کشور، در شهرستان تفرش با حضور خیل عظیم مردم در مساجد و حسینیه ها برگزار شد.
امام جمعه تفرش:
۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
دشمنان درصدد دو قطبی کردن جامعه هستند/اعتماد به آمریکا عامل عقب ماندگی کشورها
امام جمعه تفرش اتحاد ملت و عدم اعتماد به آمریکا را از مهمترین تجربیات 38 ساله انقلاب برشمرد و گفت: تجارب نشان می‌دهد که اعتماد به آمریکا سبب عقب ماندگی کشورها می‌شود.
۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
مراسم نخل‌گردانی در روز ۲۱ رمضان در تفرش/تصاویر
آیئن نخل‌گردانی در روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان هر ساله توسط عزاداران هیات حسینی تفرش اجرا می‌شود.
۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
نجواهای عاشقانه در شب 21 ماه رمضان در تفرش
مردم متدین تفرش در شب قدر با برسر نهادن قرآن کریم و قرائت دعای جوشن کبیر، تا سحر بیدار ماندند و به عبادت پرداختند.
۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
آیین تاریخی تفرشی‌ها در روز 21 ماه رمضان+عکس
یکی از آیین‌های قدیمی تفرش، «مراسم نخل‌گردانی» است. این مراسم که ریشه در فرهنگ و گذشته مردم این شهر دارد و با آداب خاصی برگزار می شود.
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
ارتباط تنگاتنگ شب قدر با مسئله امامت و ولایت/لیلالی قدر بهترین فرصت برای استغفار و بازگشت
معاونت امور تهذیب و اخلاق حوزه علمیه امام صادق(ع) تفرش گفت: شب قدر ارتباط تنگانگی با مسئله امامت و ولایت دارد. شب قدر شب نزول قرآن به پیامبر(ص) به عنوان رهبر شیعیان، حضور ملائک بر محضر امام زمان(ع)، شهادت امام علی(ع) و طبق روایات حقیقت شب قدر، حضرت زهرا(س) است.
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
شیعیان بیش از دیگران به امیرالمؤمنین ظلم کردند
از امتیازات برجسته سخنان امیرالمومنین(ع) که به نام نهج البلاغه امروز در دست ماست، این است که محدود به زمینه خاصی نیست. علی(ع) به تعبیر خودش، تنها در یک میدان، اسب نتاخته است، در میادین گوناگون، تکاور بیان را به جولان درآورده است.
عضو کمیسیون امنیت مجلس:
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
تدوین طرح مقابله‌ای با سیاست‌های آمریکا توسط مجلس/تحریم‌های جدید سنای آمریکا علیه ایران نقض آشکار برجام است
عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی گفت: این روزها سنای آمریکا و لابی‌های صهیونیستی به صورت مستمر به بهانه های مختلف تحریمهای جدید علیه ایران وضع می کنند که این تحریم‌ها، عملا برجام را نقض می کند.
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت تفرش:
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
پیشرفت 15درصدی احداث کارخانه پوشاک تفرش
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت تفرش گفت: تاکنون کار احداث کارخانه پوشاک تفرش پیشرفت 15 درصدی داشته است.
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
نجواهای عاشقانه در اولین شب قدر+تصاویر
شهروندان مومن، متدین و شب زنده دار شهرستان تفرش با ارسال تصاویر موبایلی خود از شب‌های قدر مساجد و مصلی ولایت، در پویش مردمی «شب زنده داران قدر» شرکت کردند.
کارشناس مسائل سیاسی:
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲
اعتماد مقام معظم رهبری به بلوغ فکری و رشد یافتگی نیروهای جوان انقلابی/آتش به اختیار؛ اقدام انقلابی در چارچوب قانون و شرع
یک کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر این مسئله که مفهوم آتش به اختیار، آنارشیسم اجتماعی نیست، گفت: متاسفانه برخی از این کلید واژه رهبری سوءبرداشت می کنند. مفهوم آتش به اختیار به معنای بی نظمی و بی قانونی نیست.
کارشناس مسائل دینی:
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
لیالی قدر، فرصتی برای استجابت دعا/پی‌بردن به فقر الی‌الله؛ مهمترین اثر یاد خداست
یک کارشناس مسائل دینی گفت: در شبهای قدر انسان به خداوند نزدیک است و دعایش زودتر مستجاب می شود. این ساعات را باید غنمیت شمرد. اگر انسان در این شبها، با حالت تضرع، اخلاص و توبه دعا کند، دعایش نیز مستجاب می شود.\r\n
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم