کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳
آرشیو تفرش
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۱
صیانت از حقوق ملی و بیت‌المال رسالت خطیر مدیران است
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: صیانت از حقوق ملی و بیت‌المال رسالت خطیر مدیران است و خیانت به اموال مسلمین گناهی نابخشودنی است و همه باید تلاش کنند ریالی از بیت‌المال هدر نرود.
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی خبر داد:
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
کشت بهاره در بیش از ۶۶ هزار هکتار زمین‌ کشاورزی
علیرضا مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: ۶۶ هزار و ۷۰۰ هکتار زمین‌های کشاورزی استان مرکزی امسال زیر کشت محصولات بهاره قرار می‌گیرد.
استاد حوزه و دانشگاه:
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۵
شکل‌گیری مطالبه عمومی در فرهنگ‌سازی حجاب نیاز امروز جامعه است
استاد حوزه و دانشگاه مطالبه عمومی در فرهنگ‌سازی حجاب را نیاز جامعه خواند و گفت: برای حجاب نیاز است رسانه‌ها، دستگاه‌های مسئول، بسیج همگانی و .... همگی برای القای فرهنگ‌سازی حجاب فعالیت کنند.
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۵
شروع ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی استان از ساعت ۶ صبح
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی گفت: از شانزدهم خرداد تا نیمه شهریور ماه سال جاری، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی استان مرکزی، همچون دیگر استانهای کشور ، از ۶ صبح آغاز می‌شود.
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس در گفتگو با دیار آفتاب:
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۳
قیام ۱۵ خرداد اقدام بسیار مهم در شروع انقلاب اسلامی ایران بود
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: به فرموده امام خمینی(ره) ۱۵ خرداد روز بسیار مهمی در شروع انقلاب اسلامی است. مردم با حضور خود در مراسم گرامیداشت این ایام یاد و خاطره امام راحل و شهدا را زنده نگه‌دارند.
استاد حوزه و دانشگاه:
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳
امام خمینی(ره) با نگرش الهی بر پایه اصولی و مبانی دینی قیام کردند
استاد حوزه گفت: انقلاب اسلامی در واقع نتیجه موفقیت طرح‌ها، استراتژی‌ها و تلاش‌های حضرت امام خمینی(ره) است که با نگرش الهی بر پایه اصول و مبانی دینی قیام کردند.
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
احتمال بارش تگرگ و وزش باد شدید در برخی از مناطق استان مرکزی
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: احتمال بارش تگرگ و وزش باد شدید موقتی در برخی از مناطق نیمه شرقی استان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب روزهای یکشنبه و دوشنبه در استان مرکزی پیش بینی می‌شود.
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲
سیلاب در کمین مناطق مختلف استان مرکزی
مدیریت بحران استانداری مرکزی با اشاره به اینکه سیلاب در کمین مناطق مختلف استان مرکزی گفت: از یکشنبه شاهد بارش‌های شدید همرفتی خواهیم بود که به صورت متناوب تا پایان هفته تداوم پیدا خواهد کرد.
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس در گفتگو با دیار آفتاب:
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۷
اندیشه‌های امام راحل در عمق جان ملّت‌ها و اندیشمندان دنیا نشسته است
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با اشاره به اینکه حرکتی که امام خمینی(ره) شروع کرد در تاریخ بشریت بی‌نظیر بود، گفت: امروز اندیشه‌های امام راحل مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و در عمق جان ملّت‌ها و اندیشمندان دنیا نشسته است.
رئیس دانشگاه تفرش:
۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۱
اساس انقلاب با اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست
رئیس دانشگاه تفرش گفت: شاکله و اساس انقلاب با نظرات، اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست؛ اگر کمک‌ها، راهنمایی‌ها، شفاف‌سازی‌ها، اقدامات فکری و عملی امام نبود عزت امروز کشور درک نمی‌شد.
رئیس حوزه علمیه امام صادق علیه‌السلام تفرش:
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
هدف قیام امام راحل، احیای معارف دین اسلام بود
رئیس حوزه علمیه امام صادق علیه‌السلام تفرش گفت: هدف قیام امام راحل، احیای شعائر دینی و احیای معارف دین اسلام بود.
در پی بارش‌های عصر دیروز رخ داد؛
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۷
خسارت جزئی سیلاب در فراهان/ خدمات‌رسانی فوری ستاد مدیریت بحران در منطقه سیل‌زده
مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی آخرین وضعیت برخی مناطق گرفتار سیلاب شهرستان‌های فراهان و تفرش در پی بارش‌های مانسونی عصر چهارشنبه و روند عملیات خدمات‌رسانی را تشریح کرد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس در گفتگو با دیار آفتاب:
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۲
امام خمینی(ره) شجاعانه در مسیر انجام تکلیف قدم برداشت
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحل از هیچ‌چیز هراس نداشت زیرا تنها خداوند را در نظر داشت و شجاعانه در مسیر انجام تکلیف گام برداشت.
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط‌زیست مجلس:
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۹
تولید نان کامل در استان مرکزی حرکت ارزشمندی است/ بر نرخ 17 هزار تومانی خرید تضمینی گندم تأکید داریم
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با بیان اینکه تولید نان کامل حرکت ارزشمندی است گفت: در نحوه تولید، مصرف و غنی‌سازی نان باید رویه را عوض کنیم و حتماً باید این حرکت را که استان مرکزی در آن پیشگام است به سراسر کشور تعمیم داده شود.
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۱
نقش بی‌بدیل امام رضا(ع) در تبلیغ دین اسلام/ ترویج سیره زندگی امام رئوف در جامعه ضروری است
کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه امام رضا(ع) در راستای تبلیغ دین اسلام شجاعت کم‌نظیری داشتند و باید سیره زندگی این امام بزرگوار در جامعه ترویج یابد گفت: این ایام بهترین فرصتی است که انسان به نقش بی‌بدیل علی ابن موسی‌الرضا(ع) در گسترش اسلام واقعی که همان اسلام اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) است، پرداخته شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰
ستاد انتخابات استان مرکزی آغاز به کار کرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از آغاز به کار ستاد انتخابات استان مرکزی خبر داد و گفت: نقشه راه انتخابات در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری و بر اساس مؤلفه‌های چهارگانه مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت ترسیم شده است.
امام‌جمعه اراک:
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
خمس کلید روزی و مایه برکت است
امام‌جمعه اراک با اشاره به اینکه پرداخت خمس کلید روزی و مایه برکت است، گفت: خمس ذخیره برای روز قیامت است. بنابراین همه موظف هستیم انجام‌وظیفه کنیم حتی اگر اندازه یک دانه گندم باشد.
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
برنامه‌ریزی مناسب برای آموزش قرآن جزء مسائل مهم است
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: برنامه‌ریزی مناسب برای آموزش قرآن از سطوح پایین تا عالی‌ترین رتبه‌ها جزء مسائل مهم است.
سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خبر داد:
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۹
برگزاری جشن‌های محله‌ای دهه کرامت در 60 نقطه استان مرکزی
سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: 60 نقطه از استان مرکزی میزبان برگزاری جشن‌های محله‌ای دهه کرامت هستند.
دیار آفتاب گزارش می‌دهد؛
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰
لیست نانوایی‌های منتخب تولید و عرضه نان کامل در استان مرکزی
با مصوبه شورای سیاست‌گذاری نهضت احیا و ترویج نان کامل، نهضت استفاده از نان کامل اواخر سال گذشته در استان مرکزی کلید خورد و تاکنون 68 نانوایی در این استان، پخت نان کامل را محقق کرده‌اند.
آخرین اخبار