پروژه‌های نیمه‌تمام؛ استخوانی در گلوی پیشرفت اقتصادی استان‌ها/ کلنگ‌های بی‌فرجام، متوقف در ایستگاه وعده‌ها کاخ سفید: برای پاسخ به حمله راکتی به عین‌الاسد، تصمیم عجولانه‌ای نمی‌گیریم تصادف زنجیره‌ای در جاده ساوه به تهران/عکس آقای روحانی صف‌های خرید مرغ و روغن را ببنید و بعد بگوید چرخ اقتصاد می‌چرخد/ قدرت خرید مردم یک ششم سال ۹۲ شد تقویت ویژه نیروی دریایی سپاه در سال ۹۹/ از تحویل پُرتعداد پهپاد و قایق تندرو تا ناو اقیانوس‌پیما واکسیناسیون وکلاء ضروری تر است یا پاکبان‌ها؟/ وکیلِ مدافعِ‌حق و پایبندقانون؛ با قانون‌شکنی، حق‌کشی نمی‌کند! طرح نهال هم عهدی با شهدا در اراک اثر «عروسی خوبان» در جشنواره ادبی یوسف شایسته تقدیر شد کارهای مهمی برای تسهیل ازدواج جوانان در دست اقدام است وزارت ارتباطات مکلف به اجرای شبکه ملی اطلاعات شد
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۸
آرشیو
رئیس دادگستری شهرستان تفرش خبر داد:
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
واگذاری غیرقانونی و رایگان اراضی دولتی در تفرش/ابطال سند ۶۰ هزار مترمربع از اراضی کوی اساتید
رئیس دادگستری شهرستان تفرش در خصوص زمین‌های موسوم به کوی اساتید دانشگاه تفرش گفت: با ارائه و بررسی دادخواست اداره منابع طبیعی به‌عنوان متولی، سند ۶۰ قطعه از زمین‌ها با متراژ ۶۰ هزار مترمربع که به‌صورت غیرقانونی واگذارشده بود، ابطال و اراضی ملی به بیت‌المال برگردانده شد.
مدير مدرسه علميه امام خمينی(ره) اراك:
۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
حضرت علی(ع) الگوی همه عدالتخواهان است
مدير مدرسه علميه امام خمينی(ره) اراك گفت: شخصیت بالاتری از حضرت علی(ع) نیست؛ ایشان در فضائل و سجایای اخلاقی، تقوا، عبادت، شجاعت، ظلم ستیزی و اجرای عدالت دارای مقام والایی است. حضرت علی(ع) الگوی همه عدالتخواهان است که چگونه عدالت را اجرا کرد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
جریان شناسی تحریف در طول انقلاب اسلامی
به موازات جریان تحریم یک جریان تحریف وجود دارد. تحریف یعنی واژگون نشان دادن واقعیّات، چه واقعیّات کشور ، چه واقعیّات مرتبط با کشور است . هدف از این تحریف دو چیز است، یکی، ضربه به روحیه‌ی مردم است دیگری آدرس غلط دادن برای رفع مشکل تحریم است.
یادداشت؛
۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
رسانه؛ مطالبه گر و اميد آفرين در راستای آرمان انقلاب اسلامی
رسانه های ارتباطات جمعی در جامعه معاصر با تاثیرات بی نظیر بر حوزه های شناختی و نگرشی افراد از طریق نوع اطلاعات ارسالی خود، در امیدآفرینی اجتماعی نسبت به آینده، به مثابه محرکی اساسی جهت پیشبرد، رشد و بهبود فعالیت های اجتماعی، نقشی جدی ایفا می کنند.
سردار جوانی:
۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
۲۲ بهمن سرآغاز تحول بزرگ در تاریخ ملت ایران است/هزاره سوم تحت تاثیر انقلاب اسلامی ساخته می شود
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: افول و نابودی دشمنان غرب و شرق نشان می دهد که هزاره سوم تحت تاثیر انقلاب اسلامی ساخته می شود و قطعا اسلام در سطح جهان با تمدن سازی ملت ایران بر اساس آموزه های انقلابی یک قدرت بی نظیر را تشکیل خواهد داد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
آیت الله مصباح توانست پرده از افکار شوم دشمنان اسلام و انقلاب بردارد
مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: آیت الله مصباح توانست پرده از افکار شوم دشمنان اسلام و انقلاب بردارد و به شبهات پاسخ دهد و با دفاع از اصول و مبانی انقلاب از جمله توحید، معاد و نبوت توانست جلوی هجمه ها را بگیرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
گوشه ای از خاطرات یک سرباز انقلابی در زمان رژیم پهلوی/ماجرای اولین دیدار با امام خمینی(ره)
یکی از سربازان انقلابی در زمان رژیم پهلوی گفت: ریشه های انقلاب اسلامی ایران، از سال 42 شروع به رشد کرد و در سالهای 56 و 57 همه مردم با یکدیگر متحد شدند تا با نظام ستم شاهی مقابله کنند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
نقش رسانه ها در تببین بیانیه گام دوم انقلاب
در بیانیه گام دوم انقلاب حرکت رو به جلو و آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی به‌خوبی ترسیم شده است که چنانچه این بیانیه در کشور به‌درستی تبیین و محقق شود، شاهد رشد و پیشرفت کشور در تمامی زمینه‌ها خواهیم بود.
کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد
۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
دشمنان با ایجاد جنگ رسانه‌ای و تصویرسازی غلط به دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب هستند
خسروانی گفت: دشمنان در رأس آنها آمریکایی‌ها همه توان رسانه‌ای خود را به صف کرده اند تا با ایجاد یک جنگ رسانه ای و با رویکرد تصویرسازی غلط از جامعه ایران و بحرانی جلوه دادن شرایط،مردم را نسبت به انقلاب اسلامی ناامید کنند.
ماجرای سرمایه‌گذاری در تولید پوشاک تفرش؛
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
پروانه تاسیس واحد تولید پوشاک تفرش به دلیل خلف وعده در تکمیل ابطال شد/ با استرداد زمین می‌توان چندین واحد تولیدی خرد مستقر کرد
فرماندار تفرش در خصوص ماجرای سرمایه‌گذاری یک واحد تولید پوشاک در تفرش گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده با مقامات قضایی استان و شهرستان و همچنین استاندار، به دلیل خلف وعده در تکمیل طرح و عدم پیگیری مناسب آن، علی رغم فرصت‌های داده‌شده، پروانه تاسیس این شرکت توسط اداره صنعت، معدن و تجارت ابطال شد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
سد «آب کمر» تفرش یک قربانی گرفت
سد یخ زده آب کمر تفرش نوجوان ۱۵ساله را در خود فرو برد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
قیچی شدن تریلی کشنده در مسیر گردنه نقره کمر تفرش
حدود ساعت ۶ بامداد، خودرو تریلی بدون توجه به هشدارهای پلیس در خصوص یخبندان و لغزندگی جاده کوهستانی، اقدام به تردد در این جاده کرد که منجر به قیچی شدن این تریلی در این جاده و عدم توانایی ادامه مسیر شد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
دستگیری سارقین خودرو و کشف خودروی سرقتی در تفرش
فرمانده انتظامی شهرستان تفرش از دستگیری ۲ نفر سارق خودرو و کشف خودروی سرقتی در این شهرستان خبر داد.
رئیس شورای شهر تفرش خبر داد
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
بررسی برنامه‌های 9 نفر برای تصدی پست شهرداری تفرش/دوم بهمن، شهردار انتخاب می‌شود
رئیس شورای شهر تفرش گفت: از ابتدای دی‌ماه، انتخاب شهردار تفرش در دستور کار جلسات شورای شهر قرار گرفت و بعد از بررسی برنامه‌های 9 نفری که برای تصدی پست شهرداری معرفی‌شده‌اند ۲ بهمن، شهردار انتخاب می‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
قاتل خاموش، جان شهروند تفرشي را گرفت
مردي 51 ساله به علت گاز گرفتگي ناشي از استنشاق گاز مونوكسيد كربن ناشي از سوخت زغال، در يكي از روستاهاي شهرستان تفرش جان خود را از دست داد.
سرپرست آموزش و پرورش تفرش:
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
بیش از 97 درصد از جمعیت شهرستان تفرش باسواد هستند/استقبال کم سوادآموزان از آموزش های مجازی
سرپرست آموزش و پرورش تفرش با بیان این مطلب که ۹۷.۹۶درصد از جمعیت شهرستان تفرش باسواد هستند، گفت: بیش از 14 هزار نفر از جمعیت تفرش در سن 10 تا 49 سال قرار دارند، که۹۹.۶۶درصد از جمعیت شهری و ۹۳.۹ درصد از جمعیت روستاهای تفرش باسواد هستند.
رئیس دادگستری شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش مطرح کرد:
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
آخرین جزییات از پرونده شهردار تفرش/۲ نفر از اعضای شورای شهر متهم به دریافت رشوه از شهردار هستند
رئیس دادگستری شهرستان تفرش در خصوص آخرین نتایج حاصله از پرونده‌های شهرداری تفرش گفت: منتظر بررسی و اعلام نظر سازمان بازرسی هستیم. البته تحقیقات متعددی انجام و بسیاری از نتایج برای دستگاه قضایی محرز شده است. ولی نتایج پس از اتمام فرآیند قانونی و صدور حکم قطعی، اعلام می شود.
مدير مدرسه علميه امام خمينی(ره) اراك:
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
حضرت زهرا(س) تا پای جان از ولایت زمان خود دفاع کردند
میرمهدی با اشاره به اینکه حضرت زهرا(س) مدافع حریم امامت و ولایت بود گفت: حضرت زهرا(س) پس از رحلت پدر، در کلام، عمل و فریاد خود امامت را اثبات کردند و تا پای جان از ولایت زمان خود دفاع کردند.
هانی زاده:
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
اعمال بیش از ۷۰۰ تحریم علیه ایران بعد از خروج آمریکا از برجام/ایران یک ضرب‌الاجلی برای کشورهای اروپایی تعیین کند
کارشناس مسائل منطقه و بین‌الملل گفت: با خروج آمریکا از برجام، بیش از ۷۰۰ مورد تحریم جدید علیه ایران اعمال و به نوعی توافقنامه برجام فلج شد و کشورهای اروپایی هم با تبعیت از آمریکا هیچ گاه حاضر به اجرای تعهدات خود در برجام نشدند.
مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی:
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
رفتار آمریکا در دادن واکسن رایگان با توجه به خصومت 40 ساله شک برانگیز است
میرگلوبیات گفت: خصومت آمریکا در طول 40 سال اخیر به خوبی نمایان شده است؛ پس باید به این رفتار فعلی آمریکا در دادن واکسن کرونا شک کرد. آمریکا در سال های اخیر، کشور را تحریم دارویی کرده است و حتی داروهای مورد نیاز بیماری های خاص را به ایران نمی دهد، حال با دقت نظر به رفتار آمریکا، یک علامت سوال ایجاد شده که چرا در این شرایط واکسن کرونا را به ایران می دهد؟
آخرین اخبار