بازتاب گسترده خطبه‌های نماز جمعه رهبر انقلاب در رسانه‌های بین‌المللی نشریه آمریکایی: دستان ترامپ به خون 176 مسافر هواپیمای اوکراینی آغشته است آمریکا اندک‌اندک تلفات عین‌الاسد را می‌پذیرد تصاویر/نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی بازتاب حضور پرشور و حماسی مردم در نماز جمعه تهران در رسانه های جهان فیلم| بیعت نمازگزاران اراکی با ولایت در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت گزارش تصویری| راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نمازگزاران اراکی خون شهدای مقاومت وحدت دنیای اسلام را تقویت کرد/ ملت ایران اجازه تضعیف سپاه پاسداران را نخواهد داد کوبیدن پایگاه‌های آمریکا از سوی سپاه «ایام الله» است/ دشمن از حادثه تلخ هواپیماخوشحال شد پست اینستاگرامی بازیکن مدنظر استقلال بعد از رد شدن در تست پزشکی
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۴
آرشیو
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
برپایی ایستگاه های جمع آوری کمک به مردم سیل زده سیستان در تفرش
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش از برپایی ایستگاه های جمع اوری کمک به مردم سیل زده سیستان در تفرش در سطح شهرستان خبر داد و گفت: با همکاری گروههای مردمی در سطح شهرستان، 3 ایستگاه جمع‌آوری کمک‌ها در محل میدان آزادی، مسجد ششناو و مسجد جامع پیش بینی شده است.
کارشناس مسئول تغذیه مرکز بهداشت تفرش:
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
تغییر الگوی غذایی شیوع بیماری های مزمن را به همراه دارد
کارشناس مسئول تغذیه مرکز بهداشت تفرش با بیان این مطلب که تغییر الگوی غذایی، شیوع بیماری های مزمن را به همراه داشته است، گفت: استفاده از غذاهایی که میزان کالری، چربی های مضر، قندهای ساده و نمک آنها زیاد است، افزایش یافته است و برخی نیز میوه، سبزی و غلات دانه کامل کافی را مصرف نمی کنند.
فرمانده لشکر 17 امام علی بن ابی طالب(ع) قم :
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
راه سردار سلیمانی ادامه دارد/ جسارت حاج قاسم سبب شد آمریکایی ها با خفت و خواری منطقه را ترک کنند
فرمانده لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب(ع) قم، با تاکید بر این مطلب که راه و پرچم سردار سلیمانی ادامه خواهد داشت، گفت: دشمنان باید بدانند به پهنای جبهه مقاومت هزاران حاج قاسم ها سر بلند کرده اند.
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا در واکنش به ترور سردار سلیمانی:
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
زدن سیلی محکم به آمریکایی‌ها مطالبه عمومی و ملی است
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه سپهبد سلیمانی به دست خبیث ترین افراد روی زمین و شیطان بزرگ به آرزوی دیرینه خود رسید، گفت: اگر آمریکا پاسخ محکمی دریافت نکند، این اقدامات جنایتکارانه اش تبدیل به رویه خواهد شد. مطالبه عمومی و ملی ایران سیلی محکم و پاسخ دندان شکن است که در سطح کشور فراتر از هر گونه وابستگی از سوی تمامی اقشار اجتماعی دنبال می شود.
هانی زاده:
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
توطئه های آمریکا در منطقه با شکست مواجه شده است
کارشناس مسائل بین المللی گفت: امریکا از هر ظرفیتی برای فشار به ایران استفاده می کند. اعمال تحریمها به ایران و همچنین فشار به کشورهای منطقه برای قطع روابط اقتصادی با ایران و غیره نتایج چندانی برای آمریکا نداشت.
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
راهپیمایی بزرگداشت حماسه یوم الله 9 دی در تفرش
راهپیمایی بزرگداشت حماسه یوم الله 9 دی از دو مسیر میدان امام(ره) و چهارراه مدرس تفرش برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش:
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
نهم دی ماه روز دشمن‌شناسی و انسجام امت مسلمان ایران در برابر دشمنان است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش ضمن تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی حماسه یوم الله نهم دی ماه، گفت: نهم دی ماه روز دشمن‌شناسی و انسجام امت مسلمان ایران در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است.
امام جمعه تفرش:
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹
یادآوری حماسه ۹ دی باعث می‌شود جوانان شیفته محتواهای مسموم فضای مجازی نشوند
امام‌جمعه تفرش با تأکید بر اینکه یادآوری حماسه ۹ دی برای مردم و به خصوص جوانان لازم است، گفت: عبرت گیری از درس‌های تاریخی سبب می‌شود تا مردم در مواجه با جریان‌های انحراف فریب شعارهای کاذب و منافقانه را نخورند. همچنین شیفته محتواهای مسموم جریانات فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای و قلم‌های مسموم جریانات داخلی نشوند.
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
نگاه به درون و بهره‌گیری از توان داخلی سبب حل مشکلات می شود
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به راهکارهای حل مشکلات کشور، گفت: نگاه به درون و بهره‌گیری از توان داخلی سبب حل مشکلات می‌شود. ظرفیت‌های مختلف‌های در کشور وجود دارد که استفاده از آنها سبب حل مشکلات می‌شود.
کارشناس مسائل سیاسی:
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
ناکارآمدی مسئولین می تواند بسترهای ایجاد فتنه را فراهم کند
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که فتنه ها تمام نشدنی هستند، گفت: اقدامات، شرایط، ناکارآمدی‌ها افراد در مسئولیت‌های مختلف می‌تواند بسترهای ایجاد فتنه را فراهم کند و زمینه ساز اجرای توطئه دشمنان برای نظام شود.
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۶
بارش برف لغزندگی معابر مدارس شازند و خنداب را به تعطیلی کشاند
با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی جاده‌ها و معابر مدارس کلیه دوره‌های تحصیلی شازند و خنداب روز شنبه هفتم دی‌ماه تعطیل شد.
مسئول تفحص سیره شهدای قم:
۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
۹دی مشتی آهنین بر دهان فتنه گران بود
مسئول تفحص سیره شهدای قم با بیان این مطلب که ۹دی مشت آهنینی بر دهان فتنه گران بود، گفت: در حوادث فتنه سال ۸۸ کشور محل رفت و آمد افراد مختلفی از سایر کشورها بود که با استفاده ابزاری از نیروهای خود فروخته داخلی قصد ضربه زدن به نظام را داشتند؛ به لطف الهی و با گوشه چشم رهبر معظم انقلاب همه این توطئه ها و نقشه ها خنثی شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
اکران فیلم منطقه پرواز ممنوع در تفرش
فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در تفرش اکران شد.
رئیس دادگستری تفرش:
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
تبلیغات زودهنگام در فرآیند تأیید صلاحیت داوطلبان تأثیرگذار است
رئیس دادگستری تفرش با اشاره به اینکه با تبلیغات زودهنگام برخورد می‌شود گفت: ممکن است این تبلیغات زودهنگام در فرآیند تأیید صلاحیت داوطلبان تأثیرگذار باشد.
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در تفرش اکران می شود
فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در تفرش اکران می شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش اعلام کرد
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
راه اندازی دبیرخانه دائمی حجاب و عفاف در تفرش
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش با اشاره به راه اندازی دبیرخانه دائمی حجاب و عفاف در تفرش گفت: این دبیرخانه برای اولین بار در تفرش تشکیل شده است.
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
دیدار با خانواده 2 شهید بسیجی تفرش
همزمان با هفته بسیج جمعی از مسئولین تفرش با 2 خانواده شهید بسیجی تفرش دیدار و گفتگو کردند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی:
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
راهبرد کشور در مقابل دشمنان، مقاومت است
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت بسیج که در مصلی ولایت تفرش برگزار شد، گفت: مذاکره با دشمن سم است و راهبرد کشور در مقابل دشمنان، مقاومت است که به سرنگونی دشمنان خواهد انجامید.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
گل افشانی قبور شهدای تفرش
همزمان با هفته بسیج قبور شهدای تفرش گل افشانی شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش اعلام کرد
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
برگزاری بیش از ۵۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در تفرش
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش، «بسیج، چهل سال خدمت، جهاد، شهادت» را شعار هفته بسیج امسال عنوان کرد و گفت: در طول هفته بسیج بیش از ۵۰ عنوان برنامه در سطح شهرستان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.
آخرین اخبار