قنوت سرخ عکس/ زیباترین هتل جهان در دل معدن پوستر/شهری در آسمان تجمل گرایی، عامل تاخیر در امر ازدواج مثل «آیت‌الله خامنه‌ای» نداریم/ نظر آیت‌الله بروجردی درباره ولایت‌فقیه نخستین شهر 36 میلیون نفری ایران به روایت تصویر نرخ تورم به زودی دو رقمی می‌شود +نمودار تخلفات فراوان در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی/احتمال ابطال تعدادی از صندوق‌های رای جزییات خرید هنگفت ارتش سعودی از آمریکا/ ترس از جبهه مقاومت پشت رقص شمشیر ۱۰۰ میلیارد دلاری +عکس هیچ کمبود تعرفه‌ای نداشتیم/شورای نگهبان صحت انتخابات را تأیید کند آمار آرای تفکیکی استان‌ها را اعلام می‌کنیم/ یک میلیون نفر نتوانستند رأی بدهند/رای‌گیری ادامه می‌یافت آرای آقایان روحانی و رئیسی به نسبت افزایش می‌یافت
چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
آرشیو
در میزگرد مجازی ندای تفرش مطرح شد(3)؛
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
تجمل گرایی، عامل تاخیر در امر ازدواج
یک کارشناس دینی تجمل گرایی در امر ازدواج را مخرب دانست و گفت: این مسئله باید روشنگری شود که تجملات، مخرب خانواده‌ها است و چه بسیار خانواده‌هایی وجود دارند که بر پایه تجملات بنا نهاده شده‌اند ولی پس از مدتی دچار فروپاشی می‌شوند.
در ماه رمضان امسال؛
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
1500 سبد اطعام بین مددجویان تفرشی توزیع می شود
رئیس کمیته امداد تفرش با بیان این مطلب که 1500 سبد اطعام در بین مددجویان تفرشی توزیع می شود، گفت: همشهریان نیکوکار می توانند با تقبل هزینه یک یا چند سبد اطعام و یا تامین بخشی از کالاهای مورد نیاز در این عمل معنوی و خداپسندانه مشارکت کنند.
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
سم‌پاشی 480 هکتار از اراضی کشاورزی تفرش علیه سِن گندم/پیش‌بینی خرید 1700 تُن گندم در این شهرستان
سرپرست تعاونی روستایی تفرش گفت: امسال 240 لیتر سم سِن گندم در بین کشاورزان تفرشی توزیع شده است که این مقدار برای 4800 هکتار زمین کشاورزی کاربرد دارد.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
حضور پرشور مردم در انتخابات، اقتدار نظام را به رخ بیگانگان کشید
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای، باردیگر اقتدار نظام را به رخ بیگانگان کشاند و نشان داد ملت ایران به آرمانها و ارزش‌های انقلاب و اسلام پایبند هستند و نتایج انتخابات هرچه باشد پیروزی از آن مردم ایران است.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
مشارکت 107/8 درصدی تفرشیها در پای صندوقهای رای/آمار آرای نامزدهای ریاست جمهوری و شورای شهر در تفرش
فرماندار تفرش گفت: در روز 29 اردیبهشت حضور حداکثری مردم در انتخابات به اثبات رسید که مردم تفرش مشارکت 107/8 درصدی در پای صندوقهای رای داشته اند.
رئیس اتاق اصناف تفرش:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
نظارت بر قیمت کالاهای پر مصرف در ماه رمضان/ توزیع شکر و برنج با قیمت دولتی در ماه رمضان در تفرش
رئیس اتاق اصناف تفرش گفت: همزمان با ماه رمضان بر قیمت کالاهای پر مصرف مردم نظیر گوشت مرغ، گوشت قرمز، زولبیا و بامیه، خرما و... نظارت خواهد شد.
حسینی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
برگ زرین انتخابات در دفتر نظام/هوشیاری ملت، اجازه دخالت بیگانگان در امور کشور را نمی دهد
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت:مردم ثابت کردند که همانند گذشته پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزشهای آن، مطیع رهبر و ولایت خود هستند؛ همین هوشیاری ملت، اجازه دخالت بیگانگان در امور کشور را نمی دهد.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
مساجد تفرش غبار روبی می‌شود/اعزام 65 روحانی و مُبلغ به مساجد شهری و روستایی
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی تفرش گفت: دهه آخر ماه شعبان، مساجد با همکاری مردم، هیئت امنا و نمازگزاران، غبارروبی می‌شوند تا این اماکن مقدس برای پذیرایی از میهمانان در ماه مبارک رمضان آماده شوند.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
مشارکت پرشور تفرشی‌ها در انتخابات امروز+تصاویر
تفرشی‌ها عصر روز انتخابات دوازدهمین دوره 29 اردیبهشت‌ماه 1496 با حضور در پای صندوق‌های رای در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر حضور پرشور پیدا کردند.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
خلق حماسه ای از جنس بصیرت در تفرش
مردم شهرستان تفرش، امروز همزمان با سایر شهرستان‌های دیگر کشور برای رقم زدن سرنوشت خود و لبیک گویی به مقام معظم رهبری به صحنه آمدند و بار دیگر صحنه‌ای از شور و بلوغ سیاسی را به نمایش گذاشتند.
امام جمعه تفرش:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
پیروز واقعی انتخابات، ملت ایران است/برگزاری انتخابات ایران در امنیت کامل
امام جمعه تفرش گفت: پیروز واقعی انتخابات، ملت ایران است و علی رغم فتنه انگیزیهای دشمنان، ملت ایران به صورت مصمم در پای صندوقهای رای حاضر می شوند و حق و تکلیف خود را ادا می کنند.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
مشارکت پرشور تفرشی ها در انتخابات+تصاویر
ساعت ۸ صبح امروز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور آغاز شد.
مهمترین وظیفه شورای شهر چیست؟
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
انتخاب شورای شهر توانمند؛ مقدمه انتصاب شهردار متخصص
شورای شهر باید با وظایف و حقوق جایگاه شهرداری آنچنان آشنا باشند تا شهرداری با تجربه و متخصص را برای اداره اجرایی شهر برگزینند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
نظرات کاربران فضای مجازی درباره فرد اصلح+تصاویر
این روزها با نزدیک شدن به برگزاری انتخابات، نظرات مردمی که در فضای مجازی در خصوص انتخاب اصلح منتشر می شود، خواندنی است.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
چشم دنیا خیره به اثر انگشت ملت ایران/مجموعه عکس نوشت
مقام معظم رهبری همواره بر اهمیت مساله انتخابات و دقت در انتخاب افراد سفارش کرده اند و حضور گسترده مردم را در این عرصه موجب رشد و بالندگی نظام دانسته اند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
شورای شهر مرجعی برای تصمیم سازی/انتخاب احساسی یا عاقلانه؟
انتخاب دقیق و عاقلانه مردم امری مهم است تا افراد یک جامعه با انتخاب اصلح در سرنوشت بهتر شهر و روستایشان سهیم باشند.
در تریبون مردمی مطرح شد:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
حضور در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان/با رأی خود حماسه‌ای دیگر در تحکیم آرمان‌های انقلاب خلق کنیم
تریبون مردمی با موضوع «چرا باید در انتخابات شرکت کرد و به اصلح رای داد» در تفرش برگزار شد و تعدادی از شهروندان تفرشی به بیان نظرات خود پرداختند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
سایه فرهنگ معیوب غرب بر سر آموزش پرورش جمهوری اسلامی!/2030 سند وابستگی به غرب است
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: چرا در چنین شرایطی که به بهانه حقوق بشر، تحت فشار جریان غرب هستیم باید سندی امضا شود که در جای خود می تواند زمینه های فشارهای جریان غرب را بیشتر کند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
دانشگاهیان تفرشی به کمپین «من به اصلح رای می دهم» پیوستند
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تفرش با پیوستن به کمپین من به «اصلح رای می دهم» بر وظیفه خود برای شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح تاکید کردند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
سوء مدیریت چالش جدی کشور/حضور حداکثری در انتخابات وظیفه آحاد مردم است
یک کارشناسان مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه سوءمدیریت چالش جدی امروز کشور است، گفت: امام خمینی(ره) با مدیریت اسلامی، اجازه نداد یک وجب از خاک کشور از آن بیگانگان شود ولی برخی‌ها با سوءمدیریت خود می خواهند، کشور را به دست بیگانگان بسپارند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم