کشاورزان برای کاهش هزینه ها قبل از مصرف کود آزمون خاک را انجام دهند/ جذب ۶۰ درصد سهمیه کود اوره استان مرکزی اندیشه مقاومت فعال در مبارزه با دشمنان برای نسل جوان تبیین شود/ترامپ هر روز منزوی تر می شود گزارش تصویری| بازدید مجازی از اولین موزه تخصصی دفاع مقدس در استان مرکزی برگزاری مراسم عزاداری شب شهادت حضرت رقیه (س) در فراهان می توان با الگوپذیری از دفاع مقدس مسیر را برای حضور جوانان در عرصه های مختلف هموار کرد مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
آرشیو
یک استاد دانشگاه:
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
اندیشه مقاومت فعال در مبارزه با دشمنان برای نسل جوان تبیین شود/ترامپ هر روز منزوی تر می شود
خسروانی با تأکید بر اینکه اندیشه مقاومت فعال در مبارزه با دشمنان در جامعه به خوبی برای مردم به خصوص نسل جوان تبیین و تشریح شود، گفت: قطعاً هزینه‌های مقاومت فعال در برابر دشمن از هزینه‌های سازش کمتر و دستاوردهای آن برای کشور بیشتر است.
رزمنده عملیات بدر، والفجر ۸ و مرصاد:
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
کمک‌های مردم در بیماری کرونا الگوبرداری شده از صحنه‌های دفاع مقدس است
میرحسینیان گفت: می‌توان گفت کمک مردم در بیماری کرونا به یکدیگر و کمک‌های مؤمنانه الگوبرداری شده از صحنه‌های کمک مردم در زمان جنگ است. در طول جنگ، بانوان در منازل نان می‌پختند و ادارات و نهادها نان و سایر کمک ها را جمع آوری، بسته بندی و ارسال می کردند.
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
توزیع ۱۶۰۰ سبد غذایی در مرحله دوم نهضت کمک مومنانه
1600 سبد غذایی در مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در تفرش توزیع شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش مطرح کرد:
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱
برگزاری بیش از 50 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در تفرش
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به تشکیل ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان و هم افزایی ادارات، دستگاهها و نهادها در جهت برگزاری هر چه بهتر برنامه های این هفته، گفت: همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس بیش از 50 عنوان برنامه در محورهای بصیرت افزایی، فرهنگی و هنری، جهادی و محرومیت زدایی و آموزشی در سطح شهرستان برگزار می شود.
مدیر جهاد کشاورزی تفرش عنوان کرد
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
برداشت سالانه ۵ هزار تن چوب از تفرش/ حذف درختان خشک و بیمار با هدف اصلاح چرخه فضای سبز
حسنی در خصوص میزان انتقال چوب از شهرستان تفرش به شهرهای همجوار گفت: سالانه بین ۴ تا ۵ هزار تن چوب برداشتی از سطح شهرستان به شهرهای اطراف منتقل می شوند که قابلیت جایگزین کردن مجدد را دارند.
یاری؛ کارشناس مسائل سیاسی:
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
غرب با اهانت به پیامبر (ص) درصدد به حاشیه بردن مسئله گسترش اسلام است
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه غربی‌ها از گسترش اسلام در بین مردم اروپا و آمریکا ترس دارند گفت: غرب با مطرح کردن اهانت به پیامبر اکرم(ص) درصدد به حاشیه بردن مسئله گسترش اسلام و جایگزین کردن مسئله دیگری است.
هانی زاده:
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۹
واقعه ۱۷ شهریور اوج ددمنشی رژیم ستم‌شاهی را در اذهان عمومی زنده می‌کند /حادثه ۱۷ شهریور سبب افزایش سرعت پیروزی انقلاب اسلامی شد
کارشناس مسائل سیاسی گفت: واقعه ۱۷ شهریورماه یکی از حوادث تاریخ انقلاب اسلامی است که اوج ددمنشی رژیم ستم‌شاهی را در اذهان عمومی زنده می‌کند.
مدیر آموزش و پرورش تفرش:
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
سلامت دانش آموزان در کنار مسائل آموزشی امری مهم است/اینترنت و گوشی یکی از نگرانی آموزشی برای دانش آموزان روستایی است
نعیمی مدیر آموزش و پرورش تفرش کمبود پوشش اینترنت و گوشی همراه برای دانش آموزان را یکی از نگرانی های آموزشی برای دانش اموزان روستایی تفرش عنوان و گفت: برخی از مدارس روستایی جمعیت کمتر از 10 نفر دارند که در این مدارس، براساس تعداد دانش آموزان و رعایت فاصله گذاری، کلاسها برگزار می شود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج تفرش:
۰۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
پیام نهضت کربلا و قیام امام حسین(ع) نسخه نجات‌بخش جهان امروز است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج تفرش با اشاره به اینکه پیام نهضت کربلا و قیام امام حسین(ع) نسخه نجات‌بخش جهان امروز است، گفت: پیام این قیام رهایی از ظلم و ایستادگی در برابر ظالم است و این پیام در دنیای امروز می‌تواند الگویی برای ملت‌های ستمدیده و اسیر در چنگال ستمگران باشد.
هانی زاده:
۰۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
ترور شهیدان رجایی و باهنر اوج توحش و ددمنشی گروهک تروریستی منافقین است/لزوم محکومیت جامعه جهانی دربرابر جنایات منافقین در ایران
کارشناسان مسائل بین الملل گفت: یکی از حوادث دردناک تاریخ انقلاب اسلامی ترور دو مجاهد بزرگ و راستین انقلاب اسلامی شهیدان رجایی و باهنر است که اوج توحش و ددمنشی گروهک تروریستی منافقین که در آن زمان در بالاترین دستگاههای اجرایی نفوذ کرده بودند را می رساند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:
۰۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
تفرش در وضعیت زرد قرار دارد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش با بیان این مطلب که وضعیت شهرستان زرد است، اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون 116 نفر به بیماری کرونا در شهرستان تفرش مبتلا شده که از این تعداد 11 نفر ایزوله خانگی هستند، 6 نفر بهبود یافته و هیچ نفر بستری هم در بیمارستان نداریم و 99 نفر هم بهبود یافته اند.
۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج تفرش معرفی شد
آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش برگزار شد.
هانی زاده:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
مکانیسم ماشه علیه ایران با شکست مواجه شده است/ تحریم سفر شخصیت‌های ایران نشان از ورشکستگی سیاسی آمریکا در مقابل ایران است
کارشناس مسائل بین‌الملل با اشاره به اینکه مکانیسم ماشه علیه ایران با شکست مواجه شده است، گفت: آمریکا با خروج از برجام حق ندارد از مکانیسم ماشه علیه ایران استفاده کند.
کارشناس مسائل فرهنگی:
۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
عزاداری همراه با شور و شعور تأثیرگذار است/عزاداری‌های محرم به دور از هرگونه افراط و تفریط برگزار شود
کارشناس مسائل فرهنگی با بیان این مطلب که در شرایط بیماری کرونا، عزاداری‌های امسال ماه محرم به دور از هرگونه افراط و تفریط برگزار شود، گفت: ستاد ملی کرونا دستورات و ضوابط خود مبنی بر رعایت مسائل بهداشتی در خصوص عزاداری های امسال اعلام کرده و این موارد به هیئت های عزاداری ابلاغ شده است.
کارشناس مسائل دینی:
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
بصیرت و قدرت تشخیص نتیجه تقواست/تحریف در مسیر و هدف امام حسین(ع)، در دستور کار شیاطین و دشمنان است
کارشناس مسائل مذهبی گفت: تحریف در مسیر و هدف حضرت سیدالشهدا(ع) با هر رنگ و لعابی که باشد در مسیر شیاطین است هرچند به ظاهر در زیر پرچم آن حضرت هم باشد. چراکه در زمان ائمه(ع) منافقانی هم وجود داشتند که قرآن بر سر نیزه می کردند، نماز جماعت می خواندند و ظاهر دینی و اسلامی به کار خود می دادند.
کارشناس مسائل سیاسی:
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
عدم اعتماد به دشمن از مهمترین درس‌های کودتای ۲۸ مرداد است/ برجام تکرار اعتماد به غرب بود
یاری کارشناس مسائل سیاسی عدم اعتماد به دشمن را از مهمترین درس‌های کودتای ۲۸ مرداد ذکر و گفت: مصدق نتیجه اعتمادش به آمریکا را خیلی زود دریافت کرد. آمریکا و غرب به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و نباید به دشمنان اعتماد کرد.
کارشناس مسائل سیاسی:
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷
عادی‌سازی روابط امارات با صهیونیست‌ها، هیچ تغییری در قدرت منطقه ایجاد نمی‌کند/قطعاً امارات نتیجه حماقتش را خواهد دید
جهان بخشی کارشناس مسائل سیاسی با یادآوری این مسئله که عادی‌سازی روابط امارات با صهیونیست‌ها، هیچ تغییری در قدرت ایجاد نمی کند، گفت: قدرت در منطقه شکل گرفته و مقاومت قوی، صهیونیست‌ها را محصور کرده است؛ مقاومت اجازه نمی‌دهد که صهیونیست‌ها به اهداف خود دست یابند.
گزارش تصویری؛
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
مرمت و رنگ آمیزی مدارس تفرش توسط جهادگران بسیجی
در اردوی جهادی ده روزه دانش آموزان بسیجی حوزه شهید فهمیده تفرش، جهادگران به مرمت و زیباسازی در سطح ۶ مدرسه پرداختند.
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک:
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
حضور مردم در صحنه کمک های مومنانه تجلی همدلی و وحدت ملی است
میر مهدی مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: ورود مردم به صحنه های کمک رسانی به دیگران و رفع نیازهای آنان سبب ایجاد همدلی، یکپارچگی و عدم بی تفاوتی نسبت به یکدیگر می شود که این برنامه از سوی اسلام به مسلمانان عرضه شده است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در تفرش
در آستانه عید غدیر خم، مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در شهرستان تفرش آغاز شد.
آخرین اخبار