شهید «فخری زاده» برای تولید واکسن کرونا گام‌های بلند و قابل تقدیری برداشت/ایران اسلامی در برابر جنایت تروریستی ساکت نخواهد بود جزییات مرحله نهم فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد +جدول شرایط همراهی مردم و اصناف فراهان در اجرای محدودیت‌های کرونایی ستودنی است روحانی: مسئولان کشور جنایت ترور شهید فخری‌زاده را بی‌پاسخ نمی‌گذارند همسر شهید فخری‌زاده: نگذارید خون شهید پایمال شود مروری بر آخرین وضعیت سامانه جامع انبارها/ مبارزه سیستمی با احتکار چقدر پیشرفت کرد؟ واکنش جامعه علمی و دانشگاهی به ترور دانشمند ایرانی نامه رضایی به روحانی درباره شهادت فخری‌زاده بررسی مجدد تعطیلی شهرهای قرمز/ ۱۷۴۸ نفر از پرواز منع شدند پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران این جنایت در دستور کار قرار گیرد
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
آرشیو
سردار سنایی راد:
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
بسیج نیروی کارآمد دارای طیفی از تخصص ها در کنار تعهد جهادی است/تبلور یافتن هسته های بسیج در سایر کشورها
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه بسیج تنها محدود به مرزهای ایران نیست بلکه هسته های بسیج در سایر کشورها تبلور یافته است، گفت: بهره گیری از روحیه بسیجی و مقاومت منطقه ای سبب شکست نیروهای تکفیری شد و همین روحیه سبب نابودی همه جریان های استکباری و ظالمین می شود.
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
کلیپ/ تهیه و توزیع مواد عفونی کننده در تفرش
از ابتدای شیوع کرونا بسیجیان در قالب گروه های جهادی به صورت داوطلبانه و خود جوش اقدام به بسته بندی مواد ضدعفونی و توزیع بین مردم در شهرستان تفرش کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خبر داد
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
اجرای بیش از 50 عنوان برنامه در هفته بسیج تفرش/تشکیل 6 قرارگاه سلامت محله محور
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: همزمان با هفته بسیج بیش از 50 عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و خدمات رسانی به صورت غیرحضوری با شعار محوری «بسیج، پیشرو و خدمات رسان» در این شهرستان برگزار می‌شود.
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
شهردار تفرش روانه زندان شد
در پی تخلفات انجام شده در مجموعه شهرداری تفرش گزارش این تخلفات از سوی دادگستری شهرستان تفرش به دادستان مرکز استان ارسال شده است که با اعطای نیابت قضایی، هادی ابراهیمی فر به عنوان شهردار تفرش تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.
فیلم/
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
پاییز هزار رنگ تفرش
طبیعت زیبا و هزار رنگ تفرش در فصل پاییز وارد مرحله تازه ای از خودنمایی و رسیدن به اوج شکوه و زیبایی شده است.
امام جمعه تفرش:
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
عطوفت پیامبر(ص) سبب گسترش اسلام شد/استفاده از الگوی استقامت نبوی سبب تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی می شود
امام جمعه تفرش گفت: پیامبر (ص) با مهربانی و با چهره عطوفت اسلامی با مردم و ارباب رجوعان، یاران، انصار و حتی با دشمنان برخورد می کردند. همین نوع رفتار ایشان سبب حفظ جامعه اسلامی و مسلمانان در آن مقطع شد.
سردار جوانی:
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
شعار مرگ بر آمریکا، مبنای قرآنی و عقلانی دارد/بحرانهای داخلی آمریکا جدی است
معاون سیاسی سپاه پاسداران در خصوص ضرورت مبارزه با آمریکا و سردادن شعار مرگ بر آمریکا گفت: اساس شعار مرگ بر آمریکا و ایستادن در برابر آمریکا به یقین شعار مرگ بر طاغوت و ایستادگی در مقابل ظالم و ستمگر است که مبنای قرآنی، مبنای اصول انسانی و مبنای عقلانی دارد.
کارشناس مسائل سیاسی:
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
لیبرال دمکراسی آمریکا در حال فروپاشی است/تئوریسین های آمریکایی بر سقوط و حذف آمریکا اذعان کرده اند
خسروانی با اشاره به دلایل اثبات افول آمریکا در دنیا بر اساس زیربناهای تئوریکی و دمکراسی گفت: تئوریسین های آمریکایی از افول و سقوط اقتصاد آمریکا صحبت کرده اند و براین اساس آمریکا قدرت تسلط برجهان را ندارد.
هانی زاده:
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
ساختار اجتماعی خشن و نژادپرستانه، افول آمریکا را نزدیک‌تر کرده است
یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه در حال حاضر ایالات متحده با توجه به ساختار اجتماعی خشن و نژادپرستانه به تدریج در حال افول است؛ گفت: بسیاری از ملل جهان به این نتیجه رسیده اند که ایالت متحده یک کشور استعمارگر با ادبیات پرخاشگرانه و با هدف قرار دادن جهان در زیر سلطه خود است.
مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد/تعداد مبتلایان به 223 نفر رسید
مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش 223 نفر آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) اعلام کرد و گفت: تاکنون 11 نفر بر اثر بیماری کرونا در تفرش جان باخته اند. در حال حاضر 2 نفر بستری، 46 نفر ایزوله خانگی و مابقی بهبود یافته اند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفرش:
۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
15 درصد از دانش آموزان تفرش از آموزش های مجازی بی بهره اند
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفرش با بیان این مطلب که 85 درصد از دانش آموزان تفرش در سامانه شاد حضور دارند، گفت: حدود 15 درصد از دانش آموزان تفرش به دلیل نبود زیرساخت های لازم در محل بوم خود نظیر اینترنت و یا نداشتن گوشی تلفن همراه هوشمند به برنامه های شاد دسترسی ندارند.
عضو سابق کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد؛
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
واریز 27 هزار میلیارد تومان به «حساب خاص» رئیس جمهور/ اختصاص 120 میلیارد تومان به دانشکده شهید بهشتی
عضو سابق کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:‌ تنها در سال 98 بالغ بر 27 هزار میلیارد تومان به حساب خاص رئیس جمهور از فروش فرآورده‌های نفتی واریز شده که 120 میلیارد تومان از این محل به دانشکده شهید بهشتی اختصاص یافت.
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۰
پاییز هزار رنگ تفرش
طبیعت زیبا و هزار رنگ تفرش با آمدن فصل پاییز وارد مرحله تازه‌ای از خودنمایی و رسیدن به اوج شکوه و زیبایی شده است.
کارشناس مسائل مذهبی:
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
امام حسن عسکری(ع) مردم را برای عصر غیبت آماده کردند
میرمهدی با اشاره به مبارزات سیاسی امام حسن عسکری(ع) گفت: با وجود اینکه دوره خلافت امام(ع) طولانی نبود اما در شرایط آن زمان و تحت فشارهای شدید امنیتی توانستند با شیعیان ارتباط بگیرند و مردم را برای عصر غیبت آماده کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان تفرش اعلام کرد:
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
برگزاری بیش از 25 عنوان برنامه در هفته ناجا/10 درصد از پرونده ها، جرایم سایبری است
فرمانده انتظامی شهرستان تفرش با اشاره به اجرای بیش از 25 عنوان برنامه در هفته ناجا در تفرش گفت: هفته ناجا امسال با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» نامگذاری شده است که در این هفته برنامه هایی متعددی برگزار می شود.
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷
ضدعفونی معابر شهری تفرش توسط گروههای جهادی بسیج
رزمایش پدافند زیستی با رویکرد ضدعفونی معابر شهری توسط گروههای جهادی بسیج و با همکاری ستاد کرونا شهرستان تفرش در سطح خیابان‌ها و معابر و مغازه های تفرش انجام شد.
امام جمعه تفرش:
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
امام رضا(ع) نقش مهمی در مسئله ولایت مداری ایفا کردند/حضور امام رئوف در ایران باعث تقویت پایگاه شیعه شد
حاجیلری با بیان این مطلب که امام رضا(ع) نقش بسیار مهمی را در مسئله ولایت مداری ایفا کردند، گفت: امام رضا(ع) در مسیر حرکت به سمت نیشابور در نقاط مختلف با مردم نسبت ولایت در نظام خلقت صحبت کردند.
کارشناس مسائل دینی:
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
پیامبر(ص) اسوه حسنه برای همه زمان ها و نسل ها است
چمانی گفت: پیامبر(ص) یکی از الگوهای اخص و منحصر به فرد قرآنی است. در قرآن بیان شده افراد برای رسیدن به خداوند، پیامبر(ص) را سیره و الگو قرار دهند.
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک:
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
بی‌بصیرتی خواص عامل صرف نظر امام مجتبی(ع) از ادامه جنگ با معاویه شد/ صلح امام حسن(ع) مقدمه‌ای برای قیام امام حسین(ع) شد
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: عهدشکنی های معاویه پس از پذیرش صلح، در حقیقت چهره شوم معاویه را به مردم به خوبی شناساند. می توان گفت صلح امام حسن(ع) مقدمه ای برای قیام امام حسین(ع) شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خبر داد
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
ضدعفونی معابر شهر تفرش با مشارکت گروههای جهادی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به برگزاری رزمایش ضدعفونی معابر و اماکن در شهرستان تفرش گفت: با توجه به شیوع گسترده موج سوم کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری رزمایش پدافند زیستی با رویکرد ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی در سطح شهرستان برگزار می شود.
آخرین اخبار