«رومینا اشرفی» قربانی تقبیح دانستن ازدواج در سن پایین/ولنگاری در فضای مجازی و عدم فهم درست از زندگی مهمترین عوامل مشکلات فرهنگی مجلس با نمایندگان فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود مجلس یازدهم افتتاح شد/ادای احترام نمایندگان به شهدای گمنام تحریم آمریکا تاثیری بر فعالیت نیروی انتظامی ندارد جامعه کارگری هپکو همچنان در انتظار تولید/وضعیت مالکیت بزرگترین کارخانهٔ تولید تجهیزات سنگین خاورمیانه مبهم است شرط پرداخت 50 درصد مبلغ خودرو قبل از قرعه کشی حذف شد/ادامه پیش‌ثبت‌نام تا 14 خرداد خانه ملت روی ریل یازدهم/ وعده کاهش نرخ تورم/ از دورکاری تا تعدیل / قربانی خانه پدری حضور فوتبالیست‌ها در کانون کرونا/ احتمال تعطیلی لیگ برتر قوت گرفت/ پرسپولیس قهرمان نمی‌شود نجوا لاشیدایی چگونه سلطان طلا شد؟ جزئیات قتل دختر ۱۴ ساله توسط پدر ۳۷ ساله در تالش از زبان پلیس
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
آرشیو
منتخب مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس یازدهم:
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
ناجا با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می‌کند/ تحریم نیروی انتظامی نشان از موفقیت این نیروی مقدس است
آصفری منتخب مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه ناجا با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می‌کند، گفت: امروز نیروی انتظامی در بحث تأمین امنیت داخلی و امنیت درون مرزها یک عملکرد بسیار موفق دارد و دشمن از این موضوع ضربه خورده است.
منتخب مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
مسئله فلسطین دغدغه همه آزادی خواهان جهان است
منتخب مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم گفت: فلسطین امروز به نماد مبارزه با استکبار تبدیل‌شده و ملت فلسطین هم به ملت آزادی‌خواه در برابر زیادی خواهان دنیا تبدیل‌شده است.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
وفس؛ روستایی در قلب کمیجان با جاذبه هایی کم‌نظیر
روستای وفس از توابع بخش مركزی كمیجان، با آب و هوای مطبوع، باغات و اراضی سرسبز و چشم‌اندازهای بكر به نگین طبعیت گردی استان مركزی شهرت دارد و جاذبه های منحصر به فرد آن در كمتر منطقه ای در قلب ایران یافت می شود.
عضو فراکسیون امید مجلس:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
رزمایش کمک مؤمنانه به الگوی ارزشمند برای سایر کشورها تبدیل شده است
مقدسی عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به رزمایش کمک مؤمنانه گفت: گستردگی و روش برگزاری کمک های مؤمنانه در نظام اسلامی امروز به یک الگوی ارزشمند برای سایر کشورها تبدیل‌شده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
حذف صفر از پول ملی کاملاً فانتزی و غیرضروری است/ دولت به واقعیت اصلاح نظام پولی بپردازد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه حذف صفر از پول ملی هیچ گونه تأثیری بر اقتصاد نخواهد داشت گفت: اعتقاد داریم در شرایطی که نظام پولی و بانکی ما با مشکلات جدی روبه رو هستند این لایحه و تصمیمات در این شرایط یک تصمیم کاملاً فانتزی و غیرضروری است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبرداد :
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
تهیه و توزیع 750 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در کمیجان/ همدلی و مردم یاری پلی برای خدمت رسانی به محرومین جامعه
اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان از تهیه و توزیع 750 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان خبر داد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
گسترش بی حساب و کتاب مناطق آزاد اقدام منطقی نیست
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در لایحه دولت افزایش مناطق آزاد هم از نظر تعداد و هم از نظر وسعت مطرح شده،گفت: گسترش بی حساب و کتاب مناطق آزاد در سطح کشور اقدامی منطقی نیست.
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
پرتاب ماهواره نور نشان از خودباوری و اراده قوی ملت ایران در برابر تحریم‌ها است
آصفری منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم گفت: اقدام اخیر سپاه پاسداران مبنی بر پرتاب نخستین ماهواره نظامی جمهوری اسلامی به فضا نشان از خودباوری و اراده قوی ملت ایران در برابر تحریم‌ها است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
روالی که در بازار سرمایه اتفاق افتاده غیرمتعارف و نگران کننده است/ لزوم رصد و پالایش جدی بازار بورس توسط دولت
کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نوسانات اخیر بازار بورس، گفت: نظارت و پایش بازار سرمایه‌گذاری یک ضرورت است و انتظار می رود دولت و در رأس آن وزارت اقتصاد و دارایی بازار سرمایه را رصد و پایش کنند و اجازه ندهند بازار دستخوش تلاطمات پیش بینی نشده قرار گیرد.
گزارش تصویری/
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
اقدامات سپاه ناحیه کمیجان در مقابله با کرونا
سپاه ناحیه کمیجان از شیوع ویروس کرونا اقدامات مختلفی از جمله گندزدایی، تولید و توزیع ماسک در قالب گروه های جهادی انجام داده اند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان:
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
روزانه 200 جهادگر برای تحقق رزمایش کمک مومنانه در کمیجان فعالیت می کنند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان از فعالیت روزانه 200 جهادگر برای تحقق رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت: تهیه و توزیع 2 هزار بسته معیشتی در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه را در دستور کار گذاشته ایم که برای تحقق آن از کلیه ظرفیت های موجود از جمله خیرین نیز استفاده خواهیم کرد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
رقم تعیین شده حقوق کارگران پاسخگوی زندگی آنها نیست/ مجلس با جدیت به دنبال بازنگری در حقوق کارگران است
کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه رقم تعیین شده حقوق کارگران پاسخگوی زندگی آنها نیست، گفت: بعد از پیگیری های مجلس شورای اسلامی و فشار افکار عمومی مقرر شد مجددا شورای حقوق و دستمزد تشکیل شود و قول دادند که تا پایان فروردین نتیجه را اعلام کنند که بازنگری صورت پذیرد و حداقل رضایت نسبی در کارگران ایجاد شود.
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی:
۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
مبارزه با قاچاق کالا و از بین بردن موانع تولید از ساز و کارهای تحقق «جهش تولید» است
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا و از بین بردن موانع تولیدکنندگان در قالب اخذ سلسله تصمیمات فوری مقدمات جهش تولید می تواند باشد، گفت: شعار سال باید به عمل تبدیل شود و ما همواره از مسئولین کشور تقاضا داریم که از تکرار شعار سال بپرهیزند بلکه برای تحقق آن برنامه داشته باشند.
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم:
۰۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
«جهش تولید» نقشه راه دولت و مجلس برای حل مشکلات اقتصادی است
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم تحقق جهش تولید برای اقتصادکشور را یک ضرورت خواند و گفت:حل مشکلات اساسی مردم از طریق عملیاتی کردن شعار سل محقق می شود.
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم:
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
مردم خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند/ لزوم نظارت و کنترل جدی ورودی شهرها و جبران کمبودها
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم با اشاره به افزایش شیوع ویروس کرونا در طی این روزهای اخیر، گفت: این ناشی از نبود نظارت بر ترددها و برخی از آنها هم به دلیل نبود امکانات بر می گردد که باید این دو موضوع به طور جدی توسط مسئولین پیگیری شود.
کریمی در گفتگو با مهر:
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
مردم از اصلاح طلبان راضی نیستند/ مجلس نیاز به نظارت درونی دارد
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مردم در انتخابات مجلس یازدهم نشان دادند که از عملکرد اصلاح طلبان و اعتدالیون راضی نیستند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
دستگيري سرشاخه باند كلاهبرداري عضويابي شركت هرمي در كميجان
جانشین فرماندهی انتظامي استان از دستگيري‌ سرشاخه اصلي يك باند كلاهبرداري عضويابي شركت هرمي و همدستش در عمليات ماموران انتظامي کمیجان خبر داد و گفت:‌ اين افراد در حدود يك ميليارد و 600 ميليون ريال كلاهبرداري كرده بودند.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان؛
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
انسجام ، پاکدستی و استقلال نمایندگان عامل ایجاد مجلسی قوی است/بسیاری از نمایندگان مجلس دهم در پیگیری مطالبات مردمی کوتاهی می کردند
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی به بیان ویژگی های مجلس قوی پرداخت و گفت: مجلس قوی مجلسی است که اکثریتی یکپارچه و منسجم داشته باشد، نمایندگان آن پاکدست باشند و خود را زیر دِین دولت و دولتمردان ندانند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
ثبت اثر انگشت در فرآیند انتخابات در اراک اجباری نیست
فرماندار اراک با اشاره به اینکه ثبت اثر انگشت در فرآیند رای‌گیری در اراک الزامی نیست، گفت: مردم تنها با در دست داشتن شناسنامه و ارایه شماره ملی یا کارت ملی می‌توانند تعرفه رای خود را در صندوق بیندازند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶
اسامی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه اراک، کمیجان و خنداب اعلام شد
فرمانداری اراک اسامی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب را اعلام کرد.
آخرین اخبار