ربیعی: «مسئول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا» تعیین می‌شود زمین لرزه در نوبران هیچ خسارتی نداشته است لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است از طبری تاشاه مهره بانک سرمایه/پرونده مدیران بانکی همچنان در سکوت در سفرهای نظارتی قالیباف چه می‌گذرد؟+جدول در گفتگو با دانشجو مطرح شد خالقی: وزارت صمت پاسخگوی صنایع پایین‌دستی فولاد باشد / قیمت‌گذاری دستوری فولاد واقعا منتفی شد؟! فراخوان تاجزاده برای ارتش رهایی‌بخش زنان! ۲۱ فوتی و شناسایی ۴۸۳ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته استوری به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) طرح حمایت از افشاگران فساد در سالم‌سازی فضای کشور مؤثر است
شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴
آرشیو
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
فرآیند استیضاح رئیس‌جمهور مسائل اساسی و مهم کشور را به حاشیه می کشاند/ استیضاح در شرایط فعلی زمینه ساز مظلوم نمایی روحانی
کریمی پیرامون طرح استیضاح رئیس جمهور گفت: با توجه به زمان اندک باقی‌مانده از دوران ریاست جمهوری روحانی، انجام این کار فقط توان دستگاه اجرایی و قانون‌گذاری کشور را هدر می‌دهد و به دنبال آن، پیگیری مسائل اساسی و مهم کشور به حاشیه می کشاند.
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
ابتلای آصفری نماینده اراک، خنداب و کمیجان به بیماری کرونا
محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجاندر مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا مبتلا شد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
دستگیری سارق میلیاردی در عملیات پلیس کمیجان
جانشین فرماندهی انتظامي استان مرکزی گفت: سارقی که در حدود 6 سال پلیس، در حدود 6 میلیارد ریال اشیاء با ارزش را از منزل شهروندی اصفهانی سرقت کرده و متواری شده بود، در عملیات پلیس در شهرستان کمیجان دستگیر شد.
نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس مطرح کرد
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
آمادگی مجلس برای اصلاح ساختار بودجه به نفع اقشار آسیب دیده از کرونا
آصفری نماینده مردم اراک در مجلس، گفت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارند تا با اصلاح در ساختار بودجه برخی موارد کمتر ضروری را حذف کرده و اعتبار آن را برای کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا اختصاص دهند تا بتوان از این وضعیت بد اقتصادی که کرونا آن را تشدید کرده، عبور کنیم.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس :
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است /همدلی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است گفت: کسانی که توانایی مالی دارند کمک کنند تا دل‌های همه ملت که به خاطر ویروس کرونا غمگین هست را شاد کنند.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
مجلس به دنبال آزادسازی دارایی‌های ایران از کره جنوبی است/ وزارت امور خارجه در مقابل گستاخی کره دست از تساهل و تسامح بردارد
آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره رفتار کارشکنانه کره جنوبی نسبت به آزادسازی پول ها و دارایی های ایران گفت: وزارت امور خارجه باید از تساهل و تسامح نسبت به اینگونه رفتارها دست بردارد و نسبت به پیگیری مطالبات مردم از کشورهای دیگر حساس باشد و برای آنها اقدام موثر انجام دهد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان؛
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
پروژه های محرومیت زدایی در دستور کار سپاه قرار دارد/ تشکیل قرارگاه «جهش تولید» در شهرستان کمیجان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: پروژه‌های محرومیت‌زدایی در دستور کار بسیج سازندگی کمیجان قرار دارد  و مبلغ یک و نیم میلیارد تومان اعتبار برای این منظور تخصیص داده‌شده است که با توجه به احساس نیاز این اعتبار به دو و نیم میلیارد تومان هم می‌رسد.
گزارش تصویری/
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
بهره برداری از چهار پروژه محرویمت زدایی در کمیجان
چهار پروژه محرویمت زدایی کمیجان با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به بهره برداری رسید.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
رسیدگی به مشکلات مناطق محروم در اولویت کاری مسئولین باشد/ ایجاد تحول یکی از پیش زمینه‌های ساخت تمدن اسلامی است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: امروز آن چیزی که باید در اولویت کاری همه مسئولین باشد رسیدگی به مشکلات مناطق محروم و جنگ با فقر است
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس:
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
معیشت مردم اولویت های مهم مجلس یازدهم است/برقراری عدالت و مبارزه جدی با فساد باید همواره مد نظر نمایندگان باشد
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس با تأکید بر اینکه برقراری عدالت و مبارزه جدی با فساد باید همواره مد نظر نمایندگان باشد، گفت: نظارت در کنار مسئله قانون گذاری یکی دیگر از نکاتی است که مجلس یازدهم باید به آن توجه داشته باشد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
70 تن یونجه در کمیجان طعمه حریق شد
فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان گفت: بر اثر آتش سوزی در روستای فامرین شهرستان کمیجان، 70 تن پرس یونجه طعمه حریق شد.
منتخب مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس یازدهم:
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
ناجا با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می‌کند/ تحریم نیروی انتظامی نشان از موفقیت این نیروی مقدس است
آصفری منتخب مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه ناجا با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می‌کند، گفت: امروز نیروی انتظامی در بحث تأمین امنیت داخلی و امنیت درون مرزها یک عملکرد بسیار موفق دارد و دشمن از این موضوع ضربه خورده است.
منتخب مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
مسئله فلسطین دغدغه همه آزادی خواهان جهان است
منتخب مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم گفت: فلسطین امروز به نماد مبارزه با استکبار تبدیل‌شده و ملت فلسطین هم به ملت آزادی‌خواه در برابر زیادی خواهان دنیا تبدیل‌شده است.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
وفس؛ روستایی در قلب کمیجان با جاذبه هایی کم‌نظیر
روستای وفس از توابع بخش مركزی كمیجان، با آب و هوای مطبوع، باغات و اراضی سرسبز و چشم‌اندازهای بكر به نگین طبعیت گردی استان مركزی شهرت دارد و جاذبه های منحصر به فرد آن در كمتر منطقه ای در قلب ایران یافت می شود.
عضو فراکسیون امید مجلس:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
رزمایش کمک مؤمنانه به الگوی ارزشمند برای سایر کشورها تبدیل شده است
مقدسی عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به رزمایش کمک مؤمنانه گفت: گستردگی و روش برگزاری کمک های مؤمنانه در نظام اسلامی امروز به یک الگوی ارزشمند برای سایر کشورها تبدیل‌شده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
حذف صفر از پول ملی کاملاً فانتزی و غیرضروری است/ دولت به واقعیت اصلاح نظام پولی بپردازد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه حذف صفر از پول ملی هیچ گونه تأثیری بر اقتصاد نخواهد داشت گفت: اعتقاد داریم در شرایطی که نظام پولی و بانکی ما با مشکلات جدی روبه رو هستند این لایحه و تصمیمات در این شرایط یک تصمیم کاملاً فانتزی و غیرضروری است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبرداد :
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
تهیه و توزیع 750 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در کمیجان/ همدلی و مردم یاری پلی برای خدمت رسانی به محرومین جامعه
اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان از تهیه و توزیع 750 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان خبر داد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
گسترش بی حساب و کتاب مناطق آزاد اقدام منطقی نیست
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در لایحه دولت افزایش مناطق آزاد هم از نظر تعداد و هم از نظر وسعت مطرح شده،گفت: گسترش بی حساب و کتاب مناطق آزاد در سطح کشور اقدامی منطقی نیست.
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
پرتاب ماهواره نور نشان از خودباوری و اراده قوی ملت ایران در برابر تحریم‌ها است
آصفری منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم گفت: اقدام اخیر سپاه پاسداران مبنی بر پرتاب نخستین ماهواره نظامی جمهوری اسلامی به فضا نشان از خودباوری و اراده قوی ملت ایران در برابر تحریم‌ها است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
روالی که در بازار سرمایه اتفاق افتاده غیرمتعارف و نگران کننده است/ لزوم رصد و پالایش جدی بازار بورس توسط دولت
کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نوسانات اخیر بازار بورس، گفت: نظارت و پایش بازار سرمایه‌گذاری یک ضرورت است و انتظار می رود دولت و در رأس آن وزارت اقتصاد و دارایی بازار سرمایه را رصد و پایش کنند و اجازه ندهند بازار دستخوش تلاطمات پیش بینی نشده قرار گیرد.
آخرین اخبار