تعطیلی و تاخیر در فعالیت مدارس استان مرکزی در ۲۹ دی ماه افت بهای سکه و ارز + جدول تصاویر جدید از داخل پایگاه عین الاسد پرداخت وام 100 میلیونی ازدواج از سال آینده فتوحات بزرگ با تربیت جوانان مؤمن انقلابی کسب می‌شود یاد شهیدان مایه طراوت دلها و جان های مومنان است 9 انجمن تخصصی در راستای برگزاری جشنواره امام خمینی(ره) کار خود را آغاز کردند قیمت روز گوشی موبایل در ۲۸ دی تحلیلی بر فرامتن خطبه‌های رهبر انقلاب/ سومین یوم‌اللهِ دی ماهِ پرماجرا شکایت کارگران در۲۰استان الکترونیکی شد/فرایندثبت غیرحضوری دادخواست
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹
آرشیو
فرمانده انتظامي استان مرکزی اعلام کرد:
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
كشف 10 ميليارد ريال كالاي قاچاق در دليجان
فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف 10 ميليارد ريال كالاي قاچاق در عمليات پليس در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان دليجان خبر داد.
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
حادثه برق گرفتگي در معدن دلیجان سه کشته و مجروح برجا گذاشت
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: بر اثر بي احتياطي در يكي از معادن شهرستان دليجان، يك نفر از كارگران فوت شد و 2 نفر از آنان مصدوم شدند.
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
عکس/تصادف زنجیره‌ای 9 خودرو در دلیجان
تصادف 9 دستگاه خودرو در ورودی دلیجان خسارت مالی بر جای گذاشت.
۰۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
گزارش تصویری|نمایشگاه نقاشی یاد استاد
نمایشگاه نقاشی یاد استاد، با آثاری از آزاده استاداکبری هنرمند شاخص هنرهای تجسمی شهرستان دلیجان و جمعی از هنرجویانش در موزه مردم شناسی دلیجان دایر شده است.
۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
گزارش تصویری|رصد خورشیدگرفتگی در دلیجان
انجمن ستاره‌شناسی دلیجان رصد خورشیدگرفتگی امروز را با همکاری پژوهشسرای دانش آموزی خوارزمی برگزار کرد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
ورود هواپیمای مستهلک به جای هواپیمای نو به کشور/ مجلس تحقیق و تفحص از قرارداد هواپیماها را از طریق ماده 234 پیگیری می کند
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از آنکه به جای ورود هواپیمای جدید، هواپیمای مستهلک وارد کشور شد، طرح تحقیق و تفحص از نحوه قرارداد در مجلس به رای گذاشته شد که نمایندگان به آن رای ندادند ولی از این مسئله کوتاه نخواهیم آمد و از طریق ماده 234 پیگیر موضوع خواهیم بود.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
دولت در آلودگی هوا نقش تماشاچی را دارد/ اراده‌ای برای اجرای قانون هوای پاک وجود ندارد
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه تعطیلی یک هفته ای مدارس بر اثر آلودگی هوا در کشور بی سابقه است، گفت: تعطیلی مدارس بر اثر آلودگی هوا نشان دهنده این است که دولت متاسفانه برای اجرای قانون هوای پاک اراده ای ندارد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
بودجه 99تورم زاست /وابستگی به نفت به صورت پیدا و پنهان در بودجه موج می زند/ کسری بودجه 37هزار میلیاردی در بخش های آموزش و بهداشت/
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه تقدیمی دولت برای سال 99 اشکالات جدی دارد و تورم را به میزان چشمگیری افزایش خواهد داد که باید برطرف شود وگرنه معضل اقتصادی کشور را دو چندان خواهد کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
توقیف170 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در دلیجان
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف 170 دستگاه قاچاق استخراج ارز دیجیتال به ارزش 10ميليارد ريال در عمليات پليس در شهرستان دلیجان خبر داد.
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
دولت باید در معافیت مالیات سلبریتی ها تجدید نظر کند/ تصمیمات دولت، با تدبیر فرسنگ ها فاصله دارد
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت در این وضعیت اقتصادی به دنبال درآمد زایی است به جای گران کردن بنزین باید از سلبریتی ها که درآمد میلیاردی دارند، مالیات می گرفت. در حالی که این دولت مدعی تدبیر است ولی به واقع تصمیمات عجیب و غریبی می گیرد و رفتارهایی می کند که با تدبیر فرسنگ ها فاصله دارد.
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
راه اندازی سومین مرکز پلیس فتا استان در دلیجان
فرمانده انتظامی استان مرکزی از افتتاح سومین مرکز پلیس فتا استان در شهرستان دلیجان خبر داد و گفت: شهروندان اين شهرستان از این‌ پس برای پیگیری شکایات خود می‌توانند به این پلیس مراجعه کنند و نیازی به حضور در مرکز استان ندارند.
بانوی کارآفرین برتر کشوری در گفتگو با دیارآفتاب؛
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
مسئولین اگر در کار کارآفرینان سنگ اندازی نکنند، کمک بزرگی کرده اند/ 50 درصد حسابداران یک شهر تربیت شده این کارآفرینند/ تنبلی آفت کارآفرینی
بانوی کارآفرین برتر کشوری گفت: متأسفانه امروز برخی از مشاوره هایی که انجام می شود غلط هستند به طور مثال اداره ای برای اینکه آمار گزارش خود را بالا ببرد مشاورهایی که مسیر غلطی هستند به کارآفرینان ارائه می کنند و در برخی موارد اصلا از سواد مشاوره برخوردار نیستند.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
گزارش تصویری|یک روز برفی در دلیجان
امروز برف حال و هوای دلیجان را تغییر داده تا مردم لحظاتی در هوای پاک تنفس کنند.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
نمایندگان موضوع نظارت بر بازار را با جدیت از دولت مطالبه می‌کنند/پیگیری وعده‌های سهمیه‌بندی بنزین توسط کمیسیون‌های مجلس
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در شرایط موجود دولت باید نظارت بیشتری بر قیمت اجناس داشته باشد تا افراد سودجو نتوانند از این فرصت برای افزایش قیمت‌ها استفاده کنند. گفت: نمایندگان مجلس موضوع نظارت بر بازار را با جدیت از دولت طلب خواهند کرد البته قرار است کمیسیون های مجلس هم جدی تر وعده های طرح را پیگیری کنند.
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
گزارش تصویری|افتتاح اولین موزه شهاب‌سنگ ایران در نراق
اولین موزه شهاب‌سنگ ایران در محل فرود آمدن شهاب‌سنگ در نراق افتتاح شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
فوت پسر بچه ۵ ساله به علت گازگرفتگی در دلیجان
پسر بچه ۵ ساله به علت گازگرفتگی در دلیجان جان باخت.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
دستگاه‌های جوش و چراغ‌قوه‌های قاچاق در دلیجان کشف شد
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف محموله 4 میلیارد و 270 میلیون ریالی دستگاه‌های جوش و چراغ‌قوه‌های خارجی قاچاق در شهرستان دلیجان خبر داد.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
دستگيري سارقان احشام در عمليات پليس دليجان/كشف 20 رأس دام سرقتي
فرمانده انتظامي شهرستان دلیجان از دستگيري 2 نفر سارق احشام و کشف 20 رأس دام سرقت شده از آنان در عمليات كارآگاهان پليس آگاهي اين شهرستان خبر داد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
دولت با پافشاری برFATF بدنبال لاپوشانی رسوایی برجام است/ ایجاد اغتشاش فکری در جامعه، هدف اتاق فکر دولت
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتماد دیپلمات های ایرانی به امضای جان کری، گفت: همه با چشم خود مشاهده کردیم که با روی کار آمدن ترامپ، آمریکا به راحتی از برجام خارج و ایران مجبور شد تا تعهدات خود را به صورت یک طرفه انجام دهد. در واقع برجام آن چیزی نبود که دولت فکرش را می کرد و به همین دلیل با پافشاری بر روی FATF به دنبال لاپوشانی رسوایی به وجود آمده در برجام است.
همزمان با سالروز رحلت پیامبر(ص) و امام حسن (ع)؛
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
گزارش تصویری| آیین عزاداری و نخل گردانی در شهر نراق
همزمان با فرا رسیدن 28 صفر سالروز رحلت آخرین فرستاده خدا، حضرت محمد مصطفی (ص) و همچنین سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) آیین عزاداری و نخل گردانی در شهر نراق از توابع شهرستان دلیجان برگزار شد.
آخرین اخبار