هاشمیان: تیم ملی همیشه بهترین‌ها را نمی‌خواهد/ همیشه انتقاد به لیست وجود دارد تشکیل کمیته تعقیب و ردیابی متهمان پرونده ترور سردار شهید سلیمانی نتیجه برجام جز عقب ماندگی هسته‌ای و افزایش تحریم‌ها نبود/ گرفتن امتیازات موشکی؛ پیش شرط مذاکرات جدید آمریکا حاضر نیست ابزار تحریم را از دست بدهد سالن‌ها و اماکن ورزشی نقاهتگاه کرونایی‌ها می‌شود دولت سال‌ها کشور را معطل مذاکره کرد/ فساد و قاچاق کالا در کشور با یک مدیریت جدی قابل حل است تجربه برجام، برای بی‌فایده بودن مذاکره کافی است/ مذاکره با مستکبر، مصداق بی اعتمادی به وعده نصرت الهی است پرداخت بسته معیشتی به مردم در ۴ ماه آخر سال اجرایی می‌شود بازار گوشت همچنان روی خط گرانی/ دلالان، همچنان میدان‌دار تعیین قیمت مایحتاج اساسی مردم امید به خارج ساده لوحی است/افزایش توان داخلی خنثی ساز توطئه ها
جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
آرشیو
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
گرانی و کمبود برخی از کالاهای اساسی نتیجه مدیریت چشم داشتن به بیگانگان و مذاکره است/راهکار حل مشکلات کشور اراده ، شجاعت و همت است
سلیمی با اشاره به گرانی ها و کمبود برخی از کالاهای اساسی گفت: متأسفانه می بینیم یک روز گوجه مشکل دارد و روز دیگر مرغ و تخم مرغ و سایر اقلام و کالاهای اساسی اینها نتیجه مدیریت چشم داشتن به بیگانگان و مذاکره است.
فیلم/
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
جاسب بهشت گمشده استان مرکزی
دره جاسب دلیجان، یکی از زیباترین دره های واقع در مرکز ایران به شمار می‌رود. از مزایای این دره زیبا، صعود به ارتفاعات نخجیر و کوه های اطراف آن است که هم به صورت کوه پیمایی عمومی و هم به صورت تخصصی انجام می شود
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲
عدم حضور نمایندگان در ستاد ملی کرونا جز ضرر چیزی ندارد/ باید تصمیات جامع تری اتخاذ کرد
سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عدم حضور نمایندگان مجلس در ستاد ملی کرونا گفت: حذف مجلس از این ستاد تاکنون جز ضرر برای مردم هیچ‌چیز دیگری را در پی نداشته است و توقع این است که دولت محترم نگاهش را عوض کند، در این شرایط چرا باید آقایان هنوز به دنبال سیاسی‌کاری باشند.
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
جزئیات محدودیت‌های کرونایی در دلیجان از اول آذر ماه
ستاد مقابله با کرونا و شورای پدافند غیرعامل شهرستان دلیجان جزئیات محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان که از اول آذر ماه اجرایی می شود را اعلام کرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
مجلس بنا دارد عرضه و تولید خودرو را به‌صورت جدی ساماندهی کند /خودروسازان، قطعه سازان را استثمار کرده‌اند
حجت‌الاسلام سلیمی با اشاره به تصویب کلیات طرح ساماندهی تولید و عرضه خودرو در کمیسیون صنایع گفت: مجلس وارد این مسئله شده است و این بدین معنا نیست که این طرح نهایی شده باشد اما بنا دارد این حوزه‌ها را به‌صورت جدی ساماندهی کند.
به همت دو گروه جهادی در دلیجان صورت گرفت
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
حمایت از 90 خانوار نیازمند ایرانی و افغانستانی/ارائه ویزیت و داروی رایگان به مردم مناطق محروم دلیجان
مسئول کانون گروه جهادی پزشکی شهرستان دلیجان با اشاره به اینکه به صورت رایگان بیماران تحت پوشش را ویزیت می‌کنند، گفت: همچنین پس از ویزیت آنها، داروهای بیماران را به صورت رایگان در اختیارشان قرار می‌دهند.
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
واژگونی خودروی سمند یک کشته بر جا گذشت
در حادثه روز گذشته محور محلات –دلیجان که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند رخ داد یک نفر کشته شد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
گره زدن مشکلات کشور به انتخابات آمریکا اشتباه است/ چرا برخی مجدداً به مردم آدرس غلط می‌دهند؟!
حجت‌الاسلام سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تفاوتی بین بایدن و ترامپ نیست گفت: پیش از ترامپ دموکرات‌ها ۲۲ تحریم علیه ایران اعمال کردند که ۱۳ مورد آن در زمان اوباما اتفاق افتاد و جمهوری خواهان نیز ۷ تحریم دیگر علیه ایران اعمال کردند، ممکن است این دو حزب در تاکتیک با هم تفاوت کنند ولی در هدف یکی هستند و گره زدن مشکلات کشور به انتخابات آمریکا اشتباه است.
دولت میزبان خوبی برای میهمانان بازار سرمایه نیست؛
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴
سلیمی:مردم با تشویق و پشتوانه اعتماد به دولت وارد بورس شدند
حجت‌الاسلام سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با این امید که بتوانند در بورس از پشتوانه و حمایت‌های دولت استفاده کنند وارد این بازارشدند لذا دولت باید به تعهدات خود در این بخش عمل کند و حمایت‌های مؤثری را داشته باشد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
نرخ زاد و ولد در کشور به‌شدت پایین آمده است/«طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده» به دنبال ایجاد تحرک در مسیر فرزندآوری
حجت‌الاسلام سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های نه‌چندان دور عده‌ای با سیاست‌های غلط به هر نحو در مسیر فرزند آوری سنگ‌اندازی‌ کردند اما طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده به دنبال این است که بتواند در این بخش تحرکی را ایجاد کند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها» مؤلفه های اقتدار کشور را احیا می کند
حجت‌الاسلام سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی درخصوص طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها گفت:این طرح به دنبال این است که قدرت چانه‌زنی کشور را افزایش بدهد و برخی مؤلفه‌های قدرت که به‌راحتی از دست ما خارج شد را احیا کند.
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
مستند کلیپ (مفتخر به جنایت)
مستند کلیپ (مفتخر به جنایت) کاری از گروه رسانه ای مدائن حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان دلیجان است.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی:
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
جنایت های رژیم استکبار فراموش نشدنی است/قدرت آمریکایی ها به شدت در حال افول است
سلیمی با اشاره به افول قدرت آمریکا در جهان گفت: امروز با لطف خداوند و تفکر انقلاب اسلامی قدرت آمریکایی ها به شدت در حال افول است و امروز به وضوح اتفاقاتی را در خود آمریکا مشاهده می کنیم که سابقه نداشته و حتی برخی از تحلیل گران احتمال وقوع درگیری های شدید را در داخل آمریکا می دهند.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
طرح ضربتی سلامت از امروز در دلیجان آغاز شد
با مصوبه ستاد مقابله با کرونای شهرستان دلیجان طرح ضربتی سلامت از ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۱۰ آبان ماه در دلیجان آغاز شد.
۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
شرایط بحرانی کرونا در دلیجان به علت عدم رعایت موازین بهداشتی است
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلیجان، گفت: پدیدار شدن شرایط فوق بحرانی در زمینه کرونا ویروس در این شهرستان نشات گرفته از عدم رعایت موازین بهداشتی از سوی مردم و برگزاری مراسم های پر تجمع است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
تماشاچی بودن دولت در بورس جز بی‌اعتمادی منشأ چیز دیگری نخواهد بود/ طرح بورسی کمیسیون اقتصادی خارج از نوبت بررسی می شود
حجت‌الاسلام سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دولت واقعاً باید از بورس حمایت کند گفت: امیدواریم دولت و مجلس با استفاده از فضای به وجود آمده و با یک انسجام حرکت بورس را در یک ریل مناسبی تعریف کنند.
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
توقیف اتوبوس با 30 کیلوگرم تریاک در دلیجان
فرمانده انتظامي شهرستان دليجان از کشف 30 کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در این شهرستان خبر داد.
نمایندگان محلات و خمین در مجلس شورای اسلامی عنوان کردند:
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸
طرح حمایت از افشاگران فساد در سالم‌سازی فضای کشور مؤثر است/ گزارش فساد ‌یک خود نظارتی و امربه‌معروف و نهی از منکر عمومی است
طرح حمایت مالی از افشاگران فساد هفته گذشته با قید یک فوریت در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و بر اساس آن افشاگران فساد مورد حمایت و تشویق مالی قرار خواهند رفت.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
مجلس تخلف دولت در اختصاص ندادن مبلغ برداشتی از صندوق توسعه ملی به کرونا را به قوه قضاییه اعلام کرده است/ دستگاه قضا با متخلف برخورد کند
سلیمی با اشاره به اینکه مجلس تخلف اختصاص ندادن مبلغ برداشتی از صندوق توسعه ملی به کرونا را به قوه قضاییه اعلام کرده است خاطرنشان کرد: قانون هم تکلیف متخلف را مشخص کرده است و دستگاه قضا هم باید به عنوان مدعی‌العموم هر چه سریع‌تر ورود پیدا و با متخلف برخورد کند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
سیاست دولت مستقیماً منجر به کاهش ارزش پول ملی شده است /برخی در دولت به شدت به دنبال مذاکره هستند/دولت کار را رها نکند
سلیمی گفت: در دولت روحانی نقدینگی حدود 7 برابر تاریخ ایران شد و این نقدینگی مساوی است با تورم، گرانی و افزایش قیمت ارز، یعنی سیاست دولت مستقیماً منجر به کاهش ارزش پول ملی ما شده است.
آخرین اخبار