برخورد سمند با پژو در محور خمین –الیگودرز 4 کشته بر جای گذاشت برنامه ۱۵ ساعته صدا و سیما برای آموزش دانش‌آموزان از امروز برنامه‌ریزی برای اجرای 4 مرحله نهضت کمک مؤمنانه تا پایان سال در کشور/به دنبال ارائه خدمات تخصصی و بازتعریف کمک مؤمنانه هستیم تأخیر در انتخاب استانداران، زیان‌بار و حاشیه‌ساز/ روند ترمیم دولت با انتخاب استاندار تکمیل می‌شود بهره‌گیری از درس های دفاع مقدس برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های انقلاب 15 واحد صنفی متخلف در فراهان پلمب شد ویژه برنامه محرومیت زدایی هفته دفاع مقدس در استان مرکزی صحنه مبارزه با دشمنان خدمت‌رسانی به مردم و رفع محرومیت است/توزیع ۳۵۵ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توانمندسازی افراد هدف اصلی برنامه‌های حمایتی باشد غرق شدن ناگهانی جوان 17ساله در دلیجان
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
آرشیو دلیجان
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
غرق شدن ناگهانی جوان 17ساله در دلیجان
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از غرق شدن یک پسر جوان 17 ساله بر اثر رعایت نکردن اصول ایمنی و آشنا نبودن به فن شنا در سد 15 خرداد این شهرستان خبرداد.
فیلم/
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
تحویل قرآن جیبی شهید علیرضا صفری به خانواده اش
قرآن جیبی شهید علیرضا صفری پس از سال ها بعد از شهادتش به خانواده اش تقدیم شد.
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب :
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
واردات بی رویه خودرو باعث بیکاری می شود و مد نظر مجلس نیست/ مردم از کیفیت خودروی داخلی راضی نیستند
سلیمی گفت: واردات بی رویه خودرو مورد نظر مجلس نیست. مجلس برای واردات خودرو محدودیت قرار داده و آن را منوط به صادرات خودرو کرده است.
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
توقیف خودروی حامل 988 هزار نخ سیگار قاچاق در دليجان 
فرمانده انتظامی استان از عمليات پليس در توقیف یک دستگاه وانت نیسان حامل 988 هزار نخ سیگار قاچاق در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان دليجان خبر داد. 
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
کشف بیش از 22 کیلوگرم تریاک در دلیجان 
در عمليات پليس شهرستان دلیجان 22 کیلو و 300 گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری کشف شد. 
۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
توقیف محموله 14 میلیارد ریالی کالای قاچاق در دلیجان
فرمانده انتظامي استان از توقيف یک دستگاه کامیون حامل 14 میلیون ریال انواع کالای قاچاق به ارزش 14 میلیارد ریال در شهرستان دلیجان خبر داد.
۰۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱
کشف بیش از 43 کیلو گرم تریاک از کوله پشتی 5 مسافر يك اتوبوس مسافربری در دلیجان 
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از دستگیری 5 توزیع کننده مواد مخدر که قصد جابجایی 43 کیلو و 650 گرم تریاک را در پوشش مسافر به وسیله یک دستگاه اتوبوس را داشتند، خبر داد. 
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛
۰۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
ترک فعل های بسیاری در زمان روحانی صورت گرفته/ محاکمه روحانی درخواست مردم است
سلیمی در خصوص محاکمه روحانی رئیس دولت تدبیر و امید، گفت: این موضوع درخواست عمومی مردم است و ما هم به عنوان نمایندگان مردم پیگیر این مهم هستیم.
۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
كشف 5میلیارد ریال بلبرينگ هاي قاچاق در دليجان 
در عملیات ماموران انتظامی شهرستان دلیجان، در توقيف یک دستگاه خودروی وانت نیسان ، تعداد 2930 عدد بلبرینگ قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال کشف شد. 
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم برای ساخت ایران قوی عزم و اراده جدی دارند/رویکرد کابینه جهادی و مردمی است
حجت الاسلام سلیمی گفت: افراد کابینه معرفی شده دولت سیزدهم متفاوت هستند و عمده آنها بسیار توانمند و برای ساخت ایران قوی عزم و اراده جدی دارند.
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴
دولت دوازدهم با رها کردن کشور شرایط بسیار بدی از نظر کرونا ایجاد کرد/رئیسی با ورود میدانی امیدها برای مقابله جدی با بیماری را در دل مردم زنده کرد
حجت الاسلام سلیمی با بیان اینکه دولت دوازدهم با رها کردن کشور شرایط بسیار بدی از نظر کرونا ایجاد کرد گفت: دولت سیزدهم باید هرچه سریعتر عقب ماندگی ها در حوزه مدیریت بیماری کرونا را رفع کند خصوصا در حوزه واکسیناسیون عمومی مردم اقدامات عاجل انجام دهد.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:
۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
مسکوت ماندن طرح صیانت از فضای مجازی، فردا در صحن علنی رای گیری می شود/ در صورت رای نمایندگان، اصل 85 شدن طرح لغو می‌شود
سلیمی در پاسخ به این سوال که آیا درخواستی مبنی بر مسکوت ماندن طرح صیانت از فضای مجازی به هیئت رئیسه رسیده است، گفت: این درخواست به هیئت رئیسه ارائه شده و سه شنبه 19 مرداد ماه در صحن علنی مجلس درباره آن رای گیری می شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
کنترل نقدینگی، شرطی نکردن اقتصاد و ایجاد اشتغال جزء اولویت های دولت سیزدهم باشد/ مجلس با حفظ استقلال، دولت را همراهی می کند
سلیمی گفت: دولت باید به دنبال تحول در حوزه های مختلف اقتصادی و مدیریتی باشد و در زمینه کنترل تورم، ایجاد اشتغال و رها کردن اقتصاد از شرطی شدن اقدامات موثری انجام دهد.
سلیمی در گفتگوی اختصاصی با دیارآفتاب؛
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
مجلس آماده است سه شیفت بررسی صلاحیت وزرا را انجام دهد
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اگر نیاز باشد مجلس به صورت سه شیفت بررسی صلاحیت وزرا را انجام می دهد تا قبل از پایان دهه اول محرم، وضعیت کابینه دولت سیزدهم مشخص شود.
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
کشف 192 قلم لوازم برقی قاچاق در عملیات توقیف یک دستگاه وانت نیسان در دلیجان 
در عملیات ماموران انتظامی شهرستان دلیجان، یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل 192 قلم لوازم برقی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 250 میلیون ریال توقیف شد.
نماینده دلیجان و محلات در گفتگو با دیارآفتاب:
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
دولت در حوزه مسائل اقتصادی مردود است/ نقدینگی سیلی است که روحانی روانه خانه مردم کرد
سلیمی گفت: واقعیت این است که نمره دولت در این حوزه یک نمره ضعیف است و دولت در حوزه مسائل اقتصادی تجدید شده است، شاهد هم وضعیت اقتصادی مردم است چراکه سفره مردم کوچک‌تر شده و تولیدکنندگان به‌زحمت افتاده‌اند.
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
کشف بیش از 28 کیلوگرم تریاک در دلیجان
درعملیات پلیس شهرستان دلیجان، 28 کیلو و 200 گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری در يكي از محورهای مواصلاتی این شهرستان کشف شد.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۱
دولت در 8 سال گذشته در میدان نبود چون رئیس دولت در میدان نیست/ آقای روحانی که می توانسته واکسن بزند، پس چرا از قرنطینه بیرون نمی آید
سلیمی گفت: آقای رئیس‌جمهور یک سال ونیم در قرنطینه است، خوب است آقای روحانی توضیح بدهند که آیا واکسن زده‌اند یا نه، اگر نزده‌اند باید سؤال کرد که چرا؟ رئیس‌جمهور باید واکسن بزند و از سوی دیگر برای مردم کار کند، اگر هم ایشان واکسن زده‌اند و بیرون نمی‌آیند پس ترس از چه چیزی دارند.
فیلم/
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم‌آبی روستاهای دلیجان
بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت‌ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاهای شهرستان پای‌کار آورده‌اند.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد
۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
حل مشکلات آب آشامیدنی و آبیاری درختان روستاهای دلیجان توسط سپاه/ قدردانی اهالی روستا از سپاه
گودرزی با اشاره به حل مشکلات آب در روستاهای دلیجان گفت: در طی بازدیدی که از برخی از روستاهای شهرستان دلیجان انجام شد بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاها پای کار آورد.
آخرین اخبار