برنامه‌ریزی برای اجرای 4 مرحله نهضت کمک مؤمنانه تا پایان سال در کشور/به دنبال ارائه خدمات تخصصی و بازتعریف کمک مؤمنانه هستیم تأخیر در انتخاب استانداران، زیان‌بار و حاشیه‌ساز/ روند ترمیم دولت با انتخاب استاندار تکمیل می‌شود بهره‌گیری از درس های دفاع مقدس برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های انقلاب ویژه برنامه محرومیت زدایی هفته دفاع مقدس در استان مرکزی صحنه مبارزه با دشمنان خدمت‌رسانی به مردم و رفع محرومیت است/توزیع ۳۵۵ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توانمندسازی افراد هدف اصلی برنامه‌های حمایتی باشد محرومیت‌زدایی و تلاش برای رفع مشکلات مردم دفاع مقدس نوین است/ تهیه بسته پیشنهادی بسیج برای مردمی کردن اقتصاد برای ارائه به دولت آغاز سال تحصیلی ۲۳۵هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز استان مرکزی تسلیت رهبر انقلاب اسلامی به خانواده علی لندی قهرمان نوجوان ایذه‌ای حب الحسین یجمعنا؛ زمزمه جا ماندگان و زائران اربعین حسینی در فضای مجازی
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
آرشیو سیاسی
توصیه به وزیر کشور برای انتخاب استانداران؛
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
تأخیر در انتخاب استانداران، زیان‌بار و حاشیه‌ساز/ روند ترمیم دولت با انتخاب استاندار تکمیل می‌شود
طبیعی است که هرچه انتخاب استانداران دیرتر انجام شود، به همین نسبت انتخاب مدیران کل، فرمانداران و روسای اداری شهرستان‌هان نیز با تاخیر صورت خواهد پذیرفت و مردم هم دیرتر از تحول مورد سخن دولت برخوردار خواهند شد.
صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی سوم مهرماه؛
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۳
بلاتکلیفی برجام در نیویورک / تهران روی موج واکسیناسیون / مصائب بی‌پایان زائران اربعین
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز را اینجا مشاهده کنید.
سال‌هاست هیچ مزیتی از برجام به دست نیاورده‌ایم؛
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵
امیرعبداللهیان: در حال بررسی بازگشت به مذاکرات وین هستیم/ دولت آمریکا با حفظ تحریم‌های ضد ایرانی «نشانه منفی» ارسال می‌کند
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه «ان‌بی‌سی» گفت: دولت آمریکا با حفظ تحریم‌ها علیه ایران و اعمال تحریم‌های جدید، «نشانه منفی» ارسال می‌کند.
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱
گستاخی نجومی!
با وجود اینکه تنها چند ماه از برکناری غلامرضا تاجگردون از مدیرعاملی بیمه سرمد به دلیل دریافت حقوق نجومی میگذرد، ظاهرا وی قصد ندارد تا به سادگی دست از این شرکت بکشد.
امام جمعه اراک:
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
آمریکایی ها باید حقوق حقه ملت ایران را به رسمیت بشناسند/ دفاع مقدس ریشه در مکتب عاشورا دارد
دری نجف آبادی گفت: آمریکایی‌ها باید دست از لجاجت بردارند و حقوق حقه ملت ایران را به رسمیت بشناسند، زمان یاغی‌گری گذشته و ملت ما مقاوم است و سال‌ها ایستادگی کرده است.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
مردم به مدیرانی با روحیه فرماندهان دفاع مقدس نیازمندند
مردم امیدوارند بازدید های میدانی مسئولین که بار دیگر روحیه جهادی را به منصه ظهور گذاشته است، باعث شود تا از نزدیک با مشکلات آشنا شوند و برای رفع آن تلاش کنند.این روحیه باعث می شود تا افراد با سختی ها راحت تر کنار بیایند و بدانند همانند دوران دفاع مقدس، فرمانده و مسئولی هست که برای رفع مشکل زندگیشان روز و شب نمی شناسد.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱
دریافت بلیط رایگان هواپیما برای سفر اربعین از سوی نمایندگان مجلس درست نیست
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: خبر دریافت بلیط رایگان هواپیما برای سفر به عراق از سوی نمایندگان مجلس از اساس کذب است، زیرا نه وزارت راه و شهرسازی این اقدام را انجام داده است و نه نمایندگان مجلس درخواستی داشته اند.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت: طرح ساماندهی بازار خودرو با سیا‌ست‌های کلی مغایر است
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام «طرح سامان‌دهی بازار خودرو» را مغایر با سیاست‌های کلی ابلاغی و اقتصاد مقاومتی اعلام کرد.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
اعلام آمادگی انگلیس برای بازپرداخت بدهی خود به ایران/ امیرعبداللهیان: عمل به تعهدات تنها راه بازسازی روابط دو کشور است
وزیر امور خارجه انگلیس در دیدار با همتای ایرانی خود در نیویورک آمادگی کشورش را برای بازپرداخت بدهی خود به ایران ابراز داشت و وزیر امور خارجه کشورمان نیز «عمل به تعهدات» را تنها راه بازسازی روابط دو کشور عنوان کرد.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
ادعای مقام آمریکایی: خواستار گنجاندن موضوعات منطقه‌ای در مذاکرات وین نیستیم
یک مقام ارشد آمریکایی مدعی شد که دولت متبوعش در پی گنجاندن موضوعات منطقه‌ای در مذاکرات احیای برجام که دور بعدی آن قرار است ظرف چند هفته‌ آینده در وین آغاز شود، نیست.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
پادشاه سعودی: امیدواریم مذاکراتمان با ایران به اعتمادسازی بینجامد
پادشاه عربستان گفت: امیدواریم مذاکراتمان با ایران منجر به اعتمادسازی شود.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵
امتیازهای عضویت ایران در سازمان همکاری‎های شانگهای چیست؟
عضویت ایران در سازمان همکاری‎های شانگهای، منافع مختلفی را برای کشورمان در حوزه‎های سیاسی، اقتصادی و امنیتی به دنبال خواهد داشت. هدف اصلی عضویت در این سازمان، متنوع کردنِ عرصه مراودات بین‎المللی ایران و محدود نکردن آن به تعامل با غرب و تمرکز بر مسئله هسته‎ای و توافق برجام است.
کارشناس سیاسی:
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
دولت سیزدهم منشا خدمات و عدالت اجتماعی برای همگان خواهد بود
رحیمی گفت: امیدواریم انتخاب آقای رئیسی به عنوان رئیس جمهور منشا خدمات و عدالت اجتماعی برای همگان باشد، همه مردم شاهد این باشند که نظام جمهوری اسلامی می تواند اقتصاد اسلامی و سیاست اسلامی و اجتماع اسلامی را برای مردم به ارمغان بیاورد.
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
تکذیب ترور فرماندار دلگان
فرماندار دلگان با تکذیب ترور خود گفت: ۲ نفر به علت اختلاف شخصی در یکی از روستاهای دلگان با هم درگیر که درنتیجه یکی مقتول و دیگری پس از ارتکاب قتل، خودکشی کرده است که هیچکدام ارتباطی به فرمانداری دلگان ندارند.
صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی اول مهرماه؛
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۱
عزت و منطق در پیشگاه ملل / جیب مرغ از دلار خالی می‌شود / دوراهی آموزش حضوری و مجازی
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز را اینجا مشاهده کنید.
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱
زبان مذاکره با دنیا اقتدار است/ مذاکرات برجامی از مسیر عضویت در شانگهای و واردات واکسن
نحوه ورود دولت به موضوع مذاکرات برجام از سوی دولت سیزدهم بدون شک نتیجه ای مشابه واردات واکسن کرونا در طول هفته های اخیر و عضویت ایران در سازمان همکاری های شانگهای خواهد داشت تا مشخص شود چه کسانی زبان دنیا را بلد هستند.
خوانندگان حماسی از روزهای دفاع مقدس و اهمیت موسیقی مقاومت می گویند؛
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸
نباید موسیقی دفاع مقدس قربانی مافیای موسیقی شود/ از نوازش روح با سمفونی تکرار نشدنی «مقاومت» تا ماجرای اعزام همکلاسی ها به جبهه
خلق کنندگان آثار حماسی و دفاع مقدس در حوزه موسیقی، علاوه بر یادآوری روزهای حماسه ساز دفاع مقدس و خاطراتشان، از موسیقی مقاومت و اهمیت آن برایمان گفتند.
خلیج فارس جای بیگانه‎ها نیست؛
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
موج گسترده شناورهای بسیج دریایی در خلیج فارس/ پیام مقاومت به کل جهان مخابره شد+تصاویر
هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛ نیروهای مردمی بسیج دریایی با حضور مقتدرانه در خلیج نیلگون همیشه فارس موج مقاومت را به سراسر جهان مخابره کردند.
رئیس شورای شهر اراک در واکنش به نامه استاندار مرکزی:
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
شتاب زدگی و محتوای کنایه آمیز نامه استاندار مایه تعجب است/ خوشحالیم که شورای ششم برخی وظایف نظارتی مسئولان را یادآور شد
میرنظامی گفت: اگر اهتمام و شتاب فعلی استاندار در 4 سال گذشته متوجه وظایف نظارتی ایشان در قبال شورای شهر بود قطعا وضعیت شهر اراک بهتر از این بود، خوشحالیم که شورای ششم برخی وظایف نظارتی مسئولان را به ایشان یادآور شد.
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
رئیسی: به وعده‌های دولت آمریکا اطمینان نداریم/ آزادی در کوله‌پشتی‌های سربازان بیگانه جای نمی‌گیرد
رئیس‌جمهور در سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل گفت: اگر مجاهدت شهیدان سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نبود امروز داعش همسایه مدیترانه‌ای اروپا بود.
آخرین اخبار