دانشجویان استان آذربایجان شرقی هم به روحانی نامه نوشتند/آقای روحانی! با جایگزین کردن افراد متخصص و جهادی شرایط را به نفع مردم تغییر دهید/ فضای بازار مسکن تنها نشان از بی تدبیری مسئولین دارد تصاویر/ ادای احترام تاریخی یک پدر به پسرش معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سردار سلامی جایگزین سردار آبرومند شد قطعنامه ۵۹۸ از ریشه‌های تهاجم تا صدور افزایش هزینه های تولید، مرغ را گران کرد روایت «حاج حسین یکتا» از چرایی امیدواری به آینده انقلاب ریشه‌یابی موضع عجیب وزیر اطلاعات درباره «مفسدین اقتصادی»/ کدام منافع مانع برخورد قاطع با «تروریست‌های اقتصادی» می‌شود؟ +عکس تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژ‌های پیشرفته در چارچوب فرمان اخیر رهبر انقلاب/ آمادگی سریع برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو غنی‌سازی پیمان های پولی؛ راه نجات از وابستگی به نظام مالی آمریکا اگر ظریف در زمان کوروش بود!
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
آرشیو
پس از دانشجویان ایلام و آذربایجان غربی
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۱
دانشجویان استان آذربایجان شرقی هم به روحانی نامه نوشتند/آقای روحانی! با جایگزین کردن افراد متخصص و جهادی شرایط را به نفع مردم تغییر دهید/ فضای بازار مسکن تنها نشان از بی تدبیری مسئولین دارد
وزیر راه و شهرسازی هماره از پاسخگویی و تدبیر امور بدور بوده و سعی کرده با فرار رو به جلو و فرافکنی خود را مبرا از هر ایرادی نشان دهد اما فضای میدانی و واقعی بازار مسکن و اجاره بها تنها نشان از بی تدبیری مسئولین امر و بسترسازِ سوداگری و دلالی است.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴
معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سردار سلامی جایگزین سردار آبرومند شد
سردار حسین سلامی با حفظ سمت جانشینی فرمانده کل سپاه، سرپرستی معاونت هماهنگ کننده سپاه را نیز عهده‌دار شد.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
قطعنامه ۵۹۸ از ریشه‌های تهاجم تا صدور
سازمان‌ملل متحد ۱۲ قطعنامه درخصوص جنگ عراق و ایران صادر کرد. قطعنامه ۵۹۸هشتمین قطعنامه سازمان ملل بود که در روز ۲۹ تیرماه ۱۳۶۶ تصویب شد و پس از یک سال در ۲۷ تیرماه ۱۳۶۷ با پذیرش رسمی از سوی جمهوری اسلامی به جنگ بین ایران و عراق خاتمه داد و صلحی نسبی را در منطقه برقرار کرد.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴
روایت «حاج حسین یکتا» از چرایی امیدواری به آینده انقلاب
حاج حسین یکتا طی سخنانی، بخشی از دلایل امیدواری ملت ایران به آینده انقلاب اسلامی را تشریح کرد.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
ریشه‌یابی موضع عجیب وزیر اطلاعات درباره «مفسدین اقتصادی»/ کدام منافع مانع برخورد قاطع با «تروریست‌های اقتصادی» می‌شود؟ +عکس
اظهارنظر اخیر وزیر محترم اطلاعات درباره برخورد نرم با مفسدین اقتصادی در کنار ادعای بر عهده داشتن مسوولیت اصلی مقابله با فساد اقتصادی در کشور، افکار عمومی را دچار تردیدهای جدی کرده است.
صالحی خبر داد؛
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژ‌های پیشرفته در چارچوب فرمان اخیر رهبر انقلاب/ آمادگی سریع برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو غنی‌سازی
رئیس سازمان انرژی اتمی از تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژ‌های پیشرفته در چارچوب فرمان اخیر رهبر انقلاب و آمادگی سریع برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو غنی سازی خبر داد.
آنچه شما گفتید(4)/ واکنش مخاطبان فارس به مصاحبه ظریف با یورونیوز
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵
اگر ظریف در زمان کوروش بود!
مصاحبه وزیر امور خارجه کشورمان با یورونیوز، بازتاب زیادی بین مخاطبان خبرگزاری فارس داشت.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷
بازرسی آژانس انرژی اتمی ازدانشگاه بدون اطلاع وزارت علوم بود
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد اخبار مرتبط با حضور بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی در یکی از دانشگاه ها گفت: بحث مربوط به تصمیمات شورای عالی امنیت ملی بوده و این بازدید بدون اطلاع و هماهنگی وزارتخانه اتفاق افتاده است.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
چگونه کارِ FATF یکسره شد؟
مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به شورای نگهبان ایراداتی جدی به \"FATF\" وارد کرده است.این ایرادات تقریباً نشان می‌دهد که هم شورای نگهبان و هم مجمع تشخیص با پیوستن ایران به گروه اقدام مالی مخالفند.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
ترامپ با رای ۳ میلیون نفر منفورترین چهره جهان شناخته شد
جایزه نمادین «باروت خیس» از سال ۱۳۹۱ به بعد، هر ساله در کشورمان به منفورترین شخصیت سال جهان تعلق می‌گیرد و رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها نیز این مراسم را پوشش کامل خبری می‌دهند.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷
ظریف: حرف و بیانیه بس است، از اروپا عمل می‌خواهیم
وزیر امور خارجه ایران گفت جدا از تعهد سیاسی اروپایی‌ها برای پایبندی به توافق هسته‌ای اینک نیاز به مشاهده اقدامات عملی آنهاست.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۱
اوضاع انسانی فاجعه‌آمیز در یمن؛ پژواک صدای سکوت سازمان ملل
علیرغم انتشار گزارش های متعدد درباره تشدید وخامت اوضاع انسانی در یمن، سازمان ها و نهادهای بین المللی و در رأس آنها سازمان ملل در قبال جنایتهای رژیم سعودی سکوت پیشه کرده اند.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
آلمان هند را به مقاومت علیه فشارهای آمریکا برای تحریم نفت ایران فراخواند
وزیر کشور آلمان هند را به مقاومت مقابل فشارهای آمریکا برای تحریم نفت ایران ترغیب کرد.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲
ارائه دهمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه در مورد برجام به مجلس + متن
دهمین گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه در خصوص اجرای برجام به مجلس ارائه شده است.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۸
کاریکاتور/ «کارِ FATF» یکسره شد
با نظر مخالف مجمع تشخیص \"کارِ FATF\" یکسره شد.
واعظی:
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
رئیس جمهوری درحال بررسی اسامی برای تغییرات در کابینه است
رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت:رئیس جمهوری در حال بررسی اسامی مختلف هستند تا در فرصت مناسب برخی تغییرات انجام شود.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
3 میلیون بیکار دروغ محض است؛ بیش از 43 میلیون بیکار داریم/ مفسدین اقتصادی را اعدام نکنند، جنگ داخلی راه می‌افتد/ مشکل آفرینی فوق پولدارها برای اقتصاد
یک کارشناس مسائل اقتصادی در انتقاد از مبارزات ظاهری با فساد گفت: گاهی در حرف و ظاهر اعلام می شود دولت مبارزه با مفاسد اقتصادی را شروع کرده اما در عمل می بینیم خط همان خط اقتصادی در دوران سازندگی است و با سرمایه دارانی که به ناحق سرمایه دار شدند برخوردی نمی شود.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
دولت لایحه پیشنهادی کاهش هزینه‌های اجرایی را به مجلس ارائه دهد/ امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی بایستی صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های اجرایی در دستور کار دولت قرار گیرد، گفت: دولت هرچه زودتر لایحه اصلاحی پیشنهادی در خصوص کاهش هزینه های اجرایی را به مجلس ارائه دهد.
گزارش اختصاصی دانا از تغییرات در کابینه/
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
«پوست اندازی» قوه مجریه همزمان با سالروز تحویل دولت/ روحانی 12 مرداد تغییرات کابینه را اعلام می کند؟
جدی ترین گزینه های روحانی برای تغییرات در کابینه، خروج وزرایی چون عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، کرباسیان وزیر اقتصاد و همچنین سیف رئیس بانک مرکزی از جمع سایر اعضای کابینه است.
سلیمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیئت دولت:
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
موضع‌گیری‌های مقتدرانه، دشمن را به زانو درمی‌آورد/شفاف‌سازی؛ بهترین راه بازگرداندن اعتماد مردم به دولت
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه ثابت کرده هر چقدر که از روی اقتدار صحبت کنیم، دشمن عقب نشینی می کند و هر قدر نسبت به مسائل کوتاه آمده‌ایم دشمن جری‌تر شده است.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان