تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند 10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد ملتی که خود، دشمن و زمانش را بشناسد مقتدر است/ رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین‌اند بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است رسانه‌ها محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد می‌شوند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
آرشیو سیاسی
فرمانده سپاه رو ح الله استان مرکزی:
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند
فرمانده سپاه روح الله گفت: در جنگ ترکیبی راهکار مقابله تبیین است، چیزی که بارها مقام معظم رهبری فرمودند که فریضه‌ای قطعی و فوری است که به همه واجب است البته در این راستا رسانه وظیفه‌ی سنگینی دارند و برای انجام‌وظیفه هم هیچ بهانه‌ای در پیشگاه خداوند قابل‌قبول نیست.
مسئول سازمان بسیج رسانه کشور:
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵
بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است
مسئول سازمان بسیج رسانه کشور گفت: امروز در یک جنگ تمام‌عیار ترکیبی و رسانه‌ای قرارگرفته‌ایم و شاهد بودیم که در ماه‌های اخیر بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل گرفت.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۹
تصویب قطعنامه‌ای در حمایت از اغتشاشات و آشوب در ایران
اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با ۴۲۰ رأی موافق و ۱ رأی مخالف، قطعنامه‌ای که همبستگی و حمایت واشنگتن از اغتشاشات و آشوب‌های اخیر در ایران را اعلام می‌کرد، تصویب کردند.
جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳
استان مرکزی در اعزام اردوهای راهیان‌نور دانش‌آموزی پیشرو است
جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: استان مرکزی جزو سه استان نخست کشور در اعزام دانش‌آموزان به اردوی راهیان نور است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
اردوهای راهیان نور مصداق بارز جهاد تبیین است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: اردوهای راهیان نور مصداق بارز جهاد تبیین است و می تواند حماسه‌ها و مجاهدت‌های حماسه ساز را برای مردم و خصوصا جوانان تبیین کند.
رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی:
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
دستگاه قضایی از گسترش فساد در حوزه فعالیت‌های اقتصادی جلوگیری خواهد کرد
رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی: دستگاه قضایی با کمک، مشارکت و هم‌افزایی خود فعالین حوزه صنعت و اقتصاد از گسترش فساد، رانت و بروکراسی اداری در حوزه فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال دانش‌بنیان استان جلوگیری خواهد کرد.\r\n
فرماندار اراک:
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
اقدام پارلمان اروپا از سر درماندگی برابر اقتدار سپاه است
فرماندار اراک گفت: اتحادیه مستأصل اروپا بعد از ناکامی‌ها و شکست سنگین در حمایت اردوکشی‌های خیابانی و خیانت‌های منافقین و تروریست‌ها این‌گونه اقدامات پوچ را در دستور کار گذاشتند و این اقدام از سر درماندگی و سردرگمی در برابر اقتدار ملت ایران و سپاه پاسداران است.
فرمانده سپاه روح‌الله:
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
سپاه بدون توجه به عملیات روانی دشمنان مقتدرانه به حرکت خود ادامه می‌دهد
فرمانده سپاه روح‌الله بابیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خادم مردم و برهم زننده دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان است، گفت: سپاه مهم‌ترین سد راه تهدیدات دشمن در حوزه‌های مختلف سپاه است و سپاه بدون توجه به عملیات روانی و اقدامات دشمنان برای آبادی و پیشرفت کشور شتابنده حرکت می‌کند.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۵
سپاه پاسداران تبلور اراده ملی در همه بخش‌ها است/ اقدام پارلمان اروپا نمایانگر حقانیت سپاه پاسداران است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: سپاه پاسداران عاشق مردم و ولایت و تبلور اراده ملی در همه بخش‎ها و حرکت‌ها است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۷
چگونه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امنیت اروپا را تامین کرد؟
کارشناس مسائل بین الملل گفت: در ساختارهای امنیتی در نظام بین الملل نوعی روابط علت و معلولی وجود دارد که به صورت مستقیم بر امنیت دیگر مناطق جهان تاثیرگذار است.
استاندار مرکزی:
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۳
جمهوری اسلامی بازیگر اصلی شکل‌گیری نظم نوین جهانی است/ سپاه سد مستحکم در برابر توطئه‌های دشمنان
استاندار مرکزی گفت: جمهوری اسلامی در شکل‌گیری نظم نوین جهانی بازیگر اصلی است و قطعاً یکی از مهمترین محورهای این موضوع، نقش‌آفرینی نهاد انقلابی، ولایی، ارزشی و جهادی سپاه پاسداران است.
استاندار مرکزی:
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۲
سپاه باطل‌السحر فتنه‌های بین‌المللی و داخلی علیه انقلاب اسلامی است
استاندار مرکزی گفت: سپاه پاسداران دژ پایدار در مقابل هجمه‌های استکبار جهانی و باطل السحر فتنه‌های بین‌المللی و داخلی علیه انقلاب اسلامی است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹
توهم مزمن اصلاح طلبان/ عباس عبدی چرا دروغ می گوید؟
بررسی یادداشت های اخیر عباس عبدی نشان می دهد او در تحلیل های خود ابایی از دروغ پردازی و نقدهای غلط برای تخریب نظام جمهوری اسلامی و دولت ندارد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
آماده انتقال تجربیات در حوزه‌های جنگ الکترونیک و نبرد اطلاعاتی به سوریه هستیم
فرمانده‌کل سپاه در دیدار با وزیر دفاع سوریه از آمادگی این نهاد برای تبادل تجربیات در حوزه‌های جنگ سایبری، نبرد اطلاعاتی و جنگ الکترونیک با سوریه خبر داد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
تروریست کیست؟
جوانی نوشت: پارلمان اتحادیه اروپا دست به یک اقدام خصمانه و نابخردانه علیه ملت بزرگ ایران زد و به قرار گرفتن نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی رای مثبت داد و به موازات آن فضاسازی سنگین رسانه‌ای را علیه این نهاد رسمی و قانونی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
حقوق ماهانه ربع پهلوی در یک سالگی چقدر بود؟
حقوق ماهانه یک کارگر ساده در سال ۱۳۵۱ برابر با ۳۱۲ تومن(هفتگی ۷۷۷ ریال) بوده است. یعنی ولیعهد ماهانه بدون کار کردن معادل حقوق ۱۶۰ کارگر دریافت می‌کرده است!
فرماندار اراک:
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸
۲۰۰ پروژه در اراک در دهه فجر افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود
فرماندار اراک گفت: در ایام الله دهه فجر ۲۰۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۵۰ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹
محور برنامه‌های ایام الله دهه فجر جهاد تبیین است
\r\n\r\nرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مهمترین محور برنامه‌های ایام الله دهه فجر جهاد تبیین با رویکرد دستاوردهای عظیم انقلاب در بخش های مختلف است.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
کنایه جالب باهنر به اقدام تحریمی اروپا علیه سپاه/ گرانفروشی بزرگ، جریمه‌های کوچک
بسته مصوب هیات وزیران در خصوص ساماندهی بازار مسکن و اجاره‌بها ابعادی دارد که مردم همچنان منتظر اجرای سریعتر آن از سوی مردان دولت رئیسی هستند.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
شورای عالی فضای مجازی در آیینه دولت‌ها
شورای عالی فضای مجازی از ابتدای تاسیس تاکنون ۳رئیس جمهور را به خود دیده اما بخش اعظم عمرش در دوره ریاست جمهوری روحانی سپری شده که بیشترین نقد را نیز در این دوره دریافت کرده است.
آخرین اخبار