بلاتکلیفی محض تیم ملی، بحران بازی تدارکاتی و سرپرست غایب/ استیلی در مسیر هیات رییسه! کنترل جمعیت یا قتل عام خاموش! اصلاح‌طلب‌ها علیه عملیات حساس نجات در متروپل/ تجمعات ساختارشکن بیخ گوش جریان امداد واکسن ایرانی کرونا در مسیر تایید WHO جشن و شادی سفارت انگلیس‌ در واپسین روزهای حادثه متروپل آبادان امام صادق(ع) مروج و احیاگر اسلام ناب است/ جهاد تبیین مهمترین راهکار خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان دراگان بالاخره سکوتش را شکست/ اسکوچیچ: تیم ملی، اولویت مسئولان فدراسیون فوتبال نیست! دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی در برابر توطئه ها و فتنه انگیزی دشمنان هوشیار باشند مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهید «احسان قدبیگی» در اراک+ عکس و فیلم اعتراف اتحادیه فوتبال کانادا به سیاسی بودن لغو بازی با ایران
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۳
آرشیو سیاسی
۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵
اصلاح‌طلب‌ها علیه عملیات حساس نجات در متروپل/ تجمعات ساختارشکن بیخ گوش جریان امداد
هیچ کجای دنیا در یک شرایط خاص مرسوم نیست و البته این اجازه داده نمی‌شود که برخی افراد در شرایط بروز یک حادثه، با ایجاد تنش و انتشار شایعه و دروغ زمینه آسیب‌های جانی و روحی به حادثه دیدگان را تشدید کنند.
آیت الله دری نجف آبادی:
۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱
دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی در برابر توطئه ها و فتنه انگیزی دشمنان هوشیار باشند
امام جمعه اراک با تاکید بر هوشیاری همه جانبه دستگاه های امنیتی اطلاعاتی در برابر توطئه ها و فتنه های دشمنان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از اقتدار روز افزون انقلاب هراس و واهمه دارند و از هر ابزاری برای نفوذ و ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می‌کنند و در این شرایط وظیفه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی بسیار سنگین است.
صفحه نخست روزنامه‌ها - سه‌شنبه ۵ خرداد
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۷
سندروم خبر بد!/مجلس انقلابی یک تعبیر حقیقی بود
بیانات رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس و انتخاب قالیباف به عنوان رئیس مجلس تیتر نخست اغلب روزنامه‌های امروز کشور بودند.
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار نمایندگان مجلس:
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲
گفتیم مجلس انقلابی، یک عده خوششان نیامد! ولی ما حقیقت را گفتیم/ البته نکته اساسی انقلابی ماندن است
رهبر انقلاب فرمودند: ما گفتیم مجلس انقلابی یک عده‌ای خوششان نیامد. خب ولی ما حقیقت را گفتیم حالا بعضی‌ها خوششان می‌آید، بعضی‌ها خوششان نمی‌آید، عیبی ندارد؛ حقیقت همین بود که این مجلس با شعارهای انقلاب تشکیل شد.
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
تأکید عضو هیئت رئیسه مجلس بر انتقام خون شهید صیادخدایی؛ به سراغتان می آییم
علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس ضمن تأکید بر انتقام خون شهید صیادخدایی خطاب به عوامل و آمران این ترور کور نوشت: به سراغتان خواهیم آمد.
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار نمایندگان مجلس:
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
در مسائل امروز کشور با مجاهدت و اخلاص می توان پیروز شد
رهبر انقلاب با بیان اینکه فتح خرمشهر نماد نجات ملی بود، فرمودند: در مسائل امروز کشور هم مانند آن‌دوران، با مجاهدت و اخلاص می‌توان پیروز شد.
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۳
مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مرکزی
مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مرکزی با حضور حجت‌الاسلام احمدرضا پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزار شد.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
انتقام خون سردار «صیادخدایی» را در خیابان های تل آویو خواهیم گرفت/فرهنگ دفاع مقدس الگوی راهگشا برای آینده نظام اسلامی است
پورخاقان گفت: صهیونیست های جتایتکار این را بدانند انتقام خون سردار صیادخدایی که در کوچه فداییان اسلام به ناحق بر زمین ریخته شد را در خیابان های تل آویو خواهیم گرفت و بدانند اگر بخواهند ذره ای نگاه چپ به جوانان ایرانی داشته باشند پاسخی درخور و کوبنده در مرکز حکومت رژیم جعلی شان خواهیم داد.
در جریان انتخابات هیئت رئیسه مجلس؛
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
قالیباف برای اجلاسیه سوم رئیس مجلس ماند/سلیمی به عنوان ناظران هیات رئیسه انتخاب شد
در جریان برگزاری انتخابات هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، محمدباقر قالیباف رئیس سومین اجلاسیه مجلس یازدهم ماند.
دیارآفتاب | به بهانه سالروز حماسه سوم خرداد؛
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
آزادسازی خرمشهر معجزه ای که مصداق عینی نصرت الهی بود/ فتح خرمشهر های پیش رو با اراده و انسجام ملی
سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر یکی از فرازهای پرافتخار ملت ایران است و امروز نیز بر این باوریم  تنها راه  مصونیت آفرینی برای کشور و موفقیت برابر آرایش جنگی دشمن که اشغال خرمشهرهای جدید انقلاب در بستر جنگ اقتصادی و نبرد اراده ها را دنبال می کند، وحدت، انسجام ملی و تردید به خود راه ندادن در شناخت دقیق برنامه های دشمن است.
صفحه نخست روزنامه‌ها - سه‌شنبه ۳ خردا
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۳
خرمشهر ایستگاهی در جاده بیت المقدس/مقصر حادثه «متروپل» کیست؟/ القائات اینستاگرامی برای صنعت زیبایی
گرامیداشت سالروز پیروزی رزمندگان اسلام در آزادسازی خرمشهر تیتر نخست اغلب روزنامه‌های امروز کشور بود.
۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱
۲۵ سال عملکرد اصلاحات | اصلاح‌طلبان و گناه نابخشودنی تحریم‌های حداکثری بعد از فتنه88
دامنه اثرات سیاسی فتنه 88 که اصلاح‌طلبان صحنه‌گردان آن بودند، خیلی فراتر از این است که بتوان در یک گزارش به همه ابعاد آن پرداخت و هرکسی جز اصلاح‌طلبان می‌توانند از تحریم بگویند و بنویسد و اصلاح‌طلبان فقط در این‌باره می توانند در کرسی پاسخگویی بنشینند.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
فتح خرمشهر منشأ عزت و سربلندی ایران اسلامی است
سردار کریمی گفت: در پرتو جریان آزادسازی خرمشهر می توان آزادی خرمشهرهای جدید و سرنوشت ساز دیگری رقم زد و الگوگیری از درس های حماسه سوم خرداد قطعا می تواند ملت ایران را در آزادی خرمشهرهای پیش رو یاری و نصرت دهد.
صفحه نخست روزنامه‌ها - دوشنبه ۲ خرداد
۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۸
ترور و شهادت سرهنگ پاسدار حسن صیاد خدایی/ممنوعیت واردات آیفون/انتقال قدرت در عربستان
شهادت سرهنگ پاسدار حسن صیاد خدایی تیتر اغلب روزنامه‌های امروز کشور بود.
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است
معاون اجرایی رئیس جمهورمعاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه در 21 سفر انجام شده حدود 800هزار درخواست و تماس تلفنی صورت گرفته، گفت: به بالای ۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است.
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴
ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟
طی ساعات گذشته با ارجاع به یک خبر شبکه الجزیره درباره دیدار اخیر امیر قطر با رهبر معظم انقلاب اسلامی، این ترجمه از خبر مذکور دست به دست می‌شود که وزیر خارجه قطر گفته است رهبری ایران به هیئت قطری اعلام کرده که \"آماده سازش درباره پرونده ایران است\".
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: صهیونیست‌ها به صورت رسمی در همه جا اعلام کردند که منافع جمهوری اسلامی را برنمی‌تابیم و ما برای حفظ امنیت و منافع ملی خود نیز نمی‌توانیم تحمل کنیم که مقری نزدیک سرزمین ما داشته باشند.
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
گام بزرگ برای ساخت آواکس و پرنده جمع‌آوری سیگنال در کشور با رونمایی از «سیمرغ» / بازار پر رونق خرید هواپیماهای تاکتیکی سبک در اروپا و آسیا+عکس
بررسی‌ها نشان می دهد در کلاس هواپیمای تازه رونمایی شده \"سیمرغ\"، نمونه‌های مختلفی در دنیا وجود دارد که در کنار بحث ترابری، ماموریت‌های مختلف و قابل توجهی همچون هشدار زودهنگام هوابرد را انجام می‌دهند.
گاف‌های ناتمام رسانه سلطنتی انگلیس؛
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
وقتی بی‌بی‌سی تصویر مجری کرمانی را به جای داماد شهید سلیمانی جا می‌زند!/ واکنش مجری کرمانی به خبر کذب بی‌بی‌سی
بازهم دستپاچگی رسانه سلطنتی در انتشار خبری بدون بررسی صحت و سقم آن کار دست بی بی سی داد تا آنجا که این رسانه مجری کرمانی را به جای داماد شهید سلیمانی به مخاطب معرفی کرد.\r\n
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
پشت پرده جشن دیرهنگام برای ملکه در سفارت انگلیس/ اسپانسرهای جشن تولد \"الیزابت دوم\" در تهران چه کسانی هستند؟+سند
سفارت انگلیس در تهران در نظر دارد روز سه شنبه هفته جاری مراسم جشن تولد ملکه انگلیس را در محل این سفارت برگزار کند.
آخرین اخبار