ترور دو بسیجی جهادگر در کُردستان پیکر مطهر شهید مدافع حرم در دلیجان تشییع شد نیازمند مطالبه گری مردم از مسئولین و دستگاه های اجرایی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستیم ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد وزارت امور خارجه پیگیر اموال بلوکه‌شده ایران توسط کره جنوبی باشد تمدید فرصت ثبت‌نام تسهیلات تأسیسات گردشگری بیمه نشده آسیب‌دیده ویروس کرونا دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور، مردم را دلسرد کرده است صدور مجوز برای امر به معروف ونهی از منکر نافی حق شرعی همگانی نیست نگاهی به وظایف و اختیارات شورای نگهبان | جزییاتی از 2 نوع و سه شیوه نظارت گزارش| وقتی موازنه در غرب آسیا بهم می‌خورد / علت مخالفت آمریکا با توافق ایران و چین چیست؟
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
آرشیو
روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان خبر داد؛
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
ترور دو بسیجی جهادگر در کُردستان
جمال کریمی بسیجی سپاه سروآباد که حدود چند ماه به صورت شبانه روزی مشغول اقدامات جهادی مقابله با ویروس منحوس کرونا در منطقه بود، شب گذشته به همراه بسیجی دیگر از اهالی منطقه اورامان توسط عوامل ضد انقلاب ترور و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
پیکر مطهر شهید مدافع حرم در دلیجان تشییع شد
پیکر مطهر شهید مدافع حرم « علی علیزاده » با حضور جمعی از مسئولان و مردم شهید پرور دلیجان با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت خودرویی تشییع شد.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه روح الله استان مرکزی:
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
نیازمند مطالبه گری مردم از مسئولین و دستگاه های اجرایی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستیم
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه امروز نیازمند مطالبه گری مردم و به خصوص بسیجیان از مسئولین و دستگاه های اداری برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستیم، گفت: اگر این موضوع به درستی نهادینه شود قطعا گام های موثری در راستای بهبود وضعیت جامعه خواهد بود.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد، افزود: اگر در جامعه عفاف و حجاب رعایت نشود و مظاهر فساد باشد به دنبال آن آسیب‌های دیگری به وجود می‌آید که مانع رشد و تعالی جامعه اسلامی خواهد شد.
عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک :
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
وزارت امور خارجه پیگیر اموال بلوکه‌شده ایران توسط کره جنوبی باشد
جعفری عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک با اشاره به کارشکنی‌های کره جنوبی در آزادسازی پول‌ها و دارایی‌های کشور، گفت: وزارت امور خارجه باید از طریق رایزنی‌های دیپلماسی این موضوع را جدی‌تر پیگیر کند.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
تمدید فرصت ثبت‌نام تسهیلات تأسیسات گردشگری بیمه نشده آسیب‌دیده ویروس کرونا
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت: فرصت ثبت نام تسهیلات تأسیسات گردشگری بیمه نشده و آسیب‌دیده از کرونا تا پایان تیرماه تمدید شد.
آیت الله علوی گرگانی:
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور، مردم را دلسرد کرده است
آیت الله علوی گرگانی در نامه ای به رئیس جمهور ضمن ابراز گلایه از بی ثباتی و گرانی قیمت‌ها، دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور را عامل دلسردی مردم بیان کرد.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
صدور مجوز برای امر به معروف ونهی از منکر نافی حق شرعی همگانی نیست
انتشار تصویر مجوزی به یک تشکل جهادی از جانب «ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر»، این پرسش را مطرح کرد که آیا امر به معروف و نهی از منکر که یک واجب و حق شرعی همگانی است نیاز به مجوز دارد؟
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
نگاهی به وظایف و اختیارات شورای نگهبان | جزییاتی از 2 نوع و سه شیوه نظارت
از میان مجموعه وظایف شورای نگهبان، سه مورد «نظارت بر قانونگذاری»، «تفسیر قانون اساسی» و «نظارت بر انتخابات» دارای اهمیت بسیاری هستند که طبیعتاً پرسش‌های زیادی نیز درباره هر کدام وجود دارد.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
گزارش| وقتی موازنه در غرب آسیا بهم می‌خورد / علت مخالفت آمریکا با توافق ایران و چین چیست؟
تلاش آمریکا علیه مذاکرات ایران و چین برای امضای سند همکاری‌های جامع، تلاشی برای جلوگیری از افول هژمونی این کشور است.
رؤیایی به نام مسکن؛
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
رهاشدگی بازار و عدم‌نظارت دولت بر مصالح ساختمانی/ افسارگسیختگی قیمت‌ها نفس مردم را گرفت
افزایش بسیار زیاد قیمت آهن‌آلات، زمین و مصالح‌ساختمانی، قدرت خرید را از مردم به ویژه جوانان گرفته تا مسکن به عنوان مهمترین نیاز زندگی، به رؤیا تبدیل شود.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
سربازگیری اصلاح‌طلبان برای حرکت خیابانی!
اعضای هسته سخت اصلاحات در تقلای خود برای شکل دادن تحرّک خیابانی علیه نظام اسلامی، صحبت‌های عجیبی را مطرح می‌کنند. یکی از آنها به تازگی گفته: حق براندازی و شورش محترم است!
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
وام ودیعه مسکن نصیب کدام مستاجران می‌شود؟ / چشم و هم چشمی به بازار اجاره هم رسید!
مدت هاست که موضوع پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران سر زبان مسئولان این حوزه است و این سوال بین مستاجران مطرح می‌شود که گیرنده این وام مستاجر است یا مالک و اصلا کدام مستاجران مشمول دریافت هستند.
گزارش تصویری/
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
تصاویر/ شیوع ویروس کرونا با دست فروشی حیوانات‎
پس از بازگشایی بازار و برگرداندن وضعیت به حالت عادی دست فروشان بدون توجه به وضعیت هشدار استان کرمان کار خود را آغاز کرده اند.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
گزارش|چند نکته درباره هشتگ #اعدام_نکنید/ ضعف اطلاع‌رسانی در خدمت کاسبان اعدام
اگرچه ضعف اطلاع‌رسانی یکی از مهمترین عواملی است که به شکل‌گیری کمپین اعدام نکنید انجامید؛ اما نگاهی به صحنه‌گردانان این کمپین نشان می‌دهد که اساساً‌ اعدام و انسان برای آنها چیزی جز کاسبی و ابزاری برای اعدام حقیقت نیست.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در سه مقطع زمانی اجرایی می‌شود
مرحله دوم نهضت سراسری کمک مومنانه مبتنی بر هم‌افزایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های نهادهای انقلابی آغاز شد.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
گزارش ویژه| ۱۴۴۰ ساعت تولید محتوا و آنتنی که پر نمی‌شود / مدیران دوپینگی صدا و سیما چه بر سر رسانه ملی آوردند؟
سازمان صدا و سیما با نزدیک به ۵۰ هزار نیرو، هزاران میلیارد تومان بودجه و درآمد تبلیغاتی نمادی از ناکارآمدی مدیرانی است که با تولید بیش از ۱۴۰۰ ساعت محتوا در روز اخیرا دست به دامن واینر‌های اینستاگرامی برای جذب مخاطب شده‌اند.
یک کارشناس اقتصادی در گفتگو با دانا:
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
نقدینگی واردشده به بورس صرف سفته‌بازی و قمار می‌شود نه تولید/ حباب بورس بترکد، اقشار ضعیف بیشتر از همه ضرر می‌کنند
جامساز با بیان اینکه نقدینگی واردشده به بورس صرف سفته‌بازی و عرصه قمار گونه می‌شود نه تولید و این رشد بازار سرمایه در توسعه اقتصادی نقشی ندارد، گفت: ممکن است اتفاق سال 84 یا 92، امسال هم برای بورس رخ دهد هرچند دولت اعلام کرده و وعده حمایت تمام‌قد از بازار سرمایه را داده ولی ممکن است مانند سایر وعده‌های خودش که فراموش کرد، مردم را رها کند.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
واکنش کارشناسان به گزارش مرکز آمار: کاهش نرخ بیکاری مشکوک است
احتمالاً تعریف نرخ بیکاری و صورت و مخرج کسر آن تغییر زیادی پیدا کرده است بنابراین این نرخ با توجه به وضعیت تورمی و رکود کشورمان مشکوک است و حتی برای آحاد مردم ملموس نیست.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
شورای نگهبان؛ نهادی برای صیانت از قانون اساسی و حقوق ملت
شورای نگهبان موظف است قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی را از نگاه شرع و قانون بررسی کند.
آخرین اخبار