ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
آرشیو
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
ایرانِ ۷ تکه، هدفِ دومین نقشه‌ای بود که برای تجزیه ایران کشیدند؛ نقشه‌ای که «جیمز برنز» وزیر خارجه آمریکا در سال ۱۳۲۴ شمسی کشید و مبتنی بر جدایی قومیت‌ها در ایران بود. ماجرایی هم داشت این نقشه تجزیه!
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟
«مالی» مسئول تیم اعزامی آمریکا به مذاکرات وین آزادی زندانی‌های آمریکایی را پیش شرط هرگونه توافق اعلام کرد. دموکرات‌ها خواهان این برچسب از سوی جمهوری‌خواهان نبودند که به ایران باج دادند. امّا وضعیت مطابق میل دولت بایدن پیش نرفت.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲
چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟
رهبر انقلاب صبح امروز (دوشنبه) در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) حضور پیدا کردند. نکاتی درباره علت این حضور وجود دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر اراک:
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
سند سالمندی تدوین شده است
عین القضاتی گفت: سند سالمندی در جمهوری اسلامی تدوین شده است که برش استانی هم دارد و در این سند وظایف دستگاهها و تکالیف مورد انتظار مشخص شده است.
همزمان با هفته سالمند؛
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد
نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در مرکز نگهداری سالمندان روستای ابراهیم آباد اراک همزمان با هفته سالمند افتتاح شد.
امام جمعه اهل سنت درمیان:
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷
تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است
مولوی خالقی گفت:اتفاقات صورت گرفته در زاهدان قطعا از طرف عوامل خارجی بوده که این عوامل خارجی را محکوم می‌کنیم.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶
اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها
پانسمان ویژه بیماران پروانه‌ای که داروی حمایتی اصلی آنها محسوب می شود به دلیل تحریم‌های ظالمانه آمریکا وارد نمی شود و نرسیدن پانسمان‌ها و کمبود پانسمان «میپلکس» به‌دلیل تحریم‌های دارویی آمریکا مرگ پروانه ها را در کشور رقم می زند.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی
اسپوتنیک در یادداشتی مواضع مدیران چند رسانه بین‌المللی در خصوص تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند شهر و پایتخت کشورهای خارجی را منتشر کرد.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق
سردار پاکپور گفت: رژیم صهیونیستی از پایگاه‌های ضد انقلاب در اقلیم شمال عراق بهره برداری می‌کند.
رهبر انقلاب اسلامی در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاههای نیروهای مسلح:
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این اغتشاش‌ها برنامه‌ریزی شده بود، گفتند: اگر قضیه این دختر جوان هم نبود، بهانه دیگری به‌وجود می‌آوردند تا امسال در اول مهر، در کشور نا امنی و اغتشاش ایجاد کنند.
در یک ماه اخیر؛
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
كشف 1293 فقره سرقت، یک تن انواع مواد مخدر و 36میلیاردريال انواع کالای قاچاق در استان مرکزی
فرمانده انتظامی استان از کشف یک هزا ر و 293 فقره سرقت، یک تن و 297 کیلو گرم انواع مواد مخدر و بيش از36 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق، طی یک ماه گذشته در استان مرکزی خبر داد.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
اپوزیسیون‌ ترامپی!/ وقتی میان مدعیان آزادی بیان اختلاف می‌افتد
این روزها جمعی از اپوزیسیون‌های خارج‌نشین دست به اعتراضاتی علیه کشور به بهانه مرگ مهسا امینی زده‌اند اما آنچه در این تجمعات جلب توجه می‌کند زیر پا گذاشتن عقایدی است که به بهانه زنده کردن آن‌ها در ایران پا به خیابان‌ها گذاشته‌اند!
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
سیدحسین مومنی: با اغتشاشگر باید همان کاری را کرد که امیرالمؤمنین(ع) با خوارج کرد
حجت‌الاسلام مومنی گفت: امیرالمؤمنین(ع) به خوارج فرمودند: «سوال دارید جواب می‌دهم، شبهه دارید پاسخ می‌دهم، اعتراض دارید گوش می‌دهم، اما شمشیر بکشید با شما برخورد می‌کنم. یعنی اگر اغتشاش کنید، برخورد می‌کنم». با اغتشاشگر باید برخورد کرد.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
کشف بیش از 48 کیلو گرم شیشه در عملیات مشترک پلیسی در ساوه
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بيش از 48 کیلوگرم شیشه در عملیات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر و سربازان گمنام امام زمان (عج) در توقیف یک دستگاه خودروی سواری در ساوه خبرداد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی:
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
شور عاطفه‌ها با مشارکت 1100 مدرسه استان مرکزی برگزار می‌شود
مؤمنی اظهار کرد: بیش از ۱ هزار و ۱۰۰ مدرسه اقدام به جمع‌آوری کمک‌ها می‌کنند و کمیته امداد در ۸۷۰ مدرسه رابط فرهنگی دارد و در راستای رفع مشکلات دانش آموزان تلاش می‌کنند.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
سامانه یکپارچه فروش خودرو حذف شد
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت با اشاره به تجارب به دست آمده از سه دوره عرضه خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو بر مبنای قرعه کشی، گفت: عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور برای عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی در نیمه دوم سال جاری از تعادل برخوردار است.
امام‌جمعه اراک:
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
ملت ایران اجازه فتنه‌انگیزی به دشمنان نخواهد داد/ علم همراه با معنویت مشعل هدایت بشریت است
دری نجف‌آبادی گفت: عده‌ای در این حادثه اخیر با آشوب، تخریب اموال و بیت‌المال و به شهادت رساندن نیروهای خدوم نظامی و انتظامی به دنبال تجزیه طلبی و اغتشاش ایران اسلامی هستند و خوشبختانه ملت ایران هوشیار است و اجازه فتنه انگیزی به دشمنان نخواهد داد.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
کشف حدود 44 هزار نخ سیگار قاچاق در عملیات پلیس راه مرکزی
رئیس پلیس راه استان از توقیف یک دستگاه خودروی سواری و کشف43 هزار و 840 نخ سیگار خارجی قاچاق در محور ساوه- تهران خبر داد.
معاون گردشگری میراث فرهنگی استان مرکزی خبر داد؛
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۵
سرمایه‌گذاری9760 میلیارد ریالی در گردشگری استان مرکزی
حسینی معاون گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت: 9760 میلیارد ریال در یک سال گذشته در حوزه گردشگری استان مرکزی سرمایه گذاری شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب عنوان کرد:
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۳
برخی نان از سفره انقلاب می خورند ولی نمک نشناسی می کنند/باید با عوامل بر هم زننده امنیت جامعه با جدیت برخورد شود
سبزی گفت: نباید با اغتشاشگر مماشات کرد و باید با عوامل بر هم زننده امنیت جامعه با جدیت برخورد شود.
آخرین اخبار