تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۰
آرشیو
فرمانده سپاه روح الله:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان
سردار کریمی با اشاره به اقدامات بسیج در حوزه مسکن محرومین بیان کرد: ساخت مسکن محرومین از مهمترین اقدامات گروه های جهادی است که تاکنون بیش از ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ساخته و یا مرمت شده و تنها در سال گذشته ۲۰۰ مسکن تحویل ولی نعمتان انقلاب شده است.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲
ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد
سخنگوی دولت گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۱ افزایش ۱۰ درصدی برای حقوق بازنشستگان درنظر گرفته بود اما با تدبیر سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بیش از این در نظر گرفته شده است.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟
روسای جمهور ایران و روسیه در حاشیه اجلاس خزر به‌صورت 2جانبه و گفت‌وگو دیدار کردند.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی!
با وجود رای دیوان عدالت در ابطال تعرفه خدمات دارویی انجمن داروسازان ایران بر خلاف قانون لیستی از تعرفه‌های خدمات دارویی را برای تایید به سازمان غذا و دارو ارسال و در فضای مجازی منتشر کرد.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره): 
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸
یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد
آسوده گفت: در زمینه اکرام ایتام بیش از یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر حامی، کمک های خود را به صورت مستقیم به دست ایتام می رسانند.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶
ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم!
سرپرست ریاست و عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی ما آقای «اسکوچیچ» هستند و با ایشان تا سال ۲۰۲۳ قرارداد داریم؛ در جام جهانی ایشان مربی ماست.
رئيس سازمان عقيدتي سياسي فراجا:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است
حجت الاسلام ادیانی رئيس سازمان عقيدتي سياسي فراجا با اشاره به اینکه بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است، از انقلاب اسلامی ایران به عنوان تجلی عدالت خواهی و صلای آزادی به رهبری فقیهی عادل و آزادیخواه یاد کرد و گفت: بزرگترین افتخار نیروهای مسلح سربازی تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.
عضو مجلس خبرگان رهبری:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند
آیت الله تلخابی گفت: دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند که باید نسبت به این توطیه هوشیار بود و به برکت روحانیت انقلابی، جهادی و پرتلاش در کشور قطعا آرزوی خود را به گور می برد.
استاندار مرکزی:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود
مخلص الائمه گفت: راه اندازی بنیاد کربلایی کاظم ساروقی به عنوان مرکز حفظ قرآن کریم در حال پیگیری است.
آیت الله دری نجف آبادی:
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
امام جمعه اراک با تاکید بر اینکه زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است گفت: در نظام اسلامی که شجره دفاع از حق و ولایت فقیه در آن حاکم است زکات باید اولویت مردم باشد و اسلام طلایه دار زکات و حمایت از مظلومین است.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که در ستاد کرونا به این جمع بندی رسیدیم که الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شود، اما در مکان‌هایی که سربسته است و تهویه ندارد به ویژه در وسایل نقلیه عمومی باید هم چنان استفاده شود.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی: 
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند
مؤمنی گفت: ۱۸۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم صادقانه در میدان حضور دارند و توانمندسازی خانواده ها با هم افرایی با گروه های جهادی به ویژه در زمینه اشتغال و ساخت مسکن خانواده ها و‌ توزیع معیشت این خانواده ها از جمله فعالیت های مورد نظر در سطح روستاها است.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره مذاکرات دوحه با بیان این‌که نظرات و پیشنهادهای عملیاتی ایران درباره موارد باقیمانده طرح و طرف مقابل نیز ملاحظاتش را ارائه کرد، گفت: در مورد ادامه مسیر و مرحله بعدی گفت‌وگوها، باقری و مورا در تماس خواهند بود.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند
باشگاه آلومینیوم اراک طی یک هفته اخیر با جذب 3 بازیکن جدید و تمدید قرارداد پنج نفر از بازیکنان فعلی این تیم فعالیت خود در نقل و انتقالات تابستانی را استارت زد.
عکس نوشت؛
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵
آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند
هر کس دیگری درباره‌ی حقوق بشر حرف بزند، آمریکایی‌ها حق ندارند درباره‌ی حقوق بشر حرف بزنند؛ دولت آمریکا بزرگ‌ترین نقض‌کننده‌ی حقوق بشر در دنیا است.
در سوگ جوان‌ترین امام؛
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۷
چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟
شریفی کارشناس مسائل مذهبی گفت: اگر چه همه فضائل اخلاقی در تمام ائمه وجود دارد اما در هر یک از ائمه به دلیل شرایط فرهنگی، اجتماعی و سیاسی آن زمان برخی از فضائل ظهور و تجلی بیشتری داشته است.در امام جواد (ع) صفت جواد یعنی سخاوتمندی، جود، کرم و بخشش تجلی بیشتری داشته است لذا ایشان به جوادالائمه ملقب شدند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب خبر داد؛
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۰
تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود
صفری گفت: کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان تشکیل شده و قیمت پیشنهادی استان پس تعیین در کمیته استانی می بایست در شرکت پشتیبانی امور دام کشور تایید، تا خرید عملیاتی شود.
روزنامه‌های ورزشی ۹ تیر
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۰
انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم
تصاویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی به رشته‌های مختلف ورزشی اختصاص یافته است.
صفحه نخست روزنامه‌ها - پنجشنبه ۹ تیر
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۵
دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر!
سفر رئیس جمهور به ترکمنستان برای حضور در ششمین اجلاس سران کشور‌های ساحلی خزر تیتر نخست اغلب روزنامه‌های امروز کشور بود.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۱
دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟
حسین مرعشی پا را از نقد دولت رئیسی فراتر گذاشته و گفته عمر دولت رئیسی به پایان نمی‌رسد، چون هیچ کاری انجام نداده است!
آخرین اخبار